IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Криси, аз - без да те свалям, като по-стар участник тук - се интересувам от други неща...

    Споменала си долу, че днес, освен другите неща - си готвила рибена супа /чорба/, та - интересува ме, що за домакиня си - така де... Значи, би ли ми казала, какви продукти /освен рибата/ поставяш в рибената супа, а също - и в каква ориентировъчна последователност правиш това?

    Разбира се, това не ми е приоритет, ако имаш по-важна тема /няма да споменавам коя е най-важната..., е, добре де - можеш да кажеш и, дали вече станаха повече от 31 чифтовете..., стаичка, с рафтчета - имаш ли си и кой ти ги... лъска..., за чифтовете говорим?.../

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Мисля си, че с познанията си - би могъл да си по-полезен на Криси, ако отидеш с нея до маркета /може и с редовен полет до някоя от близките ли по-далечни дестинации, след време, когато отпаднат проблемите.../
      Фен съм на круизи - обикаляш 5-6 места за 7 дена. Не е за почивка обаче, за силни емоции с приятен човек, може и компания. Полетите бяха досега за по кафе във виена, атина, лондон за 20-30€ .
      Това не ми се вярва скоро да се върне.
      Лампови усилватели са само за хлопащите им дъските маниаци.
      Там няма усб, блутут ..
      Last edited by bota156; 17.05.2020, 18:28.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
        Вие си знаете, явно не се нуждаете от съвет.

        Техниката в къщи е на по-голяма възраст, от тази на питащата. Сега забелязах, че я слушам на 1W (един ват) и е на горната граница на комфорта.
        Ей Енди, голем дивак си
        Разбирам, че разбираш... Некви крушки ли слушаш? Иначе Криси говори за колоните (100), а ти сега съвсем заядливо отиваш на усЕлвател, както го пишат по Базар-а....
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          За музика ти трябват само 2 колони+усилвател. За филми ти трябва 5+1(субуфер)+ресивър
          Не си вземай готови пласмасови системи от маркетите.
          За БГ дали сензор/спектор са много добри в ниския клас със хубав звук. (поне на мен ми харесват, аз постепенно си изградих такава система)
          https://www.avitel-bg.com/dali_spekt...ome-cinema-set

          Мисля си, че с познанията си - би могъл да си по-полезен на Криси, ако отидеш с нея до маркета /може и с редовен полет до някоя от близките ли по-далечни дестинации, след време, когато отпаднат проблемите.../

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

            Нагъл си, ама много нагъл с тези въпроси но днес след вело прехода съм в голямо настроение и заредена с енергия, ама няма да ти отговоря, да си в неведение
            Аз си шетам в къщи, слушам си МЕНОАР, ако някой иска да си говорим за нещо на линия съм до 20 часа след това ще имам гости. Да ви питам мъже искам да си купя мощна уредба система 4 колони + субуфер поне по 100 вата изходна мощ всяка. Какво ще ви препоръчате като марки?
            За музика ти трябват само 2 колони+усилвател. За филми ти трябва 5+1(субуфер)+ресивър
            Не си вземай готови пласмасови системи от маркетите.
            За БГ дали сензор/спектор са много добри в ниския клас със хубав звук. (поне на мен ми харесват, аз постепенно си изградих такава система)
            https://www.avitel-bg.com/dali_spekt...ome-cinema-set
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

              Вземи си HIFI стерео дори и втора ръка щот новичките са скъпички .А качеството е десетократно по - добро .Не кълви на голи ватове.
              Маранц. Онкио .Деннон.
              Има по бутикови марки но отиваш в космоса.
              Марките, които сте изредил са на добри усилватели.
              За колони сте прав, че е добре нещо, което е произведено поне 15 г назад. То това важи и за дриги техники, де.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                разбира се, че искаме внимание и още много други неща искаме
                A както ясно и кратко беше отговорила някъде на въпроса - ".. Всичко.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                  ходила съм на три рок концерти в Европа, а там на стадионите имаше много повече от 8 колони
                  Вие си знаете, явно не се нуждаете от съвет.


                  Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                  Вземи си HIFI стерео дори и втора ръка щот новичките са скъпички .А качеството е десетократно по - добро .Не кълви на голи ватове.
                  Техниката в къщи е на по-голяма възраст, от тази на питащата. Сега забелязах, че я слушам на 1W (един ват) и е на горната граница на комфорта.
                  Last edited by Ender; 17.05.2020, 18:11.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                    Нагъл си, ама много нагъл с тези въпроси но днес след вело прехода съм в голямо настроение и заредена с енергия, ама няма да ти отговоря, да си в неведение
                    Аз си шетам в къщи, слушам си МЕНОАР, ако някой иска да си говорим за нещо на линия съм до 20 часа след това ще имам гости. Да ви питам мъже искам да си купя мощна уредба система 4 колони + субуфер поне по 100 вата изходна мощ всяка. Какво ще ви препоръчате като марки?
                    Вземи си HIFI стерео дори и втора ръка щот новичките са скъпички .А качеството е десетократно по - добро. от некви буфери.Не кълви на голи ватове.
                    Маранц. Онкио .Деннон.
                    Има по бутикови марки но там отиваш в космоса.
                    Last edited by Todor Sabev; 17.05.2020, 18:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                      . Да ви питам мъже искам да си купя мощна уредба система 4 колони + субуфер поне по 100 вата изходна мощ всяка. Какво ще ви препоръчате като марки?
                      Не съм мъж, но ще Ви отговоря.
                      B&W

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)

                        Нагъл си, ама много нагъл с тези въпроси но днес след вело прехода съм в голямо настроение и заредена с енергия, ама няма да ти отговоря, да си в неведение
                        Аз си шетам в къщи, слушам си МЕНОАР, ако някой иска да си говорим за нещо на линия съм до 20 часа след това ще имам гости. Да ви питам мъже искам да си купя мощна уредба система 4 колони + субуфер поне по 100 вата изходна мощ всяка. Какво ще ви препоръчате като марки?
                        Ееее може да направим някой преход заедно
                        Спорта зарежда и други неща също

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение




                          ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК..ИМА ЕДНА ПРИКАЗКА- МАЛКИЯТ МУК С ГОЛЕМИЯТ СУДЖУК..

                          Как ли се целуват? На нея, сигурно ѝ е трудно да се наведе!

                          Сетих се: тя си го повдига на лакътя...

                          Last edited by безимeн; 17.05.2020, 17:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                            Аз си шетам в къщи, слушам си МЕНОАР, ако някой иска да си говорим за нещо на линия съм до 20 часа след това ще имам гости. Да ви питам мъже искам да си купя мощна уредба система 4 колони + субуфер поне по 100 вата изходна мощ всяка. Какво ще ви препоръчате като марки?
                            Меноар се слуша само на стерео-уредба.
                            Човек има само две уши, не му трябват 8 колони.

                            П.С. А на въпроса - какво искат жените, отговора е очевиден. Внимание.
                            Last edited by Ender; 17.05.2020, 17:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1)
                              Здравейте, Господа. За мен днес е прекрасен ден изпълнен с много енергия и усмивки
                              Виждам, че доста сте ме коментирали, поласкана съм
                              С групата днес направихме кратък, но добър вело поход около 20 км. Спортувам колоездене и с хората от групата сме от няколко години заедно. Винаги на 1 март откриваме сезона, сега заради извънредното положение и КПП от два месеца не сме карали. Не сме шосейки, караме по-екстремно по черни пътища в гори. Но усещам, че вече тялото ми по-трудно издържа на натоварванията. Преди сме правили дълги преходи и сме карали по 60 - 70 км. на ден, а днес усетих, че вече леко започвам да се изморявам.
                              Посетих майка ми в нейния апартамент, шетах малко там, изчистих си моя апартамент, сготвих си прекрасна рибена супа и влизам тук
                              А вие как сте?
                              Кажи сега направи ли си кефа след сагата с мъжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


                                Най-вероятно духа, душата и разни знания са предават чрез гените - колкото и абсурдно да звучи.

                                Опитите в тази насока, разбира се, се смятат за нацистки, фашистки и са забранени, обаче чат пат се получава по някой страничен ефект от отпитите върху мишки, които бързо бива потулен, щото противоречи на съвременните либерални разбирания.

                                При един опит с мишки с изненада учените установили че поколенията "помнят" това дето са "обучили" родилите им. Освен първото, даже и второто го помнело, след това се губели тези "знания".

                                Като единствения начин това базово "знание" да бъде прехвърлено е било чрез гените.

                                Разбира се, експериментът е бил за друго, това е било страничен ефект - описан и после "добре" забравен.
                                Навремето професорът ми по генетика се бъзикаше, че родословието на английският булдог можело да съперничи по давност с това на английските лордове. Поради тази причина, породата била една от малкото, при която кученцата се раждали с научени основни команди като "ела тук", "седни", "легни" или поне приучаването им било много лесно. Явно, заедно с гените могат да бъдат предавани и някои основни умения.


                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X