IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

    За мен са украинките. Но вкусове разни. Принципно българката води с интелект, духовност и външност.
    На тираджия мнението обхваща магистралните жени най-вече, мислете малко с главите си. Българката води само с липсата на прекалени амбиции да е равна на мъжа във всичко, просто сме израсли с вас наоколо и сме свикнали на вашите номера

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      И генетиката свършва някаква работа, но макар и по-рядко - случвало се е на почти всяка нация да създаде по някоя красавица в свой стил. Още от времената на библейските повествования помним как и мъдрият Соломон бил сразен от красотата на Савската царица. И за майката на Селена - Клеопатра помним. Макар и много рядко но дори и красиви германки може да има, с тяхната някак по-друга красота. Веднъж се случи в разговор в подобна насока с мой роднина - тираджия, твърдо да заяви, че най-красивите според него били рускините и украинките След малко размисъл, заяви, че на второ място били българките А когато ми го каза, беше вече пред пенсия и беше обиколил цяла европа няколко пъти и някои арабски държави
      За мен са украинките. Но вкусове разни. Принципно българката води с интелект, духовност и външност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Баш така си е. В днешна Андалусия (между другото Ал Андалус на арабски означава “страната на вандалите” демек племето обитавало тамошните земи преди арабите да дойдат) още се усеща силно им присъствие. Понеже темата е за жени има невероятни красавици. Абе интересна работа е това генетиката
        И генетиката свършва някаква работа, но макар и по-рядко - случвало се е на почти всяка нация да създаде по някоя красавица в свой стил. Още от времената на библейските повествования помним как и мъдрият Соломон бил сразен от красотата на Савската царица. И за майката на Селена - Клеопатра помним. Макар и много рядко но дори и красиви германки може да има, с тяхната някак по-друга красота. Веднъж се случи в разговор в подобна насока с мой роднина - тираджия, твърдо да заяви, че най-красивите според него били рускините и украинките След малко размисъл, заяви, че на второ място били българките А когато ми го каза, беше вече пред пенсия и беше обиколил цяла европа няколко пъти и някои арабски държави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Те под формата на маври май се бяха дотъркаляли и до Испания. Причината е и в 7-ми век, когато Тервел отива на помощ на Василевса в някаква тежка битка срещу арабите, (с доколкото помня около 36 хил. конница) и след като с наша помощ връщат арабите обратно, е провъзгласен за някакъв наместник на Императора и приемал и парад на войските след победата.
          След като не влезли тогава директно в Европа, арабите започнали да се въртят из цяла северна Африка, дори плячкосвали камъняци от пирамидите за да правят джамии, и над 100г по-късно се опитали пак да нахлуят в Европа и през Гибралатар, където обаче вече се е явил Карл Велики. Ако сега Европа не е основно на чалми - трябва да признае, че и ние имаме някакъв принос, като просто сме се намирали на пъпа на света, някакво оживено кръстовище на разните там нации Макар, че както е тръгнало, скоро и европа може да се чалмоса През времето на "тъмните векове" обаче , европейците изостават в развитие, а арабите са се развивали и Чак по-късно маврите успяват да влязат в Европа
          Не е някака алтернативна история от сегашните, така го помня още от ученическите години по тогавашните учебници.
          Баш така си е. В днешна Андалусия (между другото Ал Андалус на арабски означава “страната на вандалите” демек племето обитавало тамошните земи преди арабите да дойдат) още се усеща силно им присъствие. Понеже темата е за жени има невероятни красавици. Абе интересна работа е това генетиката
          Last edited by Selena; 04.11.2020, 20:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            За кои "образователни" предавания по точно ?
            Ако имаш предвид "Том и Джери за възрастни", Преци вече е образовано ....
            Нооо, все още не е наясно откоя страна е.....

            пп Преци, шегичка !

            Наздраве !
            Не бе чичо, за ну-погоди си говорихме А не за розовата пантера Пинко в среднощните часове )

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Да да, там не ми трябва много време за да се навия.
              Особено от онези дето ги разказва Морган Фрийман
              Aма в интерес на истината се замислих и констатирах, че понякога засичах с по едно око и комедйните сапунки. Може би защото всяка серия е доста различна, Дадох си сметка, че ми се е случвало да засека по нещо от "Приятели", "Женени с деца", "Двама мъже и половина" а много много отдавна и Алф.(даже не помня кога) От другите шир-потребни имам спомен за по някоя случайна серия от Мълдър и май повече за др. Хаус наздраве
              Това кавичките за нищо ги нямаш

              Морган Фрийман има страхотен глас. Допада ми да го слушам, без да гледам какво тече на екрана.
              Наздраве, Преци!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                Мдам. Само дето османлиите писали на арабски има няма от 7ми век та чак до Ататюрк. Виждал ли. Си стари турски гробища? Има културен пренос от араби към турци естествено минаващ през религията, но докосващ обичаите на всяко едно ниво.
                Те под формата на маври май се бяха дотъркаляли и до Испания. Причината е и в 7-ми век, когато Тервел отива на помощ на Василевса в някаква тежка битка срещу арабите, (с доколкото помня около 36 хил. конница) и след като с наша помощ връщат арабите обратно, е провъзгласен за някакъв наместник на Императора и приемал и парад на войските след победата.
                След като не влезли тогава директно в Европа, арабите започнали да се въртят из цяла северна Африка, дори плячкосвали камъняци от пирамидите за да правят джамии, и над 100г по-късно се опитали пак да нахлуят в Европа и през Гибралатар, където обаче вече се е явил Карл Велики. Ако сега Европа не е основно на чалми - трябва да признае, че и ние имаме някакъв принос, като просто сме се намирали на пъпа на света, някакво оживено кръстовище на разните там нации Макар, че както е тръгнало, скоро и европа може да се чалмоса През времето на "тъмните векове" обаче , европейците изостават в развитие, а арабите са се развивали и Чак по-късно маврите успяват да влязат в Европа
                Не е някака алтернативна история от сегашните, така го помня още от ученическите години по тогавашните учебници.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                  Що, за "образователните" ще се навиеш ли?
                  Наздраве, Преци!
                  За кои "образователни" предавания по точно ?
                  Ако имаш предвид "Том и Джери за възрастни", Преци вече е образовано ....
                  Нооо, все още не е наясно откоя страна е.....

                  пп Преци, шегичка !

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                    Ум Белия делфин, нерде османлии, нерде араби - нищо общо нямат и като език
                    Мдам. Само дето “османлиите” са писали на арабски има няма от VIII век та чак до Ататюрк. Виждал ли и стари турски гробища? Има културен пренос от араби към турци естествено минаващ през религията, но докосващ обичаите на всяко едно ниво.
                    Last edited by Selena; 04.11.2020, 22:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                      Що, за "образователните" ще се навиеш ли?
                      Наздраве, Преци!
                      Да да, там не ми трябва много време за да се навия.
                      Особено от онези дето ги разказва Морган Фрийман
                      Aма в интерес на истината се замислих и констатирах, че понякога засичах с по едно око и комедйните сапунки. Може би защото всяка серия е доста различна, Дадох си сметка, че ми се е случвало да засека по нещо от "Приятели", "Женени с деца", "Двама мъже и половина" а много много отдавна и Алф.(даже не помня кога) От другите шир-потребни имам спомен за по някоя случайна серия от Мълдър и май повече за др. Хаус наздраве

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        никак не може за тв-сапунка

                        Що, за "образователните" ще се навиеш ли?
                        Наздраве, Преци!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Ако си женско, може да се уреди
                          никак не може за тв-сапунка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Ами - абала дабала 24 бр не се издържат лесно не е препоръка освен за надраве !
                            Трябва да ме вържат, за да издържа една серия
                            Ако си женско, може да се уреди

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не съм ги гледала. За мен дори 24 серии са много за един сериал.
                              Наздраве!
                              Ами - абала дабала 24 бр не се издържат лесно не е препоръка освен за надраве !
                              Трябва да ме вържат, за да издържа една серия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                така си е.
                                ти, докъде я докара с твоита? започна ли да изпълнява 2-те условия?
                                Още не, но има интерес към мен и не е като онези стари моми, за които ви бях разказвал.

                                Коментар

                                Working...
                                X