IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
    Имате ли си химн/вашата си песен? Или аз съм единственият идиот тук, с такива тъпотии в главата?
    Хаха, не си единствения. Аз съм другия идиот. Точно определена песен за момента не, по скоро отделни пасажи от песни. За да не съм голословен, ето едната песен

    https://m.youtube.com/watch?v=ooXGj4RGrLs

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Оптимист ! Трябва да се научиш ти да слушаш жена си
      Жените те приемат приятелски защото се държиш кавалерски и те НЕ трябва да те слушат и да се съобразяват с желанията ти
      не стига че сме ви дали свободата да си приказвате, ами сега взехте да искате да ви слушаме и глупостите ви? Не искате ли прекалено много от един проЗ мъж?
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Абе - Съни е права както винаги... (с изключение на момента, в който се опитва да учи 25 годишен мъж - що е то любов, кой вид любов е истинската и по какви причини младите - над 25 годишни - не могат да я намерят, за разлика от нас, по-улегналите - НАД 30++ , които ВИНАГИ намираме най-истинската от всички видове любов...

        Ние имаме "нюх" за истинската, голяма любов ..., ама дали пък по-младите биха се хванали на подобна теза? По-скоро всички желаят сами да организират живота си и да преминат през всички трудности, а и да повторят всички наши грешки... И в това няма нищо лошо, или осъдително! Но НЕ подкрепям по никакъв начин авторитарните майки, особено тия, които използват реплики от вида: "ще те разведа!" .. Не споменаваме скритият смисъл на фразата - може да има десетки условия за причините...

        Иначе, екскурзиите са нещо много хубаво, не само за баби и дядовци.

        Вече споменах в мой летен пост, към Евго, че на екскурзия ходят и много контактни и красиви, с много добра визия - момичета (25-30 г.), т.е. - и те нямат общо с бабите...

        Ето - и Арана тук се беше похвалила, че е била на екскурзия, а тя е - доколкото разбираме - на възрастта на Евго, или дори много по-млада... и още знаят с Евго испански...

        Нищо не намеквам. Доказвам, че по екскурзии ходят млади хора.
        И що да не се намесват родителите?Ако някоя от дъщерите ми се хване с някой боклук, престъпник, пияница,наркоман, да не мислиш че ще си мълча?Естествено, че ще я посъветвам да скъса с него, ако пък не ми послуша съвета,ще го посъветвам него.Значи детето ми да си съсипе живота и аз до стоя и да си мълча. По същият начин една майка има право да каже на сина си да търси друга жена, щом сегашната не иска да му роди деца в продължение на десетки години.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

          Когато човек живее активно в настоящето, детайлите от миналото избледняват, и нямат голямо значение за него...

          Колкото и приятни неща да са ти се случвали в миналото... тук и сега има по-големи предизвикателства... по-силни изживявания... по-големи удоволствия... по-щастливи мигове... Живота е хубав!

          Хлапетата слушат песни...
          Младите сменят памперси...
          Тези, на средна възраст, помагат на младите...
          Бабите и дядовците ходят по екскурзии...

          Всеки е щастлив по своему... в рамките на ограниченията, които сам си е дефинирал!

          Hakuna Matata!

          Абе - Съни е права както винаги... (с изключение на момента, в който се опитва да учи 25 годишен мъж - що е то любов, кой вид любов е истинската и по какви причини младите - над 25 годишни - не могат да я намерят, за разлика от нас, по-улегналите - НАД 30++ , които ВИНАГИ намираме най-истинската от всички видове любов...

          Ние имаме "нюх" за истинската, голяма любов ..., ама дали пък по-младите биха се хванали на подобна теза? По-скоро всички желаят сами да организират живота си и да преминат през всички трудности, а и да повторят всички наши грешки... И в това няма нищо лошо, или осъдително! Но НЕ подкрепям по никакъв начин авторитарните майки, особено тия, които използват реплики от вида: "ще те разведа!" .. Не споменаваме скритият смисъл на фразата - може да има десетки условия за причините...

          Иначе, екскурзиите са нещо много хубаво, не само за баби и дядовци.

          Вече споменах в мой летен пост, към Евго, че на екскурзия ходят и много контактни и красиви, с много добра визия - момичета (25-30 г.), т.е. - и те нямат общо с бабите...

          Ето - и Арана тук се беше похвалила, че е била на екскурзия, а тя е - доколкото разбираме - на възрастта на Евго, или дори много по-млада... и още знаят с Евго испански...

          Нищо не намеквам. Доказвам, че по екскурзии ходят млади хора.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

            Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

            Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.
            Оптимист ! Трябва да се научиш ти да слушаш жена си
            Жените те приемат приятелски защото се държиш кавалерски и те НЕ трябва да те слушат и да се съобразяват с желанията ти

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

              Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

              Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.
              Точно-не ти трябва някоя стара мома с комплекси,а си вземаш млада булка, ражда ти деца и животът ще е песен. И няма значение, че нямаш татуси и големи мускули, все пак се поддържаш във форма,а си и висок. Единствено трябва само да се обличаш с по-модерни дрешки ,щото жените много гледат облеклото на един мъж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Ако бях на твое място, щях да излизам в Студентски град и там да хвана някоя млада студентка.За нея ще си като джакпот от лотарията-софиянец с две жилища, финансово обезпечен,висок и добре поддържан. Забременяваш я,жените се,тя ти ражда дете,а след това и още,стои си у вас и гледа децата и домакинската работа. Тъкмо няма да е някоя претенциозна принцеса.
                Но все пак и аз съм малко олд скул: брада и мустаци нямам, татуси нямам, як бицепс нямам и не пускам селфита от фитнеса.

                Аз си мислех.....тя като е "стара мома" и времето изтича, ще кандиса, ще се съгласи да я опъна и ще ме слуша. На практика се оказа, че става дума за луди стари моми, егоистки, нито искат мъж, нито да му раждат, мислят се за принцеси и т.н. Знаете плочата.

                Иначе се държа кавалерски, дори в работата ми жените (семейни жени) ми се хвърлят на врата и ме целуват и ме приемат приятелски, Дори лични неща споделят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  И аз на тази кълка лежа и за това до сега не съм прибегнал към крайния вариант.
                  Ако бях на твое място, щях да излизам в Студентски град и там да хвана някоя млада студентка.За нея ще си като джакпот от лотарията-софиянец с две жилища, финансово обезпечен,висок и добре поддържан. Забременяваш я,жените се,тя ти ражда дете,а след това и още,стои си у вас и гледа децата и домакинската работа. Тъкмо няма да е някоя претенциозна принцеса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Тъй като времето напредва и "пазарът на булки е като обран бостан", ще отворя широко вратите на крепостта, пък да става каквото ще. Важното е да има българи и репродукция.

                    Цецо много ми допада, никога не пише просташки, почти сме на едни години. Ако не успеят да направят бебе, има вариант и със сурогация в чужбина. То и при мен има такъв вариант. Много не ме плаши, че сам ще го гледам. Има ясли, при майка ми мога да го оставям, все ще се оправя. Условия и пари имам, слава Богу.
                    Изобщо и не трябва да ти минават такива мисли през главата. Здрав ,прав мъж да мисли за сурогация.А и не си стар.То някой хора стават бащи по на 70 години,ти на 45 мислиш за подобни неща.Намираш жена ,правиш й бебе инвиво и всичко ще е наред. Хайде разбирам да беше в някое село, където няма жени,ама в София поне е претъпкано с жени. Не си и някой чичка с шкембе, така че няма да мислиш щуротии за сурогация и тем подобни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Евго-тъй като те считам за приятел,ще ти дам един искрен съвет. Ако във връзките влизаш с подозрението, че някоя жена иска да те използва финансово и да ти вземе имотите трудно ще се получат нещата. Мъжът е длъжен да осигури жената финансово, докато тя е бременна и отглежда малките деца,щото през това време тя не е способна да има доходи. А и дори след това основната грижа за финансите на семейството трябва да е на мъжа. Откакто свят светува мъжът осигурява дома и прехраната, жената гледа домакинството и децата. И много по-добре за един мъж е да има за жена, такава, която му гледа децата и се грижи за домакинството, отколкото някоя, която печели много пари, ама със зор роди едно дете или дори и едно не ще като при Цецо.Принцеса не ти трябва. Търси Пепеляшка,за която ще си бог.
                      Тъй като времето напредва и "пазарът на булки е като обран бостан", ще отворя широко вратите на крепостта, пък да става каквото ще. Важното е да има българи и репродукция.

                      Цецо много ми допада, никога не пише просташки, почти сме на едни години. Ако не успеят да направят бебе, има вариант и със сурогация в чужбина. То и при мен има такъв вариант. Много не ме плаши, че сам ще го гледам. Има ясли, при майка ми мога да го оставям, все ще се оправя. Условия и пари имам, слава Богу.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение



                        Мъжете жиголо са малко долнопробна категория, изпаднали, правят номера, крадат, дори си дават дупето за пари........

                        Бяха давали по един от каналите как си поръчват жиголо някакво младо момче със скрита камера в БГ, но не беше типичен пример. И дори момчето свиреше, но клипът беше цензуриран. Клиентът (някакъв чичо) го похвали, че е хубав и дори се разсъблече.


                        Вчера в градския транспорт слушах момче и момиче студенти - говореха си за студентки теми, малко на диалект.

                        Момичето беше отворена и нахилена. Каза: "На мен ми казаха, че съм с изостанало мислене, да ходя да паса кравите на село."

                        Аз съм излизал с такава жена (с нейното излъчване и говорене), само се прави на добричка, иначе си гледа интереса и все да не се мине. И ме мота повече от една година.
                        Евго-тъй като те считам за приятел,ще ти дам един искрен съвет. Ако във връзките влизаш с подозрението, че някоя жена иска да те използва финансово и да ти вземе имотите трудно ще се получат нещата. Мъжът е длъжен да осигури жената финансово, докато тя е бременна и отглежда малките деца,щото през това време тя не е способна да има доходи. А и дори след това основната грижа за финансите на семейството трябва да е на мъжа. Откакто свят светува мъжът осигурява дома и прехраната, жената гледа домакинството и децата. И много по-добре за един мъж е да има за жена, такава, която му гледа децата и се грижи за домакинството, отколкото някоя, която печели много пари, ама със зор роди едно дете или дори и едно не ще като при Цецо.Принцеса не ти трябва. Търси Пепеляшка,за която ще си бог.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Най-жалкото е,че в новите български филми се говори на софийски диалект. Аз съм последният човек, който ще защитава комунизма, ама в тогавашните филми се говореше на правилен български език. Не знам защо се прави това в наши дни,ама явно режисьорите не си дават сметка, че подобно нещо отблъсква зрителите от другите региони на България. Аз като чуя,че във филма се говори на софийски диалект и спирам да го гледам. С това показват,че поставят софиянци на по-високо ниво от останалите българи.
                          Те новите български филми рядко са интересни. Залагат да има голота, силикон, жените да са кифли, а мъжете с бради, татуси и мускули.
                          Изобщо не се правят качествени филми като "Хан Аспарух" и "Време разделно".

                          От новите БГ филми ми харесаха "Дървото на живота", "Lovenet" с Христо Шопов и още няколко.

                          През социализма се държеше на правоговор и дикция, но сега не.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                            Ей тая фина надменност дето лъха от тебе ти яде много от потенциала!
                            От мен да знаеш!

                            Кога и що реши, че шопята говорят най-правилен български език?
                            Щото го излъчват по талавизиите ли?
                            Местното Е-кане (желЕзо, снΕг, смΕх, мΕсто) правилно ли ти звучи?!

                            Не разбирам и хората в източна/централна Б-ия, повлияна от по-мекия говор, като почнат да се подиграват на твърдо-говорещите в западна, защото българския език не е чак толкова твърд, колкото се опитват да го представят.
                            Най-жалкото е,че в новите български филми се говори на софийски диалект. Аз съм последният човек, който ще защитава комунизма, ама в тогавашните филми се говореше на правилен български език. Не знам защо се прави това в наши дни,ама явно режисьорите не си дават сметка, че подобно нещо отблъсква зрителите от другите региони на България. Аз като чуя,че във филма се говори на софийски диалект и спирам да го гледам. С това показват,че поставят софиянци на по-високо ниво от останалите българи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Вчера в градския транспорт слушах момче и момиче студенти - говореха си за студентки теми, малко на диалект.
                              Ей тая фина надменност дето лъха от тебе ти яде много от потенциала!
                              От мен да знаеш!

                              Кога и що реши, че шопята говорят най-правилен български език?
                              Щото го излъчват по талавизиите ли?
                              Местното Е-кане (желЕзо, снΕг, смΕх, мΕсто) правилно ли ти звучи?!

                              Не разбирам и хората в източна/централна Б-ия, повлияна от по-мекия говор, като почнат да се подиграват на твърдо-говорещите в западна, защото българския език не е чак толкова твърд, колкото се опитват да го представят.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Ще изкара 4-5 тека ако е млад и без"Виагра".Ама нали това работи, на другият ден пак ще трябва да задоволи клиентки. Е колко дни поред ще изкара с по 4-5 тека?Седмица, две, месец?А после?Докато жената навирва краката и може да изкара за деня и 20 клиенти. Жените в това отношение са много по-добре от мъжете. Хем могат да правят секс ,с когото си поискат, хем колкото си поискат. Друг въпрос е защо не се възползват. Гледах едно предаване за някаква англичанка,която решила да прави секс с много мъже. И за няколко години беше прекарала над 1000 мъже. А беше 120 килограмов хипопотам. Направи сметка ако беше по-привлекателна.А един мъж може да е привлекателен и пак да остане на сухо.


                                Мъжете жиголо са малко долнопробна категория, изпаднали, правят номера, крадат, дори си дават дупето за пари........

                                Бяха давали по един от каналите как си поръчват жиголо някакво младо момче със скрита камера в БГ, но не беше типичен пример. И дори момчето свиреше, но клипът беше цензуриран. Клиентът (някакъв чичо) го похвали, че е хубав и дори се разсъблече.


                                Вчера в градския транспорт слушах момче и момиче студенти - говореха си за студентки теми, малко на диалект.

                                Момичето беше отворена и нахилена. Каза: "На мен ми казаха, че съм с изостанало мислене, да ходя да паса кравите на село."

                                Аз съм излизал с такава жена (с нейното излъчване и говорене), само се прави на добричка, иначе си гледа интереса и все да не се мине. И ме мота повече от една година.

                                Коментар

                                Working...
                                X