IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

    Отец - Син - Свети Дух.
    Да...добра аналогия...без да исках казах трима ама има сенс))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

      Е,айде казвай го де,не станахме ли трима?!
      тебе те броя за първи))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение

        Прецени според историята колко време са живели юдеите на земята Палестина и колко - арабите.
        Арабите са живели на тази земя около три пъти повече време от така наречените евреи.
        Първо, никому не е ясно какво е "евреин", включително и на тях самите.
        Второ, всекиму е ясно какво е арабин.
        Трето, така нареченото от евреите "изгонване от Палестина" и така нареченият от евреите "Холокост" са еврейски лъжи и припадъци.

        Чети бързо, защото казаното от мен няма да се задържи дълго.
        ​​​​​​
        ​​​​​​
        Всъщност цялата култура в миналото е произлизала от арабите. Арабите са били на светлинни години по напред във всяко отношение от другите народи.

        Ако трябва да бъдем честни.....християните са избили много повече араби от колкото те християни.....просто сме им ебали майката на всичко на арабите и на културата и на всичко....и имат за кво да са ни ядосани. И забележи в името на БОГ.

        Абе майката си е е ебало....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от П.Ф.Изеров Разгледай мнение
          Прецени според историята колко време са живели юдеите на земята Палестина и колко - арабите.
          Арабите са живели на тази земя около три пъти повече време от така наречените евреи.
          Първо, никому не е ясно какво е "евреин", включително и на тях самите.
          Второ, всекиму е ясно какво е арабин.
          ​​​​​​
          Ами явно не е. Палестинците не са араби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

            Е,айде казвай го де,не станахме ли трима?!
            Отец - Син - Свети Дух.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

              не)))

              Виж...аз не съм бил там...да знам кво са мислили.....но обяснението на евреина масон е много яко....))) за мен....
              И то междудругото се покрива изцяло с моите по минали мисли....относно библията

              Ама трябва да има силно желание от групата да кажа...не става така)))
              Е,айде казвай го де,не станахме ли трима?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                Прекалено са френетични, бегай далече... ))
                Еееее, чак пък толко?! Нали само 40%

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Виж арабите не мога да ги разбера. Там очевидно някакви религиозни или идеологически неща наистина им прецаква оценката. Или пък Саудитското кралско семейство е станало вече прекалено голямо и прекалено богато и всеки принц има достатъчно средства да си играе на средновековна дипломация в съседните държави.
                  Прецени според историята колко време са живели юдеите на земята Палестина и колко - арабите.
                  Арабите са живели на тази земя около три пъти повече време от така наречените евреи.
                  Първо, никому не е ясно какво е "евреин", включително и на тях самите.
                  Второ, всекиму е ясно какво е арабин.
                  Трето, така нареченото от евреите "изгонване от Палестина" и така нареченият от евреите "Холокост" са еврейски лъжи и припадъци.

                  Чети бързо, защото казаното от мен няма да се задържи дълго.
                  ​​​​​​
                  ​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                    Ами харесва ми тоя тип жени ...
                    Прекалено са френетични, бегай далече... ))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Добре. Ще чакам важното
                      Ами харесва ми тоя тип жени ...като прочетох типа ти....ти си знаеш...ако е вярно това което пише....за жена ми харесва...)) затова си ми симпатична вече квото и да кажеш)))))))))))

                      )))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

                        Няма чувство за недосегаемост там, а усещане, че са под обсада и са уязвими, като единствения начин в тази ситуация е агресивната политика
                        глупости....ролята на жертва...може да върви до определен момент ама сега не сме чак такива рибоци...поне някой от нас))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          чакай да кажа нещо по важно....и после)))) ще ти кажа))
                          Добре. Ще чакам важното

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Предполагам това е поради причини свързани със чуството им за недосегаемост.
                            Няма чувство за недосегаемост там, а усещане, че са под обсада и са уязвими, като единствения начин в тази ситуация е агресивната политика

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Според мен си е ок. Ако аз определях птолитиката на Израел нямаше много да се различава от това което правят в момента. Виж арабите не мога да ги разбера. Там очевидно някакви религиозни или идеологически неща наистина им прецаква оценката. Или пък Саудитското кралско семейство е станало вече прекалено голямо и прекалено богато и всеки принц има достатъчно средства да си играе на средновековна дипломация в съседните държави.
                              Ако има някой който не харесвам...народ...не мразя...ама леко не харесвам то това са саудитците....само те...със всички други сякаш нямам проблем.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Индивида "Ендер" (примерно) е: Командир -30, Архитект-15, Логик-6, Адвокат-16 ....i t.n.. (изброени всички типове със съответните тегла, (за прегледност, нека сума от теглата да е 100)
                                Е това е много по-финно разкодиране на личностния тип, който става вече уникален почтииии като ЕГН, нале!? и следстввие на това - колкото различни ЕГН имаме, толкова и различни представи, както казваш, ще са налични)) независимо, че най-голямото тегло ти е примерно "командир".)
                                Нещо още по-страшно - може да се ползва идеята, за избор на личностен тип "командир" ноооо,,,, със съвсем специални качества измежду хиляди други- кандидат-"комадири" , (e te това е силата на математическото въображение и абстракция)
                                О, системата не работи по този начин. Думата е "пойтер", абстрактно название на определен обект. Да кажем "кораб". Може да е голям, малък, рибарски, боен кораб. Но не може да е 60% кораб, 15% подводница, 12% хварчило и 8% дъска за гладене. Типа е фундамента, върху който се изгражда личността, неизменната същност на психиката. А самата личност е уникална и зависи от множество фактори - образователни, културни, социални, географски ако щеш...

                                Коментар

                                Working...
                                X