IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 4Д, това, че не можеш да разбереш басовете и залозите е само белег на балканският ти манталитет..ТУК НЯКОИ ХОРА СЕ ХВАЛЯТ И ЛЪЖАТ А ПОСЛЕ СМЕНЯТ НИКОВЕТЕ.. Ако манталитета и образованието беше поне малко англосаксонско щеше да се разбере и хващането на бас и залозите за всичко.. ИНТЕРЕСНОТО Е, ЧЕ ТИ МНОГО НЕЩА НЕ РАЗБИРАШ ОТ ИКОНОМИКАТА И ФИНАНСИТЕ, А ИМАШ ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ И СЕ ПРАВИШ НА ГУРУ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      ЩО да е неразбираемо това са хора обикновено емоционални или с голямо его което се опитват да защитят. Обикновено отстояват позиците си и на пазара доста твърдоглаво и това им коства много в дългосрочен план.
      Тодоре, прав си на 99%, егото си е его и си е персонално на всеки. Лично аз съм за забавление в тоя форум и евентуално, но много рядко да науча нещо ново или да видя някоя новина дето случайно съм пропуснал. Затова чат пат се ловя на басове с троловете, като съм сигурен че като спечеля и те ще се скрият. Иначе си имам сериозни басове с Чичо и 15% за дивидента на Хим и чакаме.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Не мога да разбера концепцията с басовете. Нали ние всеки ден защитаваме нашето мнение под формата на инвестиционен портфейл. Носим си рисковете и ползите от това което мислим. Това с баса е някакво неразбираемо за мен пишкомерене.
        ЩО да е неразбираемо това са хора обикновено емоционални или с голямо его което се опитват да защитят. Обикновено отстояват позиците си и на пазара доста твърдоглаво и това им коства много в дългосрочен план.

        Коментар


        • Не мога да разбера концепцията с басовете. Нали ние всеки ден защитаваме нашето мнение под формата на инвестиционен портфейл. Носим си рисковете и ползите от това което мислим. Това с баса е някакво неразбираемо за мен пишкомерене.

          Коментар


          • Ами хвани баса щом си голем, ама накрая да не останеш само по- един скъп часовник.. Давай го по- кротко, че досега нямаш вярна прогноза..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Да много неясно е..Върни се назад в постовете си да видиш колко си писал в различните теми за големи покупки и големи бройки, както и , че очакваш големи ръстове..Накрая да не се окаже , че нямаш и акции на БФБ .. Щом имаш само една позиция , защо спамиш навсякъде и лъжеш за покупки..

              МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ ПИЧ..ПОСПРИ МАЛКО..
              Хахаха, чети малко бре: 8 позициииииии..... ае уек ден и умната с хамериканските еврейски акциии

              Коментар


              • Да много неясно е..Върни се назад в постовете си да видиш колко си писал в различните теми за големи покупки и големи бройки, както и , че очакваш големи ръстове..Накрая да не се окаже , че нямаш и акции на БФБ .. Щом имаш само една позиция , защо спамиш навсякъде и лъжеш за покупки..

                МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ ПИЧ..ПОСПРИ МАЛКО..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  АМА МАПА ЗАЩО СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАСА..НАЛИ СИ ГОЛЯМ ИГРАЧ.. И как стана само 1 позиция..Ти от една година все купуваш по- много и все за много пари..И все пишеш за различни позиции..И все прогнозираш големи ръстове.. И НАКРАЯ ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-1 ПОЗИЦИЯ
                  Хайде хвани един бас да се покажеш колко струваш като спамиш по-цял ден..

                  МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ СЕ СЪБРА ПАК ТУК..
                  Нещо неясно ли написах или не си се събудил още!? Имам 1 позиция (от общо 8 в портфейлчето на БФБ) дето е на по-голяма стойност от Шунката'с хамерикан портфолио + кеш екуивалентс...... за Трейс иде реч и истината е, че ми е с най-голяма тежест в май бългериан стокс портфолио......

                  Коментар


                  • АМА МАПА ЗАЩО СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАСА..НАЛИ СИ ГОЛЯМ ИГРАЧ.. И как стана само 1 позиция..Ти от една година все купуваш по- много и все за много пари..И все пишеш за различни позиции..И все прогнозираш големи ръстове.. И НАКРАЯ ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-1 ПОЗИЦИЯ
                    Хайде хвани един бас да се покажеш колко струваш като спамиш по-цял ден..

                    МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ СЕ СЪБРА ПАК ТУК..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                      Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?
                      Бас за какво бе?! Че имаш портфейл (акции+кеш) на хамериканската набалончена борса колкото аз имам само в 1 позиция/акция на БФБ?! Моля ти се дръж се сериозно!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                        Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

                        А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
                        Ако искаш да се полекувам с теб на един бас по 10 000 лв.Да видим кой кой е! Какво ще кажеш а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?
                          Безмислено е. Ориза е фен на Мара.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

                            А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
                            Е колко му е часовника пък на Мапата .Той знае ли моя часовник колко пари е в долари ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Иво, знаем се от 2002г., ако не се лъжа?! Троловете ги остави да си пишат глупости.... Шунката никога не е имал акции и е обикновен шофьор за мижави $. Щеше да пусне поне 1 скрийншот ама нема кво да покаже....... Аз лично съм пускал десетки мои сделки! Завижда ни за изкараните сериозни кинти и пише стотици безсмислени постове и си мисли, че е интересен, а истината е че е посмешището на форума. Наздраве от мен и тая седмица ми се очертава като доста добра!!!
                              Хайде като си толкова пич да хванем бас по 10000 лв.Имал съм акции на бфб и пазя десетки скрийншотове заради такива смешници като теб.Не търгувам в момента на бфб защото няма файда.В момента държа 30 к $ за спекула на американската борса понеже още я опознавам и 92 000 $ без няколко долара кеш в резерв да пазаря когато му дойде времето.Искам 2-3 свидетели от форума да бъдат секунданти на баса.Имам скрийншотове на сделки на бфб от преди години и сега от март.Имам и от борсата в щатите снимка на акаунта.Ако си толкова смел колкото плямпаш залагаме по 10 000 лв.Аз ще се прибера до БГ сега лятото да ти взема парите.Готов ли си на бас ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Аз съм ги водял и имам скрийншот а ти си ми ясен.Пълен лаладжия си!
                                Мара няма вярна прогноза от 5 месеца.
                                Иначе много ги разбира нещата и винаги е на голяма печалба.
                                И разни будали се мъчат да му пригласят.

                                Коментар

                                Working...
                                X