IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА

    Ти по-добре гледай какво става със сарая на Доган днеска. Това ще съдбата на всичките скъпи имоти. Нетърпимостта на тези цени е ексалира всеки ден.
    нищо няма да стане, поддръжниците на ДПС са изгонили 100-ина протестиращи и те са отишли да протестират в Бургас

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram

      Майтапиш се нали?
      Не виждам майтапа. Демократично избран политик нямаме който да е власт над 10 години . Факта си е факт. И пак ще го изберем и ще мачкаме червената необразовна сган. Работещите и образованите гласуват за ГЕРБ, може би тука заради тва че има тролове да е трудно за проумняване. На сайта на ЦИК има всички протоколи , направи справка за кой гласуват а обърках се за кой хвърлят циганите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
        Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..
        Не искат щото ще им взема всичко.Аз за разлика от тях не приказвам измишльотини.Преди правех скрийншотове на всички сделки заради един друг тъпак наречен Порки.Та от тогава има останали скрийншотове.Сега април нарочно направих скрийншотове на 3-4 сделки.Имам такива и от американския акаунт предвиден за борсата и на платформата с наличноста.Имам и адвокати и нотариуси и нотариални актове да им запуша устите завинаги.Въобще ха са се хванали на бас ха съм им взел парите.За да не се измъкне след това ще го закарам при нотариус да подпишем записна заповед за парите от баса и след това ще ги пусна без пари да преспат на 100 м от плажа да не са напълно валат .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от forman777 Разгледай мнение
          Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..
          Бас не ми се хваща ама едно белотче моем да спретнем .... мое и покерче

          Коментар


          • Ташунко, много спамят, ама не искат бас , че са на дребни стотинки..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

              Киро а ти познаваш хората на Мапа часовника струва повече от камиона на шумката .. а втория вместо да се лекува, все тук виси и като папагал едно и също повтаря... много мъка...

              А този "Пепи" дето споменаваш всъщност се казва Жоро /Георги/ и отдавна спря с борсата
              Аййййй каква култова глупост написал тоя Алчняк.Часовника прехваления на Марата или Мапата и аз не знам кво е бил по-скъп от един камион в Щатите.Абе момче недоразвито,не те знам алчен ли си прост ли си ама си написал върховна глупост.Знаеш ли бе аланкоолу че един камион с рифер ремарке струва 240 000 долара в Щатите.Къде си тръгнал да плямпаш с гъза си.Абе мълчи не се излагай,че сте ми толкова смешни с вашите представи за състояние.На мен само трите камиона с риферите са ми на Мапата заложените пари на БФБ,а няма да ти казвам колко апартамента по морето имам в БГ и също и в САЩ.Ако случайно имаш съмнения в това което казвам с теб пък съм готов на бас по 20 000 лв да те разкарам по Черноморието да видиш всеки един от тях барабар с нотариалните актове а единия го довършват сега.Даже ще ти дам бонус да преспиш няколко дена без пари та да направиш едно плажче.Кви хора сте не мога да разбера.Дръж се малко по-скромно бре момче.Ако в БГ някой прави и си мисли че има пари то в Щатите всички имат и имат огромни пари за вашите балкански представи.Не се опитвайте да се равнявате с тия които правят пари в САЩ.Несравнимо е !!!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                Не знам защо превърнахте тази тема в ХАЗАРТНА ТЕМА. Басовете са хазарт, а той няма нищо общо с тематиката на темата.

                Успех в живота в никакъв случай не може да се постигне с хазарт. Точно обратното - той е една от причините за провал в живота на хазартните личности.
                Откога басовете станаха „хазарт”? Би ли прецизирал дефиниция? И защо мислиш, че всички (ще) следват нея (твоята), а не своя си?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Мачу Пикчър Разгледай мнение

                  Ами защото този който пише из форумите не това, което мисли наистина, а това което му казват отгоре или което му уйдисва на интереса, надали ще се хване на бас. И ще е срещу идеята за басове, защото той не може да хване бас защото лъже.
                  На такива им казват ttttролове.
                  Щото Марата много отворен,изказва мнения за мен ама не му стиска на мишока да се хване на бас да го оборя.Щях да му прибера парите и да направя с тях един хубав гуляй с някой от съфорумците.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Не мога да разбера концепцията с басовете. Нали ние всеки ден защитаваме нашето мнение под формата на инвестиционен портфейл. Носим си рисковете и ползите от това което мислим. Това с баса е някакво неразбираемо за мен пишкомерене.
                    Щото твърди неща които не са истина и понеже имал много пари от мама и тате реших да му взема едни 10 000 лв като е толкова отворен.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Нещо неясно ли написах или не си се събудил още!? Имам 1 позиция (от общо 8 в портфейлчето на БФБ) дето е на по-голяма стойност от Шунката'с хамерикан портфолио + кеш екуивалентс...... за Трейс иде реч и истината е, че ми е с най-голяма тежест в май бългериан стокс портфолио......
                      Имай си ги твои са си.Ти ще си загубиш парите специално пък в Трейс ама не ти стиска да се хванеш на бас да ти прибера 10000 левчета.Айде бе отворен.Нямал съм бил акции хахаха хайде хвани се на бас та да ти кажа аз нямал ли съм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        АМА МАПА ЗАЩО СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАСА..НАЛИ СИ ГОЛЯМ ИГРАЧ.. И как стана само 1 позиция..Ти от една година все купуваш по- много и все за много пари..И все пишеш за различни позиции..И все прогнозираш големи ръстове.. И НАКРАЯ ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ-1 ПОЗИЦИЯ
                        Хайде хвани един бас да се покажеш колко струваш като спамиш по-цял ден..

                        МНОГО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ СЕ СЪБРА ПАК ТУК..
                        Няма да хване бас Кире щото е един въздух под налягане.Няма никакъв усет към борсата и затова ще гледа сега как му се топят парите,защото ако беше разбирач и имаше акъл щеше да му стане ясно,че нещата тепърва ще се влошават и акциите ще падат.Нека си загуби парите та да му дойде акъла.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Бас за какво бе?! Че имаш портфейл (акции+кеш) на хамериканската набалончена борса колкото аз имам само в 1 позиция/акция на БФБ?! Моля ти се дръж се сериозно!!!
                          Абе ако искаш имай и пет пъти повече на бфб.Твой проблем си е че си губиш парите точно на бфб дето едвам мърда,но нали се отваряше че не съм имал акции на бфб.Айде давай бас по 10000 лв да ти натрия носа.Айде бе отворко.утре си взимам билет и идвам до БГ.Ще те закарам до посредника и ще взема и 5 колеги от форума на мои разноски за свидетели да те видят колко ти стиска.Нали си голям паралия айде да те видя.

                          Коментар


                          • Не знам защо превърнахте тази тема в ХАЗАРТНА ТЕМА. Басовете са хазарт, а той няма нищо общо с тематиката на темата.

                            Успех в живота в никакъв случай не може да се постигне с хазарт. Точно обратното - той е една от причините за провал в живота на хазартните личности.

                            Коментар


                            • Хаа..Хареса ми определението за троловете..Браво..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Не мога да разбера концепцията с басовете. Нали ние всеки ден защитаваме нашето мнение под формата на инвестиционен портфейл. Носим си рисковете и ползите от това което мислим. Това с баса е някакво неразбираемо за мен пишкомерене.
                                Ами защото този който пише из форумите не това, което мисли наистина, а това което му казват отгоре или което му уйдисва на интереса, надали ще се хване на бас. И ще е срещу идеята за басове, защото той не може да хване бас защото лъже.
                                На такива им казват ttttролове.
                                Last edited by Мачу Пикчър; 09.07.2020, 09:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X