IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    не)))

    Виж...аз не съм бил там...да знам кво са мислили.....но обяснението на евреина масон е много яко....))) за мен....
    И то междудругото се покрива изцяло с моите по минали мисли....относно библията

    Ама трябва да има силно желание от групата да кажа...не става така)))
    Е,айде казвай го де,не станахме ли трима?!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      Прекалено са френетични, бегай далече... ))
      Еееее, чак пък толко?! Нали само 40%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Виж арабите не мога да ги разбера. Там очевидно някакви религиозни или идеологически неща наистина им прецаква оценката. Или пък Саудитското кралско семейство е станало вече прекалено голямо и прекалено богато и всеки принц има достатъчно средства да си играе на средновековна дипломация в съседните държави.
        Прецени според историята колко време са живели юдеите на земята Палестина и колко - арабите.
        Арабите са живели на тази земя около три пъти повече време от така наречените евреи.
        Първо, никому не е ясно какво е "евреин", включително и на тях самите.
        Второ, всекиму е ясно какво е арабин.
        Трето, така нареченото от евреите "изгонване от Палестина" и така нареченият от евреите "Холокост" са еврейски лъжи и припадъци.

        Чети бързо, защото казаното от мен няма да се задържи дълго.
        ​​​​​​
        ​​​​​​

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

          Ами харесва ми тоя тип жени ...
          Прекалено са френетични, бегай далече... ))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Добре. Ще чакам важното
            Ами харесва ми тоя тип жени ...като прочетох типа ти....ти си знаеш...ако е вярно това което пише....за жена ми харесва...)) затова си ми симпатична вече квото и да кажеш)))))))))))

            )))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

              Няма чувство за недосегаемост там, а усещане, че са под обсада и са уязвими, като единствения начин в тази ситуация е агресивната политика
              глупости....ролята на жертва...може да върви до определен момент ама сега не сме чак такива рибоци...поне някой от нас))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                чакай да кажа нещо по важно....и после)))) ще ти кажа))
                Добре. Ще чакам важното

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                  Предполагам това е поради причини свързани със чуството им за недосегаемост.
                  Няма чувство за недосегаемост там, а усещане, че са под обсада и са уязвими, като единствения начин в тази ситуация е агресивната политика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                    Според мен си е ок. Ако аз определях птолитиката на Израел нямаше много да се различава от това което правят в момента. Виж арабите не мога да ги разбера. Там очевидно някакви религиозни или идеологически неща наистина им прецаква оценката. Или пък Саудитското кралско семейство е станало вече прекалено голямо и прекалено богато и всеки принц има достатъчно средства да си играе на средновековна дипломация в съседните държави.
                    Ако има някой който не харесвам...народ...не мразя...ама леко не харесвам то това са саудитците....само те...със всички други сякаш нямам проблем.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Индивида "Ендер" (примерно) е: Командир -30, Архитект-15, Логик-6, Адвокат-16 ....i t.n.. (изброени всички типове със съответните тегла, (за прегледност, нека сума от теглата да е 100)
                      Е това е много по-финно разкодиране на личностния тип, който става вече уникален почтииии като ЕГН, нале!? и следстввие на това - колкото различни ЕГН имаме, толкова и различни представи, както казваш, ще са налични)) независимо, че най-голямото тегло ти е примерно "командир".)
                      Нещо още по-страшно - може да се ползва идеята, за избор на личностен тип "командир" ноооо,,,, със съвсем специални качества измежду хиляди други- кандидат-"комадири" , (e te това е силата на математическото въображение и абстракция)
                      О, системата не работи по този начин. Думата е "пойтер", абстрактно название на определен обект. Да кажем "кораб". Може да е голям, малък, рибарски, боен кораб. Но не може да е 60% кораб, 15% подводница, 12% хварчило и 8% дъска за гладене. Типа е фундамента, върху който се изгражда личността, неизменната същност на психиката. А самата личност е уникална и зависи от множество фактори - образователни, културни, социални, географски ако щеш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

                        т.е. не е имало нещо като свещен събор, на който да са казали -"пичове, не ни излизат сметките със строителството на храмове за този и онзи Бог и ще е добре да ги интегрираме в един за по-малък масраф, а и в полза на миряните.."
                        не)))

                        Виж...аз не съм бил там...да знам кво са мислили.....но обяснението на евреина масон е много яко....))) за мен....
                        И то междудругото се покрива изцяло с моите по минали мисли....относно библията

                        Ама трябва да има силно желание от групата да кажа...не става така)))

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                          Като казвам не я разбирам...не казвам че не я разбирам а смятам че е глупава. Виж американците поне е ясно що правят това което правят. И то носи ползи ( поне до преди известно време ) ...но при израел не е така. Предполагам това е поради причини свързани със чуството им за недосегаемост.

                          Нямам само пред вид външната политика която споменаваш...тея действия не е изчерпват..ама не ми се говори за това честно...
                          Според мен си е ок. Ако аз определях птолитиката на Израел нямаше много да се различава от това което правят в момента. Виж арабите не мога да ги разбера. Там очевидно някакви религиозни или идеологически неща наистина им прецаква оценката. Или пък Саудитското кралско семейство е станало вече прекалено голямо и прекалено богато и всеки принц има достатъчно средства да си играе на средновековна дипломация в съседните държави.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            ескпериментът беше мисловен, другото е от лукаваго))...
                            Недей че ако ти кажа за библията......)))

                            Еврейски номерца))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

                              Не
                              т.е. не е имало нещо като свещен събор, на който да са казали -"пичове, не ни излизат сметките със строителството на храмове за този и онзи Бог и ще е добре да ги интегрираме в един за по-малък масраф, а и в полза на миряните.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Е какво има да не им разбираш външната политика на Израел. Те съществуват за да могат САЩ да държат под контрол петрола на арабите. Също като руските бази в Сирия, само че САЩ не вярва нито на Саудитска Арабия нито на Турция, че да разчита само на тях, а не иска да държи постоянни огромни контингенти в близкия изток.
                                Като казвам не я разбирам...не казвам че не я разбирам а смятам че е глупава. Виж американците поне е ясно що правят това което правят. И то носи ползи ( поне до преди известно време ) ...но при израел не е така. Предполагам това е поради причини свързани със чуството им за недосегаемост.

                                Нямам само пред вид външната политика която споменаваш...тея действия не е изчерпват..ама не ми се говори за това честно...

                                Коментар

                                Working...
                                X