IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
    Няма как ТРЗ да му каже нещо, защото най-вероятно тези длъжности са отредени на близките роднини.
    Така, всеки засегнат служител може да атакува в съда законосъобразността на устните "решения" на работодателя си - с той пък ще плаща, разбира се. (бълха го ухапАла...)
    В подобна ситуация, Матеев би могъл да наложи "санкция" на ТРЗ и своите роднини... и САМ да им плати от дебелия си портфейл...
    Безимен, като си нямал ТРЗ, не се обаждай. Може и да имаш някои попадения но, до там.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Устна заповед има нулева сила ТРЗ, не ти ли го каза това?

      Няма как ТРЗ да му каже нещо, защото най-вероятно тези длъжности са отредени на близките роднини.
      Така, всеки засегнат служител може да атакува в съда законосъобразността на устните "решения" на работодателя си - с той пък ще плаща, разбира се. (бълха го ухапАла...)
      В подобна ситуация, Матеев би могъл да наложи "санкция" на ТРЗ и своите роднини... и САМ да им плати от дебелия си портфейл...

      Коментар


      • Забелязвам, часът на форума, е назад с един ч. Т.е.предния си пост, пуснах в 10 без 15, а ето, какво пише в стъкмистиката.
        Last edited by Pyramid; 07.09.2021, 12:11.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

          Кажи на шефа си, че е мутра, и да видим колко ще се задържиш, преди да бъдеш изхвърлен като мръсно коте. Придаваш си голяма важност и имаш висока самооценка, но всъщност си един никой, от който нищо не зависи.
          Какво се обърка, че си изтървате нервите, Сър? Самооценките и на двама ви, са високи. Не вярвам Петърът да е крив, ако нещо с бизнеса не върви. НЕ Е цвете за мирисане, разбира се но, плебс, какво да сториш. Вие, Боговете, сте над всичко това.
          ...Нали?

          Коментар


          • Я, каква война се е водила, съвсем незабелязано.. Това нерви, престрелки и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Кажи на шефа си, че е мутра, и да видим колко ще се задържиш, преди да бъдеш изхвърлен като мръсно коте. Придаваш си голяма важност и имаш висока самооценка, но всъщност си един никой, от който нищо не зависи.
              Шефа ми не е мутра.Няма такъв шанс да имам шеф мутра.Поведението му е на светлинни години от твоето.Никога не съм имал претенции да съм някой казах ти не членувам в ГЕРБ и този манталитет ми е крайно противен.Човешки те съветвам потърси помощ докато е време ще свършиш в Карлуково с това поведение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Матеев с подобно поведение и знания типични за българския работодател мутра не зная какви работници и служители имаш.Аз не бих работил за подобен тип дори един ден.Имаш сериозен проблем.Казвам го без да се заяждам...Вече сме 2021 г не е 1996г..
                Кажи на шефа си, че е мутра, и да видим колко ще се задържиш, преди да бъдеш изхвърлен като мръсно коте. Придаваш си голяма важност и имаш висока самооценка, но всъщност си един никой, от който нищо не зависи.
                Last edited by Mateev; 06.09.2021, 22:17.

                Коментар


                • Много ми е смешно когато неуспели в живота хора ми дават акъл как се създава и ръководи голямо предприятие. Като сте големи "експерти" по въпроса, защо все още сте наемни работници, които освен всичко друго си мислят, че някой им е длъжен с нещо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                    Какви глупости?
                    Аз съм шеф и не ми трябва да познавам кодекса на труда. Ако искам да уволня някого, просто се разпореждам на ТРЗ и на счетоводството, и после те решават проблема със законноста на уволнението и с изплатените неустойки. За мене проблемът приключва за 30 секунди с даването на устна заповед. Ако случайно не знаеш - шефовете дават заповеди, а служителите им се занимават с подробностите по изпълнението на тези заповеди.
                    Матеев с подобно поведение и знания типични за българския работодател мутра не зная какви работници и служители имаш.Аз не бих работил за подобен тип дори един ден.Имаш сериозен проблем.Казвам го без да се заяждам...Вече сме 2021 г не е 1996г..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                      Какви глупости?
                      Аз съм шеф и не ми трябва да познавам кодекса на труда. Ако искам да уволня някого, просто се разпореждам на ТРЗ и на счетоводството, и после те решават проблема със законноста на уволнението и с изплатените неустойки. За мене проблемът приключва за 30 секунди с даването на устна заповед. Ако случайно не знаеш - шефовете дават заповеди, а служителите им се занимават с подробностите по изпълнението на тези заповеди.
                      Устна заповед има нулева сила ТРЗ, не ти ли го каза това?
                      Last edited by X_Y; 06.09.2021, 21:42.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                        Какви глупости?
                        Аз съм шеф и не ми трябва да познавам кодекса на труда. Ако искам да уволня някого, просто се разпореждам на ТРЗ и на счетоводството, и после те решават проблема със законноста на уволнението и с изплатените неустойки. За мене проблемът приключва за 30 секунди с даването на устна заповед. Ако случайно не знаеш - шефовете дават заповеди, а служителите им се занимават с подробностите по изпълнението на тези заповеди.
                        Ами две глупости и продължават. А това за болничните беше...
                        Олекна ужасно, няма кой да ти вярва за другите ти мнения по темата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                          Да, прочетох модераторът, но това е за рамка?!
                          Този НЕ е работодател и си пише глупости на кило
                          Какви глупости?
                          Аз съм шеф и не ми трябва да познавам кодекса на труда. Ако искам да уволня някого, просто се разпореждам на ТРЗ и на счетоводството, и после те решават проблема със законноста на уволнението и с изплатените неустойки. За мене проблемът приключва за 30 секунди с даването на устна заповед. Ако случайно не знаеш - шефовете дават заповеди, а служителите им се занимават с подробностите по изпълнението на тези заповеди.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                            Невярно. Пробвай да уволниш неправомерно някой и ще разбереш, че цената ще ти е около 20к до излизане на съдебното решение заради пропуснати заплати. Това е на 1 човек
                            Зависи от заплатата, колега взе 300к, бруто ти дават заплатата, няма осигуровки, има само 10% данък
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                              Да си стои в къщи, докато му мине. Тука обаче говорим само за 3-4 дена, като предполагам знаеш, че първите няколко дена от болничния се поемат от държавата, и чак след това останалите се поемат от работодателя.
                              Да, прочетох модераторът, но това е за рамка?!
                              Този НЕ е работодател и си пише глупости на кило

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Предложение:

                                Телешкото варено (според мен) - го правят вкусно още две съставки, освен морковите и лука (няколко малки глави - кромид-лук).

                                Другите две съставки са: едро нарязани картофи и целина - нарязана глава.
                                Основната съставка, е да си гладен.

                                Коментар

                                Working...
                                X