Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
    Ако имаш предвид ...... до 1150 $ , когато еххххчо , пак беше тръгнал за Космоса - то падна
    Дай пост , след това , в който пиша че '' ще пада '' ...... .
    Друго пиша ....и съм те путканял да четеш .....но ....явно не си......................
    Имаш си да си четеш за Клеопатра от Уикито

Имам си доста задачи сега , но ако искаш , само заради теб - ще влизам по 3-4 пъти на ден за да ти го пиша
    Но , ще досадим на другите с повтарянето на общоизвестен факт !!!

Разбира се , и сега го казвам ( копни си го )

Но , доколкото става въпрос за движение при златото , разбира се

Иначе и мен ме интересува Короната , като всеки нормален човек .....
    Мон амур, здрасти. Пак се извъртя. Каза го и след това. Като намеря време ще ти го постна, но Клеопатра ми е по-важна от егото ти .

Както е тръгнало може и по-скоро да се отървеш от присъствието ми или пък аз от твоето... божа работа.

Чак по три пъти не влизай, сакън ще се срупае галактиката без теб, пък и кинти правиш баш сега. Дерзай.
    Last edited by Selena; 25.02.2020, 17:51.

Коментар

• Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

Просто тяхното върховно постижение в обществото е било тогава. Били са "стари кучета", после цивилният живот ги е поставил на мястото им и сега са обикновени дърти пръчове.
      По добре дрът пръч отколкото млад джендър.Госпожа тебе да те питам ти какво би избрала 50 годишен стопроцентов мъж или 25 годише педераС

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Ех, той, и за златото каза, че ще пада.
        Ако имаш предвид ...... до 1150 $ , когато еххххчо , пак беше тръгнал за Космоса - то падна
        Дай пост , след това , в който пиша че '' ще пада '' ...... .
        Друго пиша ....и съм те путканял да четеш .....но ....явно не си......................
        Имаш си да си четеш за Клеопатра от Уикито

Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Никакъв го няма тия дни да ни каже колко сме вдлъбнати. Липсва ми той.
        Имам си доста задачи сега , но ако искаш , само заради теб - ще влизам по 3-4 пъти на ден за да ти го пиша
        Но , ще досадим на другите с повтарянето на общоизвестен факт !!!

Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        Каза, що не си го запазих, че никакви корона вируси не го интересували.
        Разбира се , и сега го казвам ( копни си го )

Но , доколкото става въпрос за движение при златото , разбира се

Иначе и мен ме интересува Короната , като всеки нормален човек .....

Коментар

• Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

Просто тяхното върховно постижение в обществото е било тогава. Били са "стари кучета", после цивилният живот ги е поставил на мястото им и сега са обикновени дърти пръчове.
          Ка ше си купят имоти? Та те сегашните лигльовци само дето не менструират. Иди ги виж в университетите - то затова и жените такива, гледам че се оплакват често тук. Като няма мъже....
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

Коментар

• Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

На тебе явно не ти е повлияло, но при други казармата е оставила следи на траен дебилизъм. Че са и горди с това

Коментар

• Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
              Голям келепир - малоумие безподобно

На тебе явно не ти е повлияло, но при други казармата е оставила следи на траен дебилизъм. Че са и горди с това

Коментар

• Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

Нали бях в ШЗО-то какво ми говориш и наряди съм давал зимата в Плевенските села .На мен за казарма не ми говори .Като сглобиш и разглобиш калашника със завързани очи ела се обади .
                Кога си бил ти в ШЗО???Я пак годината кажи че да се посмем.Имаш ли два три наряда.Висехте на дисципа беги скрии се

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...
                  Нали бях в ШЗО-то какво ми говориш и наряди съм давал зимата в Плевенските села .На мен за казарма не ми говори .Като сглобиш и разглобиш калашника със завързани очи ела се обади .

Коментар

Пеше не преувеличавай.
                    Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
                    Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
                    Е не са на 55 на 50 са вече.И как разбра че половината за нищо не стават???

Коментар

Пеше не преувеличавай.
                      Разликата между тези ходили 6-9 месеца и ХИЧ е огромна, а тези дето са били по 2-3 години са пред/в пенсионна възраст (55+).
                      Половината за нищо не стават. И аз съм копал окоп при минус 21 с вятър и суграшица (не сняг) - за 2 часа очертах един правоъгълник, който трябва да се вгледаш че да личи. Върнаха ни с камиони - още по зле стана че открити и съвсем замръзнахме. Имаше хора с окапали уши, нос (в рани). 3 дена бяхме само в спалното и стола да ядем. Голям келепир - малоумие безподобно
                      +1
                      Виж, обучението в американската армия е по-добро.

Гледат ги добре, няма мизерия и всички са много здрави и мускулести. И хващат окото и се харесват на женките,

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Ха ха ха Накавръче каква казарма си карал ти бе младеж?Не ме разсмивай...Знаеш ли какво е за две години да те пуснат на клетвата и на следващият ден градска и веднъж за две дена???Разбира се и полаемата 20 дена а и два дена още че дадох кръв.Оная казарма комунистическата не беше за лигльовци и мамини синчета.Като влязох изглеждах дете пред тези които се уволняваха....Като дойде време да се уволнявам новобранците ми изглеждаха смешни.Знаеш ли какво е тревога и как се действа...Знаеш как на -25 се дават наряди отцепления и се спи навънка.Времето ясно луната се опулила звезди обсипали свода небесен и студ студ.Като ти се допикае пикнята замръзва във въздуха и те боли пишката....Ходил в казармата стига смешки ни разправяй...
                        Пеше не преувеличавай.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...
                          Това добре, но защо трябва да го правиш ? Отделно ти ако можеш дали майка ти и дъщеря ти ще успеят и те да оцелея в един такъв апокалиптичен свят ?! Как мислиш заслужава ли си за едно ЕПК тези жертви ?

Коментар

Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...

Коментар

• Да му мислят тези дето не са изкарали казарма.. Мога да издържа седмици и месеци в полеви условия, да спя на открито и в окопи, да се къпя със студена вода през зимата, ял съм и скакалци, след термична обработка, и така нататък... Идват тежки времена...

Коментар

• Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение
                                Вчера приключих с препрочитането на книгата "Мисли и забогатявай" на Наполеон Хил за не знам кой път...
                                И кво, нищо нали?

Коментар

Working...
                                X