IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ще излязат, те! Факи, доколкото си спомням, още от 2013/2014 година се пробваш да ни излъжеш като как ще спечелим от хазарт. В една друга тема, де.
    А иначе, „дръжте крадеца!”.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ще излязат, те! Факи, доколкото си спомням, още от 2013/2014 година се пробваш да ни излъжеш като как ще спечелим от хазарт. В една друга тема, де.
      Тва е „морал”.
      Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 08:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Е как... Дай още едно поне, от 1 до 26

        Ти глей ся като излязат
        Вашите ги пускам на една колонка.
        Ще излязат, те! Факи, доколкото си спомням, още от 2013/2014 година се пробваш да ни излъжеш като как ще спечелим от хазарт. В една друга тема, де.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Когато аз - решил съм го - започна да вкарвам свои средства в чужди начинания, освен „фасон” и „грабване” откъм презентация на продукта, ще търся и ХАРАКТЕР И ВИЗИЯ (да НЕ се бърка с „външен вид” !). У партньора-инвеститор, който се явява самият предприемач. Да ви питам ли, дали познахте, защо?
          Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 07:52.

          Коментар


          • И, покрай всички ежби, да не бъда упрекнат, че съм забравил да поясня: Докато тук се надувате и се правите на „велики”, в лицето на представилата ви се възможност, процесът си върви и прозорецът за всрки един от вас, може да се затвори. Тогава, и да си скубете брадите (който има), или косите ( на когото са останали), влакът няма да ви чака. В крайна сметка, хората хващат реалните възможности, а перченето там, на всякакви, ами...да се оправят. Който сам се прее**, няма нужда, друг да го.
            Last edited by Pyramid; 20.05.2018, 07:45.

            Коментар


            • 27.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Е как... Дай още едно поне, от 1 до 26

                Ти глей ся като излязат
                Вашите ги пускам на една колонка.
                17 Айде,хаирлия да е...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Е как... Дай още едно поне, от 1 до 26

                  Ти глей ся като излязат
                  Вашите ги пускам на една колонка.
                  Сложи 1. Лека вечер на всички

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                    5 и 3

                    И като спечелиш,да не ме забравиш,ей....Позволявам ти моята част отпечалбата да я дариш...
                    Е как... Дай още едно поне, от 1 до 26

                    Ти глей ся като излязат
                    Вашите ги пускам на една колонка.
                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Ами презентациите са работа на адвоката, в смисъл всички изисквания за презентации - към него. Той ще се погрижи за това.

                      Oбаче като стана въпрос за милиони, ето една реална оферта:
                      Джакпота на пауърбол е над 300млн.
                      Който иска да участва, да дава числа, 5 от 69 и 1 от 26

                      Ако печалбата е значителна, ще делим. Ще ходя до тотото след около час и половина.
                      5 и 3

                      И като спечелиш,да не ме забравиш,ей....Позволявам ти моята част отпечалбата да я дариш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Ами презентациите са работа на адвоката, в смисъл всички изисквания за презентации - към него. Той ще се погрижи за това.

                        Oбаче като стана въпрос за милиони, ето една реална оферта:
                        Джакпота на пауърбол е над 300млн.
                        Който иска да участва, да дава числа, 5 от 69 и 1 от 26

                        Ако печалбата е значителна, ще делим. Ще ходя до тотото след около час и половина.
                        Избирам 5, 25 и 35 задължително. Няма нужда да делим. Желая успех и лека вечер. Така ако станеш милиардер ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Хахаха добре, ще те имам предвид като ме тресне лотарията. Само че целта на сценката бе да се опитам да обясня, че презентациите трябва да са нагледни, прости и смляни, защото има хора, които правят и проверяват всичко сами .

                          Офертата за вечеря кат стана милиардерка си я запазвам .
                          Ами презентациите са работа на адвоката, в смисъл всички изисквания за презентации - към него. Той ще се погрижи за това.

                          Oбаче като стана въпрос за милиони, ето една реална оферта:
                          Джакпота на пауърбол е над 300млн.
                          Който иска да участва, да дава числа, 5 от 69 и 1 от 26

                          Ако печалбата е значителна, ще делим. Ще ходя до тотото след около час и половина.
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Някой си беше казал, да работим това, което ни харесва и така никога няма да ни се налага да работим. Лошото е че не винаги става номера та се налага да се научим да харесваме, това което правим.Иначе става кошмар. Преди 2-3 години създателя на темата написа в този форум че всичко е във вярата. Това ме впечатли доста тогава. Помня бригадите навремето. Бачкане на конвейр. Не мога да ида до тоалета защото печките "мечта" остават без моето болтче а линията върви. И си завивам като Чарли Чаплин и си мисля, как цял живот ще правя това и дали не е по-добре да ида да се хвърля от някой мост. Да ама съм едва на 18. не ми се мре. И си викам, че то няма да имам избор така или иначе и оставам жив и това ще правя. Избора ми е единствено как да се чувствам докато го правя. Мисля че това е някакъв ключов момент от живота и всеки го е преживял. Така, както момента в който осъзнаваш, че няма вече мам и тати и трябва да се грижиш сам за себе си, а после следващият в който ставаш глава на семейство. Току що си преодолял да се грижиш за себе си и хоп, вече трябва да се грижиш и за други хора. Това е живота. Избора е само как да се чувстваме. Дали вярваме, че това което правим е интересно и забавно, или е досадно и неприятно. Слагат двама човека например на скоростно влакче. Единия се кефи а другия изживява възможно най-неприятното чувство. Защо така? Не е ли въпрос на това в какво вярваме че е това влакче. Дали излизането от зоната на комфорт е вълнуващо и полезно или не? Тази зона на комфорт доста често се споменава. Да не би някой да е карал семинари инсайт?
                            Коментари за зоната на комфорт изникват спонтанно породени от динамиката, в която живеем и която постоянно ни изтиква извън нея. И квичим, не ни харесва...

                            Коментар


                            • Лека нощ, компания. Сега съм гроги. До утре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                                За реалността-ясно. Иначе, в обувките на инвеститор, аз отдавна се разхождам. Инвестираният актив, обаче, е различен. Казва се „стойност”. Без нея, която я създавам аз, инвеститорът, ще се бухне другаде.
                                Успех на тази твоя гледна точка пожелавам. Времето ще покаже.

                                Коментар

                                Working...
                                X