IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Животът е въртележка. Тъпият ислямист им е писнал и ги задушава. Нашите турци все повече се позамислят по темата. Впечатленията ми са преки.
    тук няма какво да работят, а с бг паспорта могат да щъкат из европата
    все едно някой от българските македонци седи тук
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      На съфорумците им се струва шега работа, но сега добиват представа, що народ с гражданство имаме у странско. И понеже коментирахме кърджалийския пазар, на град от около 50к население, само едни 10к "пришълци" в рамките на година са достатъчно условие "да се пръсне по шевовете". Та да се моли там ходжата да няма земетресения у Турско, че мостовете над Арда няма да им стигнат.
      Аз явно си говорех с някакъв бот

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Турчин с ЕС паспорт не е умрял да мизерства в България, при положение че има алтернативи като Австрия и Германия.
        Разберете, че България е вариант (все още) само за някой ИТ, който е готов да жертва качество на живот срещу определена нетна сума.
        След мнението ти, веднага ми изниква следния въпрос - Защо тогава ги строят тези къщи и изкупуват апартаментите?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          На съфорумците им се струва шега работа, но сега добиват представа, що народ с гражданство имаме у странско. И понеже коментирахме кърджалийския пазар, на град от около 50к население, само едни 10к "пришълци" в рамките на година са достатъчно условие "да се пръсне по шевовете". Та да се моли там ходжата да няма земетресения у Турско, че мостовете над Арда няма да им стигнат.
          Турчин с ЕС паспорт не е умрял да мизерства в България, при положение че има алтернативи като Австрия и Германия.
          Разберете, че България е вариант (все още) само за някой ИТ, който е готов да жертва качество на живот срещу определена нетна сума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            За Турция са посочени 350 хиляди, за САЩ - 300 хиляди, за Гърция също 300 хиляди, за Испания - 250 хиляди, за Великобритания - 200 хиляди, за Италия - 120 хиляди, за Канада - 70 хиляди, за Австрия - 35 хиляди, за Молдова - 31 хиляди, за Кипър - 25 хиляди, за Чехия също 25 хиляди, за Южна Африка - 20 хиляди, за Швейцария - 12 хиляди, за Норвегия - 7 хиляди, за ОАЕ - също 7 хиляди, за Малта - 6 хиляди, за Полша - 4 хиляди, за Йордания - хиляда и пр.

            Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2019/...hujbina.401021
            На съфорумците им се струва шега работа, но сега добиват представа, що народ с гражданство имаме у странско. И понеже коментирахме кърджалийския пазар, на град от около 50к население, само едни 10к "пришълци" в рамките на година са достатъчно условие "да се пръсне по шевовете". Та да се моли там ходжата да няма земетресения у Турско, че мостовете над Арда няма да им стигнат.

            Коментар


            • Животът е кратко пътуване, изживейте го!
              "Работите 8 часа, за да живеете 4.
              Работите 6 дни, за да се насладите на 1.
              Работите 8 часа, за да ядете за 15 минути.
              Работите цяла година, само за да вземете седмица-две отпуск.
              Цял живот работите, за да можете да се пенсионирате на стари години и да съзерцавате само последните си въздишки.
              Накрая осъзнаваш, че животът не е нищо друго освен пародия на теб, практикувайки собствената си забрава.
              Толкова сме свикнали с материалното, социалното робство, че все не виждаме оковите... "
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Техникуми по финанси се нароиха повсеместно.
                ...а СМИСЪЛ от тях - никакъв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Който и това не знае, се чудя, как изобщо е завършил каквато и да е било икономическа специалност???!!
                  Техникуми по финанси се нароиха повсеместно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Всъщност да. Географията е сериозна наука със солиден дял икономика.
                    Който и това не знае, се чудя, как изобщо е завършил каквато и да е било икономическа специалност???!!

                    Коментар


                    • Хубаво е, че модератора ни премести мненията, заедно с тези на "финансиста", самоопределил се, като беден брокер, за да не се четат трагично неуместните му твърдения в кралицата на темите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        2 големи ракии с малко туршия и си готов Кругман от Редута

                        ПП аз съм на второто уиски и трябва да реша сега Бил Гейтс ли ще играя или Илон Мъск или Стив (лека му пръст).
                        Пробвай с Гейтс. Обратно към имотите испанците вчера официално обявиха, че пазарът обръща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Натам вървят индикациите май. Нещо покритието не го виждам знам ли …
                          Изнерви се чиляка и взе да го играе сексистки, само за да оправдае безкрайната си простотия. Всъщност, може да е от тези мачовци:

                          https://blitz.bg/regioni/selska-sbir...ews935147.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                            явно ти харесва снимката във вляво, затова май ме преследваш във форума,
                            искаш да докопаш малко агнешко гледам, знам ли ?
                            Няма да давам лични данни във един анонимен форум.
                            От кога два поста са преследване? Предполаггам откакто “младите” мъже започнаха да се държат като госпожици. Споко, извън опасност си. Сапиосекуална съм

                            Просто не се стърпях да чета толкова много глупости на куп. Меа кулпа.
                            Last edited by Arana; 04.02.2023, 20:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                              Нешата са тежки и безвъзвратни гледам.
                              Кругман, понеже бил добър географ е бил и добър икономист.
                              Всеки географ е половин икономист ли ?
                              Добре, добре, ясно.
                              Естествено, че поне половината географи са прекрасни макроикономисти, за разлика от половината финансисти, че се налага електроинженери да ги учат на финанси

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                В кой точно провинциален техникум?
                                явно ти харесва снимката във вляво, затова май ме преследваш във форума,
                                искаш да докопаш малко агнешко гледам, знам ли ?
                                Няма да давам лични данни във един анонимен форум.

                                Коментар

                                Working...
                                X