IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Животът е кратко пътуване, изживейте го!
    "Работите 8 часа, за да живеете 4.
    Работите 6 дни, за да се насладите на 1.
    Работите 8 часа, за да ядете за 15 минути.
    Работите цяла година, само за да вземете седмица-две отпуск.
    Цял живот работите, за да можете да се пенсионирате на стари години и да съзерцавате само последните си въздишки.
    Накрая осъзнаваш, че животът не е нищо друго освен пародия на теб, практикувайки собствената си забрава.
    Толкова сме свикнали с материалното, социалното робство, че все не виждаме оковите... "
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Техникуми по финанси се нароиха повсеместно.
      ...а СМИСЪЛ от тях - никакъв.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Който и това не знае, се чудя, как изобщо е завършил каквато и да е било икономическа специалност???!!
        Техникуми по финанси се нароиха повсеместно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Всъщност да. Географията е сериозна наука със солиден дял икономика.
          Който и това не знае, се чудя, как изобщо е завършил каквато и да е било икономическа специалност???!!

          Коментар


          • Хубаво е, че модератора ни премести мненията, заедно с тези на "финансиста", самоопределил се, като беден брокер, за да не се четат трагично неуместните му твърдения в кралицата на темите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              2 големи ракии с малко туршия и си готов Кругман от Редута

              ПП аз съм на второто уиски и трябва да реша сега Бил Гейтс ли ще играя или Илон Мъск или Стив (лека му пръст).
              Пробвай с Гейтс. Обратно към имотите испанците вчера официално обявиха, че пазарът обръща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Натам вървят индикациите май. Нещо покритието не го виждам знам ли …
                Изнерви се чиляка и взе да го играе сексистки, само за да оправдае безкрайната си простотия. Всъщност, може да е от тези мачовци:

                https://blitz.bg/regioni/selska-sbir...ews935147.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                  явно ти харесва снимката във вляво, затова май ме преследваш във форума,
                  искаш да докопаш малко агнешко гледам, знам ли ?
                  Няма да давам лични данни във един анонимен форум.
                  От кога два поста са преследване? Предполаггам откакто “младите” мъже започнаха да се държат като госпожици. Споко, извън опасност си. Сапиосекуална съм

                  Просто не се стърпях да чета толкова много глупости на куп. Меа кулпа.
                  Last edited by Arana; 04.02.2023, 20:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                    Нешата са тежки и безвъзвратни гледам.
                    Кругман, понеже бил добър географ е бил и добър икономист.
                    Всеки географ е половин икономист ли ?
                    Добре, добре, ясно.
                    Естествено, че поне половината географи са прекрасни макроикономисти, за разлика от половината финансисти, че се налага електроинженери да ги учат на финанси

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      В кой точно провинциален техникум?
                      явно ти харесва снимката във вляво, затова май ме преследваш във форума,
                      искаш да докопаш малко агнешко гледам, знам ли ?
                      Няма да давам лични данни във един анонимен форум.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Хахахахаха, виж с какво е известен този географ:
                        https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BC%D0%B0%D0%BD

                        Половината география, която се изучава в СУ е икономика, явно ти се бакшиша от примера ти, или пазача, че може и да нямаш СУМПС. Също ти е чуждо, че в икономическите специалности, освен с математика, се кандидатства и с ГЕОГРАФИЯ ..

                        ПП Лепачка не ми се е налагало да ползвам досега, щото някой от родата ми е вършил тази работа. А, ако си мислиш, че това ми е било приоритет??....хахаха, а бре много малоумия тука се нароиха
                        2 големи ракии с малко туршия и си готов Кругман от Редута

                        ПП аз съм на второто уиски и трябва да реша сега Бил Гейтс ли ще играя или Илон Мъск или Стив (лека му пръст).
                        Last edited by X_Y; 04.02.2023, 20:02.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният брoкер Разгледай мнение

                          Нешата са тежки и безвъзвратни гледам.
                          Кругман, понеже бил добър географ е бил и добър икономист.
                          Всеки географ е половин икономист ли ?
                          Добре, добре, ясно.
                          Всъщност да. Географията е сериозна наука със солиден дял икономика.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Със сигурност е далеч от икономиката и правото, може би грамота от класната за завършен трети клас
                            Натам вървят индикациите май. Нещо покритието не го виждам знам ли …

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Хахахахаха, виж с какво е известен този географ:
                              https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BC%D0%B0%D0%BD

                              Половината география, която се изучава в СУ е икономика, явно ти се бакшиша от примера ти, или пазача, че може и да нямаш СУМПС. Също ти е чуждо, че в икономическите специалности, освен с математика, се кандидатства и с ГЕОГРАФИЯ ..
                              Нешата са тежки и безвъзвратни гледам.
                              Кругман, понеже бил добър географ е бил и добър икономист.
                              Всеки географ е половин икономист ли ?
                              Добре, добре, ясно.
                              Last edited by X_Y; 04.02.2023, 20:01.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Прочее ти имаш ли някакво образование?
                                Със сигурност е далеч от икономиката и правото, може би грамота от класната за завършен трети клас

                                Коментар

                                Working...
                                X