IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Една уникална Идея: https://youtube.com/shorts/4ZoWiHBtQY4?feature=share

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
      наскоро четох чуждестранна статия по тоя въпрос и ми стана интересни, дали наистина инвестицията ще донесе добра пара, Как мислите?
      Аз си мисля, че сръбската държава, може и да НЕ допусне чужди капитали в толкова перспективно предприятие. Така, ще задържи изцяло контрола и приходите, в последствие.

      Коментар


      • Аз се уредих. Като взема парите, поне два месеца спирам да пиша, докато ги изпукам.

        Здравейте MR/MRS
        Аз съм сър Леонард Валентинович Блаватник, Брит. Имате дарение от 1 000 000,00 €. Аз съм предприемач, инвеститор, филантроп и президент (Access Industries). Дарявам 20% от личните си активи за благотворителни цели и дарявам част от тях на Ten Lucky People и Ten Charity. Вашият имейл спечели. За повече информация ми отговорете спешно на: Valentinovichblavatnik@gmail. com

        Коментар


        • наскоро четох чуждестранна статия по тоя въпрос и ми стана интересни, дали наистина инвестицията ще донесе добра пара, Как мислите?
          Повече от красива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            Ами нещо били разработвали "огромни литиеви залежи" у Српско, уж.
            Скивах, че австралийци с английски корени се натискат за там в Српско, а Rio Tinto са едни от големите в сектора и BlackRock притежават 9% дял в тях, което е очаквано, защото те имат акции във всички основни играчи във всяка индустрия, но за сега няма прогрес с находището, защото местните власти са замразили проекта уж заради протести на еко активисти, а предвид, че сърбите им удължават сроковете постоянно без да им затрият шансовете ми прилича, че се опитват да им извиват ръцете за по-големи комисиони. Изглежда и ЕС има интерес сделката да се сключи и няма да се учудя да се използва за разменна монета на едно евентуално приемане на Сърбия в ЕС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

              Само съм чувал и мяркал разни новинарски статии. Не съм запознат. Какво за тях? Аз следя какво се разработва с участието на BlackRock. Тези намесени ли са обикновено капе добра пара̀ дългосрочно.
              Ами нещо били разработвали "огромни литиеви залежи" у Српско, уж.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                Какво ще кажеш за сръбските литиеви движения?
                Само съм чувал и мяркал разни новинарски статии. Не съм запознат. Какво за тях? Аз следя какво се разработва с участието на BlackRock. Тези намесени ли са обикновено капе добра пара̀ дългосрочно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Това го написах, заради онзи неук индивид, който претендира за икономист, а твърди, че географията нямала нищо общо с икономиката. Че на мен още от у-ще в географията на страните, ми беше супервълнуващо, кои държави в кои икономически отрасли са развити, със съответните диаграми в атласите. Кругман, не, че съм му голям фен, но той е лауреат по икономическа география, която е тясно свързана с икономиката наука. Само пълен дебил, като този от понижителните на имотите среди, може да твърди обратното...
                  България е добър пример за икокомика зависеща от геополитиката определена от географията. Друг е въпроса, че под нашата земя има толкова много богатства, за които нашите партьори, към които до робска вярност се отнасяме към тях като наши господари са напълно наясно, но това е за друга тема.
                  Last edited by Kris_; 11.06.2023, 23:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                    Некропоствам, понеже попаднах ненадейно.
                    Бейлорде, този ако ще и ракетен инженер да е, геолог и антрополог едновременно, че даже и кватнов физик паралелно на останалите, няма никакво значение след като школата му е кейнсианска.
                    Това са индоктринирани в правата вяра възпитаници пратени да проповядват евангелието на финансовите апостоли на задкулисието.
                    Това го написах, заради онзи неук индивид, който претендира за икономист, а твърди, че географията нямала нищо общо с икономиката. Че на мен още от у-ще в географията на страните, ми беше супервълнуващо, кои държави в кои икономически отрасли са развити, със съответните диаграми в атласите. Кругман, не, че съм му голям фен, но той е лауреат по икономическа география, която е тясно свързана с икономиката наука. Само пълен дебил, като този от понижителните на имотите среди, може да твърди обратното...

                    Коментар


                    • Може да си пуснете и звука

                      https://www.instagram.com/reel/Cs8rMQCsmy8/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                        Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
                        Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.
                        Сериозен играч!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
                          Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
                          Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.
                          Какво ще кажеш за сръбските литиеви движения?

                          Коментар


                          • Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
                            Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                              И защо реши да ни обогатиш с тази информация?

                              Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита:
                              - От какво се оплаквате?
                              А човека отговаря:
                              - Аз не се оплаквам, хваля се!
                              За това от вица, няма да се хваля- жените са тези, които хвалят достойнствата на мъжете. Иначе Арана първа поиска аз да кажа за себе си, след като зададох този въпрос на съфорумците. Не е ли това идеята- да споделяме и да си вадим изводи или поставяме нови таргети?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                                За момента активният ми доход е 4000 нето + пасивен 900 лв (което е 1/4 от общия пасивен доход който получавам, но там 1/2 отива при другите участници и 1/4 остава за данъци и реинвестиция в имотите). На месец заделям пасивния доход + 1000 лв. Общо 1900. Съвсем скоро чакам увеличение с около 2-3к, които също изцяло ще отиват за спестяване. Нямам задължения към банки и трети лица. Смятам, че не е зле за моята възраст (29), но имам по-големи амбиции.
                                И защо реши да ни обогатиш с тази информация?

                                Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита:
                                - От какво се оплаквате?
                                А човека отговаря:
                                - Аз не се оплаквам, хваля се!

                                Коментар

                                Working...
                                X