IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
    Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
    Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.
    Сериозен играч!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
      Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
      Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.
      Какво ще кажеш за сръбските литиеви движения?

      Коментар


      • Разпределям спечеленото в кошница от различни активи, като имам експозиция в микс от балансирани до високорискови и постоянно заделям с цел хеджиране на риска, и се стремя всеки път на около няколко години да преразглеждам и правя структурни промени в портфолиото или с печалбата да добавям нови активи като движещото при мен е да има силен фундамент, а не просто някакъв пасивен фонд или сляпо да блъскам в Сипа, и когато няма големи изненади с времето бавно увеличавам мащаба и целта ми е да илизам на по-сериозни пазари.
        Търся и проучвам в момента фирми, които се занимават с протоколи свързани със сигурност в блокчейн и фирми, които разработват софтуер за четвърто ниво на автономия за автомобили. В технологии, пазари и мини, които се развиват в момента виждам най-голям потенциал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

          И защо реши да ни обогатиш с тази информация?

          Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита:
          - От какво се оплаквате?
          А човека отговаря:
          - Аз не се оплаквам, хваля се!
          За това от вица, няма да се хваля- жените са тези, които хвалят достойнствата на мъжете. Иначе Арана първа поиска аз да кажа за себе си, след като зададох този въпрос на съфорумците. Не е ли това идеята- да споделяме и да си вадим изводи или поставяме нови таргети?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

            За момента активният ми доход е 4000 нето + пасивен 900 лв (което е 1/4 от общия пасивен доход който получавам, но там 1/2 отива при другите участници и 1/4 остава за данъци и реинвестиция в имотите). На месец заделям пасивния доход + 1000 лв. Общо 1900. Съвсем скоро чакам увеличение с около 2-3к, които също изцяло ще отиват за спестяване. Нямам задължения към банки и трети лица. Смятам, че не е зле за моята възраст (29), но имам по-големи амбиции.
            И защо реши да ни обогатиш с тази информация?

            Мъж отива на лекар. Идва неговия ред, сестрата го кани, човека влиза, сваля си панталоните и долните гащи. А доктора учуден пита:
            - От какво се оплаквате?
            А човека отговаря:
            - Аз не се оплаквам, хваля се!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

              За момента активният ми доход е 4000 нето + пасивен 900 лв (което е 1/4 от общия пасивен доход който получавам, но там 1/2 отива при другите участници и 1/4 остава за данъци и реинвестиция в имотите). На месец заделям пасивния доход + 1000 лв. Общо 1900. Съвсем скоро чакам увеличение с около 2-3к, които също изцяло ще отиват за спестяване. Нямам задължения към банки и трети лица. Смятам, че не е зле за моята възраст (29), но имам по-големи амбиции.
              Много даже е добре. Но не е тази темата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Хайде първо ти да ни разкажеш . Какви са ти месечните доходи? Доволен ли си? Активи и пасиви? Колко успяваш да заделиш?
                За момента активният ми доход е 4000 нето + пасивен 900 лв (което е 1/4 от общия пасивен доход който получавам, но там 1/2 отива при другите участници и 1/4 остава за данъци и реинвестиция в имотите). На месец заделям пасивния доход + 1000 лв. Общо 1900. Съвсем скоро чакам увеличение с около 2-3к, които също изцяло ще отиват за спестяване. Нямам задължения към банки и трети лица. Смятам, че не е зле за моята възраст (29), но имам по-големи амбиции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                  Интересно ми е, като говорим за успех, какви са ви месечните активни и пасивни доходи? Доволни ли сте, стигат ли ви, колко успявате да заделите?
                  Хайде първо ти да ни разкажеш . Какви са ти месечните доходи? Доволен ли си? Активи и пасиви? Колко успяваш да заделиш?

                  Коментар


                  • Интересно ми е, като говорим за успех, какви са ви месечните активни и пасивни доходи? Доволни ли сте, стигат ли ви, колко успявате да заделите?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                      Хахахахаха, виж с какво е известен този географ:
                      https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...BC%D0%B0%D0%BD
                      Некропоствам, понеже попаднах ненадейно.
                      Бейлорде, този ако ще и ракетен инженер да е, геолог и антрополог едновременно, че даже и кватнов физик паралелно на останалите, няма никакво значение след като школата му е кейнсианска.
                      Това са индоктринирани в правата вяра възпитаници пратени да проповядват евангелието на финансовите апостоли на задкулисието.

                      Коментар


                      • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                          Животът е кратко пътуване, изживейте го!
                          "Работите 8 часа, за да живеете 4.
                          Работите 6 дни, за да се насладите на 1.
                          Работите 8 часа, за да ядете за 15 минути.
                          Работите цяла година, само за да вземете седмица-две отпуск.
                          Цял живот работите, за да можете да се пенсионирате на стари години и да съзерцавате само последните си въздишки.
                          Накрая осъзнаваш, че животът не е нищо друго освен пародия на теб, практикувайки собствената си забрава.
                          Толкова сме свикнали с материалното, социалното робство, че все не виждаме оковите... "
                          Много е несправедливо, поне да беше 50 на 50...
                          Повече от красива

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            Обясни го на ФТ.
                            https://business.dir.bg/ikonomika/ft...svoi-klasatsii
                            Как беше - Пази боже сляпо да прогледне....
                            интересен е джонката
                            възмущава се от положението в българия,
                            но забравя, че такива като баща му са отговорни за това
                            уж не ги харесва комунягите, но драпа да живее при тях и да
                            му помагат 'с връзки"
                            после пак пцува живота и се сърди.

                            както и да е, ето една интересна новина, която ще зарадва накавръка Мъск затваря два от офисите на Twitter в Индия
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Турчин с ЕС паспорт не е умрял да мизерства в България, при положение че има алтернативи като Австрия и Германия.
                              Разберете, че България е вариант (все още) само за някой ИТ, който е готов да жертва качество на живот срещу определена нетна сума.
                              Обясни го на ФТ.
                              https://business.dir.bg/ikonomika/ft...svoi-klasatsii
                              Как беше - Пази боже сляпо да прогледне....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                тук няма какво да работят, а с бг паспорта могат да щъкат из европата
                                все едно някой от българските македонци седи тук
                                Няма ли? А защо строителните чорбаджии докарват турски работници за нашите обекти? Даже някакво скандалче имаше миналото лято.

                                Коментар

                                Working...
                                X