IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пускай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
      Pyramid, мога ли да ти пратя едно съобщение на лично, относно темата или си ме блокирал, заради предишни разправии?
      Нямам спомен да съм те блокирал но, нека проверя, все пак.

      Коментар


      • Pyramid, мога ли да ти пратя едно съобщение на лично, относно темата или си ме блокирал, заради предишни разправии?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          В какво се изразява успехът -деца,здраве, жени,пари,власт.Та пример за успешен мъж е Тръмп. Или Мъск.Който няма политическа власт,но има огромно влияние.
          Критериите за успех, са във висока степен, индивидуални и не е редно да се свеждат само до изброените, т.к. е елементаризиране. Важното е, човек да се чувства реализиран, изпълнил предназначението си и това, към което, се е стремял. Напр. Папата ако питаш, също е успешен, въпреки че няма жени и деца.

          Коментар


          • В какво се изразява успехът -деца,здраве, жени,пари,власт.Та пример за успешен мъж е Тръмп. Или Мъск.Който няма политическа власт,но има огромно влияние.

            Коментар


            • Една уникална Идея: https://youtube.com/shorts/4ZoWiHBtQY4?feature=share

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
                наскоро четох чуждестранна статия по тоя въпрос и ми стана интересни, дали наистина инвестицията ще донесе добра пара, Как мислите?
                Аз си мисля, че сръбската държава, може и да НЕ допусне чужди капитали в толкова перспективно предприятие. Така, ще задържи изцяло контрола и приходите, в последствие.

                Коментар


                • Аз се уредих. Като взема парите, поне два месеца спирам да пиша, докато ги изпукам.

                  Здравейте MR/MRS
                  Аз съм сър Леонард Валентинович Блаватник, Брит. Имате дарение от 1 000 000,00 €. Аз съм предприемач, инвеститор, филантроп и президент (Access Industries). Дарявам 20% от личните си активи за благотворителни цели и дарявам част от тях на Ten Lucky People и Ten Charity. Вашият имейл спечели. За повече информация ми отговорете спешно на: Valentinovichblavatnik@gmail. com

                  Коментар


                  • наскоро четох чуждестранна статия по тоя въпрос и ми стана интересни, дали наистина инвестицията ще донесе добра пара, Как мислите?
                    Повече от красива

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                      Ами нещо били разработвали "огромни литиеви залежи" у Српско, уж.
                      Скивах, че австралийци с английски корени се натискат за там в Српско, а Rio Tinto са едни от големите в сектора и BlackRock притежават 9% дял в тях, което е очаквано, защото те имат акции във всички основни играчи във всяка индустрия, но за сега няма прогрес с находището, защото местните власти са замразили проекта уж заради протести на еко активисти, а предвид, че сърбите им удължават сроковете постоянно без да им затрият шансовете ми прилича, че се опитват да им извиват ръцете за по-големи комисиони. Изглежда и ЕС има интерес сделката да се сключи и няма да се учудя да се използва за разменна монета на едно евентуално приемане на Сърбия в ЕС.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                        Само съм чувал и мяркал разни новинарски статии. Не съм запознат. Какво за тях? Аз следя какво се разработва с участието на BlackRock. Тези намесени ли са обикновено капе добра пара̀ дългосрочно.
                        Ами нещо били разработвали "огромни литиеви залежи" у Српско, уж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Какво ще кажеш за сръбските литиеви движения?
                          Само съм чувал и мяркал разни новинарски статии. Не съм запознат. Какво за тях? Аз следя какво се разработва с участието на BlackRock. Тези намесени ли са обикновено капе добра пара̀ дългосрочно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Това го написах, заради онзи неук индивид, който претендира за икономист, а твърди, че географията нямала нищо общо с икономиката. Че на мен още от у-ще в географията на страните, ми беше супервълнуващо, кои държави в кои икономически отрасли са развити, със съответните диаграми в атласите. Кругман, не, че съм му голям фен, но той е лауреат по икономическа география, която е тясно свързана с икономиката наука. Само пълен дебил, като този от понижителните на имотите среди, може да твърди обратното...
                            България е добър пример за икокомика зависеща от геополитиката определена от географията. Друг е въпроса, че под нашата земя има толкова много богатства, за които нашите партьори, към които до робска вярност се отнасяме към тях като наши господари са напълно наясно, но това е за друга тема.
                            Last edited by Kris_; 11.06.2023, 23:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

                              Некропоствам, понеже попаднах ненадейно.
                              Бейлорде, този ако ще и ракетен инженер да е, геолог и антрополог едновременно, че даже и кватнов физик паралелно на останалите, няма никакво значение след като школата му е кейнсианска.
                              Това са индоктринирани в правата вяра възпитаници пратени да проповядват евангелието на финансовите апостоли на задкулисието.
                              Това го написах, заради онзи неук индивид, който претендира за икономист, а твърди, че географията нямала нищо общо с икономиката. Че на мен още от у-ще в географията на страните, ми беше супервълнуващо, кои държави в кои икономически отрасли са развити, със съответните диаграми в атласите. Кругман, не, че съм му голям фен, но той е лауреат по икономическа география, която е тясно свързана с икономиката наука. Само пълен дебил, като този от понижителните на имотите среди, може да твърди обратното...

                              Коментар


                              • Може да си пуснете и звука

                                https://www.instagram.com/reel/Cs8rMQCsmy8/

                                Коментар

                                Working...
                                X