IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ти недей толкова да се грижиш за нашите фигури. Догодина не пропускай тортата и другите нещо, където й прилягат.
    Наздраве и да си живи и здрава!

    П.П. Воден знак, начи ... Хммм.

    П.П.П. Племенницата ми роди момченце на 14.03. след голямо очакване и тежки проблеми. Днес ще ги изписват с бебока и вече мога да се похваля, без да се притеснявам.
    Да ви е жива и здрава рибката!
    Наздраве, tnm!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      A, честито, честито. По този повод се сещам една случка - празнуваме с един познат 20 и някой рожден ден, та сме му викнали една кака. Дойде момичето, всичко точно и по едно време му рече - Ха да си жив и здрав още толкова Скъсахме се да се хилим, направо го погреба човека.

      Та здраве и берекет от мен, ако не си намерила принца, да го намериш (или ако искаш принцесата, че нали вече сме по-разкрепостени). И не е важен коня, стига да е червен и на цената на кокетен апартамент в затворен комплекс, пък ако има и конче за емблема, още по-добре.

      П.С. Пак се ещам за един виц - докато тя чакеш принца, що коне я минаха - ама да не се обидиш де, че да ти вляза в игнора като безимения (или зарко, както му вика чичо)

      Наздраве
      Няма страшно! Аз съм от жабите и няма как да се получи с конете. Трябва си принц! Пък, те принцовете имат много отговорности - кралства, търсене на жаби, убиване на дракони, спасяване на принцеси (на бял кон) и т.н., та едва ли имат манталитет и нужди на кон

      Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        Рожден ден Ама нали торта отива на събитието, пък идва пролет и аз като добър приятел, реших да се погрижа за фигурите ви и да я спестя. Почерпката
        Наздраве!
        Ти недей толкова да се грижиш за нашите фигури. Догодина не пропускай тортата и другите нещо, където й прилягат.
        Наздраве и да си живи и здрава!

        П.П. Воден знак, начи ... Хммм.

        П.П.П. Племенницата ми роди момченце на 14.03. след голямо очакване и тежки проблеми. Днес ще ги изписват с бебока и вече мога да се похваля, без да се притеснявам.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Рожден ден Ама нали торта отива на събитието, пък идва пролет и аз като добър приятел, реших да се погрижа за фигурите ви и да я спестя. Почерпката
          Наздраве!
          towa е похвално, таз зима, въпреки че беше приятно топла, някак депресивно ми дойде)) и май е текла kомпенсация с йедене.. та към 4-5 килца добавих (уха), незнам колко точно, щото без кантар Сега как се свалят не е ясно,. всеки случай не с кафенце и готин шоколад както в момента, въпреки че сутринта подлъгах с таратор
          Еми, честито рожден ден (в зоната на рибките, и те са готина интуитивна зодия)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Рожден ден Ама нали торта отива на събитието, пък идва пролет и аз като добър приятел, реших да се погрижа за фигурите ви и да я спестя. Почерпката
            Наздраве!
            A, честито, честито. По този повод се сещам една случка - празнуваме с един познат 20 и някой рожден ден, та сме му викнали една кака. Дойде момичето, всичко точно и по едно време му рече - Ха да си жив и здрав още толкова Скъсахме се да се хилим, направо го погреба човека.

            Та здраве и берекет от мен, ако не си намерила принца, да го намериш (или ако искаш принцесата, че нали вече сме по-разкрепостени). И не е важен коня, стига да е червен и на цената на кокетен апартамент в затворен комплекс, пък ако има и конче за емблема, още по-добре.

            П.С. Пак се ещам за един виц - докато тя чакеш принца, що коне я минаха - ама да не се обидиш де, че да ти вляза в игнора като безимения (или зарко, както му вика чичо)

            Наздраве
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Lelq, Ти за какво черпеваше вчера, че съм пропуснал? Пък и нищо не сложи на трапезата, освен разни брейкъри
              Рожден ден Ама нали торта отива на събитието, пък идва пролет и аз като добър приятел, реших да се погрижа за фигурите ви и да я спестя. Почерпката
              Наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Уж приятел , пък не спира да плаши! Докторът дето смяташ, че трябва да заменя обясни, че раждането е естествен процес и съм напълно пригодна, като жена за него . Тегаво било, после голяма радост и ангажимент следвало, ама за ослепяване нищо не спомена Пък и аз не съм Дева Мария, ще разделя ангажимента и радостта с виновника за тях
                Наздраве!
                Lelq, Ти за какво черпеваше вчера, че съм пропуснал? Пък и нищо не сложи на трапезата, освен разни брейкъри
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Класика си е - "Риба, наречена Уанда"... /самолетчето на мен нещо не ми излиза: табула раза - на бял фон..., все тая: нека леля си поживее - докато роди, че после - сложно ще е,но не и невъзможно,..., сигурното - преди всички и всичко/

                  Наздраве!
                  Уж приятел , пък не спира да плаши! Докторът дето смяташ, че трябва да заменя обясни, че раждането е естествен процес и съм напълно пригодна, като жена за него . Тегаво било, после голяма радост и ангажимент следвало, ама за ослепяване нищо не спомена Пък и аз не съм Дева Мария, ще разделя ангажимента и радостта с виновника за тях
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Гледай да не повториш. От една да влезеш в друга. Ще е уникален случай.
                    Уникалното беше какво правят с телата си! И каква кака имаше сред батковците .... Жалко, че нямаше пълнолетни
                    Наздраве! С таратор

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Гледай да не родиш, докато крякаш, че на горкото ще му е фърлен пъпа на стадиона. Заради майка му. Дубиозата и ний тука я преслушвахме.
                      Може да си я пускал, ама ако не е бил самостоятелен линк, не съм цъкнала и съм изпуснала. Че ти имаш дразнещият навик три пъти едно и също в един пост

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Пък кукуруза ви основна прехрана - качамак.И за други работи става. Него хич не бихте го дали. Наздраве, Дрънкалке!
                        С вариацията на този качамак - мамалигата - ако знаеш какви преживявания имам. Няколко дни по делтата на Дунав с корабче ... Двама колеги, унгарец и испанец, доста се забавляваха, докато аз берях душа и не знаех на кой свят съм.

                        Не стига, че ми се разбута вестибуларния апарат, ами щях и от глад да умра. На всеки обяд или вечеря в менюто имаше риба и като гарнитура - задължително мамалига. Трагедия.

                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                          Кака да те светнем, трибестана може да се използва вместо анаболни стероиди за качване на мускулна маса, ако се взима в по големи дози и се тренира усилено. но без странични ефекти и няма как да предозираш щото в един момент спира да действа. Ефекта се подсилва като се мине на белтъчна диета и също се включи пак по високи дози витамин Е Описаната комбинация от трибестан, тренировки , белтъчини и витамин Е качва рязко нивата на тестостерон и съответно мускусната маса по доста естествен път.и се използва и от младежи.фитнес маниаци.

                          Като ефекта може да продължи до два три месеца, но не повече.
                          Кака обожава да научава новини неща. Не мисля, че някога изящното ми краче с прасец, наподобяващ този на римски пехотинец, ще стъпи в зала за тренировки. Все пак добре е да знам, дето билката има и такива приложения.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Остави я Леля, тя ще става кърмачка, а не кръчмарка. Пък и ще трябва тепърва да влиза във форма.

                            Не съм ѝ пречил да се развива..., не съм я и хващал, за да се налага да я оставям...


                            Някои влагат особен смисъл в отношенията, изразяващи нечие приятелство. Лошо няма! Понякога се получава, но по-често очакванията са лишени от реализъм. Е, да - романтиката е нещо голямо...

                            За мен един човек витае в облаците, ако казва за някого, че е съвършен. В този случай казваме, че някой е поставил "розовите очила".


                            Е, да де - на дамите нещата им по-скоро се подреждат. Някога. /да завърша оптимистично/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Класика си е - "Риба, наречена Уанда"... /самолетчето на мен нещо не ми излиза: табула раза - на бял фон..., все тая: нека леля си поживее - докато роди, че после - сложно ще е,но не и невъзможно,..., може и Чичата да се /за/качи на борда..., сигурното - преди всички и всичко/

                              Наздраве!
                              Осгави я Леля, тя ще става кърмачка, а не кръчмарка. Пък и ще трябва тепърва да влиза във форма.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ти не скиваш ли, че самальотчето луксозно. И мадами има за гостята.Ама щом не се броиш вътре, стой си отвънка. "Риба Уанда" гледал ли си?

                                Класика си е - "Риба, наречена Уанда"... /самолетчето на мен нещо не ми излиза: табула раза - на бял фон..., все тая: нека леля си поживее - докато роди, че после - сложно ще е,но не и невъзможно,..., сигурното - преди всички и всичко/

                                Наздраве!
                                Last edited by безимeн; 17.03.2019, 20:21. Причина: нов пост, прочетен след коментара ми

                                Коментар

                                Working...
                                X