IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    водениците ми стоят неприятни и на вкус и на мирис, като ще е от хвъркато по добре рохки яйчица
    В тенджерка под налягане и после ги готвиш без соса. Избягвам ги вече заради холестерола.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Да бе "споко", я виж какво заглавие имаше преди месец два някъде из нета
      "Мъж открадна самолет и го разби в къщата си, за да убие жена си"
      Само мъжете са способни да използват, неподозирана огнева мощ, за убийство на досадно насекомо

      Коментар


      • може и сърчица, също стават много добре панирани. Мен не ме притеснява, като се свари добре, не усещам дъх или мирис неприятен... рохки не е ли малко прекалено... особено, ако са от магазина?

        Но като че ли май можем да се обединим около едно шкембе тука в кръчмата, че и за махмурлука помага да му се ненадяваш...
        Last edited by pepe1234; 17.04.2019, 16:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

          Ми разбираемо е някак си,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Всъщност, хубаво ме светкате, ще зема да си направя панирани воденички довечера
            водениците ми стоят неприятни и на вкус и на мирис, като ще е от хвъркато по добре рохки яйчица

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Да бе "споко", я виж какво заглавие имаше преди месец два някъде из нета
              "Мъж открадна самолет и го разби в къщата си, за да убие жена си"
              Педвид поздрава ми от вчера за по-добрите половинки, ми разбираемо е някак си,
              Last edited by pepe1234; 17.04.2019, 16:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Да бе "споко", я виж какво заглавие имаше преди месец два някъде из нета
                "Мъж открадна самолет и го разби в къщата си, за да убие жена си"
                Напротив, искал е да се прибере внезапно, бързо и нетривиално. За да изненада любимата. И е успял, възнаграждавайки я със собственото си възнесение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Знаел си ти - трънки и глогинки. Добре, че съм аз да те образувам как ти се наричат онези ти работи на гръцки. Да не се излагаш пред комшийките у Еладата.
                  Наздраве!

                  П.П. Може да съм подла и коварна, ма не съм кръвожадна. И карантии въобще на хапвам. Нищо, че били полезни за хемоглобина.
                  Не давай оценки и сценки кой какво знае. Виж какъв съм деликатен - не ти предлагам... топки със снопки. Ако и да си кръвожадна и да гледаш кому кръвчицата изльокаш
                  Last edited by Trakatrak; 17.04.2019, 16:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Споко народе, самолет у небето не е останал... Където и да е, все некъде ще спусне... За рецептите и аз може да се включа, винаги ми се получават манджите... хахаха
                    Да бе "споко", я виж какво заглавие имаше преди месец два някъде из нета
                    "Мъж открадна самолет и го разби в къщата си, за да убие жена си"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Не ми се верва. И то заглъхва обезсърчено.
                      Тцъ! Заглъхва, когато гръм удари.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        И това е вярно. Единствено ехото смее да ми отговаря безнаказано

                        П.П. Вицът, който по-кльощавата 1/3-та изпрати на по-едрата 1/3-та по Вайбъра.

                        - Тате, тате, какво е ехото!?
                        - Сине, това е единственото нещо, което смее да отговаря на майка ти,
                        Не ми се верва. И то заглъхва обезсърчено.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Идва ти отвътре, в предишен живот сигурно си била харамия-скараджия
                          Наздраве, тнм!
                          У пещерата "първа щипка до скарата" го раздава по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Не ме кефи пушилката, затова се въздържам.
                          Нещо друго ще съм била в предишни животи - свързано с мързел и излежаване, тип древен римлянин - аристократ до масата
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Айде, скоро ще се включиш и ти в еврогейския хор, че шкембето и дроб сърмата били вредни Аз обожавам бъбреци, свинско шкембе, черен дроб, език, далак, абе всичко без момици и шерденчета, че там ми е малко тегаво да ги ям. Не че не са вкусни, ама си имам едно наум - бях на село преди мнооооого години, обаче яко сме подпийнали и един селяк ни вика - Момчета, я каквито сте млади и здрави, да ми държите прасетата да ги скопим, пък ще почерпя после. И на пияна глава, що да не идем - не че беше тежка работата, обаче самата мисъл, че можеше да съм на мястото на прасето така ме резна през воденичката, че оттогава таквъзи работи не ям. Сегапните млади това няма как да го изпитат, и по-добре

                            Наздраве!
                            Взел съм едни шарденчета зо подпиране на уикенда по на постно да тръгне в началото, че подир първите 200-300 гр. пак става много уместно месно. Ще ги пълна с гъбки, оризец и пресно лукче. Първите шерденчета опитах в Елена като студент. Голяма хубавина бяха. Пробвам се на по няколко години веднъж и аз да ги права. Ще ги мъча пак. Пък дано подпрат. Наздраве за деликатесите!

                            Коментар


                            • Всъщност, хубаво ме светкате, ще зема да си направя панирани воденички довечера

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ами, не ти казват, че не се е получило. Щот смеят ли.
                                И това е вярно. Единствено ехото смее да ми отговаря безнаказано

                                П.П. Вицът, който по-кльощавата 1/3-та изпрати на по-едрата 1/3-та по Вайбъра.

                                - Тате, тате, какво е ехото!?
                                - Сине, това е единственото нещо, което смее да отговаря на майка ти,
                                Last edited by tnm; 17.04.2019, 15:45.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X