IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Ама нима у Кръчмата има толку нагъл посетител, дет да прибере баш на tnm бутилката!? Озадачих се
    Наздраве, Бенджи!

    П.П. Наздраве и за Тодоровците и Тодорите, че ги имам няколко в родата си!
    Ти не си ли именичка!? Или някой преди време те беше прекръстил

    Наздраве де, с Туборг No.5 !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Налага се да си заработвам хляба, дет'се вика.
      P.S.И за тебе, съкровище бутилките са две.Който я е смотал втората да си признава и да я връща, че ше му скинем врато.
      Ама нима у Кръчмата има толку нагъл посетител, дет да прибере баш на tnm бутилката!? Озадачих се
      Наздраве, Бенджи!

      П.П. Наздраве и за Тодоровците и Тодорите, че ги имам няколко в родата си!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Бенджи, съкровище!
        Аз съм потресена. Ми това цели 10 дни, па ми говориш и за още толкуз
        Ще вземеш да станеш и ти презрян работохолик, като някои от тук списващите
        Няма да има с кого да си пия питието.
        Наздраве! И благодаря за бутилката Бакарди!
        Налага се да си заработвам хляба, дет'се вика.
        P.S.И за тебе, съкровище бутилките са две.Който я е смотал втората да си признава и да я връща, че ше му скинем врато.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Стария Бен се разцепи от бачкане тия две седмици .... и следващите две се очертават да са такива .... баси ...... ама мамку му ...... черпЪ сичките с по бутилка ром ....
          Бенджи, съкровище!
          Аз съм потресена. Ми това цели 10 дни, па ми говориш и за още толкуз
          Ще вземеш да станеш и ти презрян работохолик, като някои от тук списващите
          Няма да има с кого да си пия питието.
          Наздраве! И благодаря за бутилката Бакарди!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • благодаря Стари Бен., още работа ти пожелаваме, и никога да не ставаш безработен ...
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Стария Бен се разцепи от бачкане тия две седмици .... и следващите две се очертават да са такива .... баси ...... ама мамку му ...... черпЪ сичките с по бутилка ром ....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • ще отваря ли кръчмата тази вечер или вървим към затваряне !??? Поне едно ipo няма ли да има !?
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Греъме, ти си бот!

                  И все пак честито класиране!
                  Не мое да бъде!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утрооооо !

                    Абе, къде е Серго с неговата Америка ...?( сетих се за него...)

                    Да се оплача....

                    Пътувам вчера в метрото и както съм си седнал с притворени в размисъл очи, гледам едно сладурче, но в 3-4-я месец.....Тъкмо расте....
                    Ставам кът войник на пост, но тя усмихната ми отказва, че слизала ....
                    Обажда се по телефона и радостно съобщава, че вече един ".Въз.....н господин и прави място .."
                    Да де, но в този момент я погледнах и тя си глътна "Възрастния..."

                    Наздраве за младите !
                    Вземи та увеличи броя на СПА процедурите
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                      Греъме, ти си бот!
                      Ко?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Добро утрооооо !

                        Абе, къде е Серго с неговата Америка ...?( сетих се за него...)

                        Да се оплача....

                        Пътувам вчера в метрото и както съм си седнал с притворени в размисъл очи, гледам едно сладурче, но в 3-4-я месец.....Тъкмо расте....
                        Ставам кът войник на пост, но тя усмихната ми отказва, че слизала ....
                        Обажда се по телефона и радостно съобщава, че вече един ".Въз.....н господин и прави място .."
                        Да де, но в този момент я погледнах и тя си глътна "Възрастния..."

                        Наздраве за младите !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Сипете ....
                          Греъме, ти си бот!

                          И все пак честито класиране!

                          Коментар


                          • Сипете ....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • малко винце на закуска се препоръчва от светованата здравна хорганизация
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първо къпя синковеца,после сядам да пия
                                Наздраве.
                                Ма убава на тати ракиджаната брееее.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X