IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Представяш ли си, аеропланът да се обърка и да вземе да кацне в Рим Живот и здраве да е и всичко да е точно
    Няма да е в Рим. Папата се нацупил и ще идва да ме причака, като се върна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Аха, представяш ли си да решат да ми направят заря в небето? Ще е яко!

      Наздраве!
      По-добре те пресрещнат с екзотични танци с по едно листо за препаска. Упфффф, това май за нас беше. Нищо деее, и за вас може да има програма с мургави, къдрави, с пробити носове, със страшни изражения, разкрачени, пухтещи и ръмжащи туземци. Пожелавам ти ги. Макар за нас програмата да е по-приятна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение



        Мдааа, това дето не успяваш вече с мушкатата, явно показва, че намаляват ухажорите около теб. Затова пък ти се очертава да ходиш до Охрид.
        Напротив, напротив. Ама то как един неграмотник като теб ще знае от къде произлиза името на цвекето /на гръцки orchi, означава "тестис", щото корените на растението силно наподобяват някои мъжки анатомии/. Таткото на ботаниката така ги е нарекъл, па той бил грък щото.
        Наздраве, Мрънкало!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          На о. Тонга е добре. Да кацнеш при Тонча пак е много добре. Засега си зависима от произвола на авиокомпанията. Къде ле ли ще те запрати?
          Аха, представяш ли си да решат да ми направят заря в небето? Ще е яко!

          Наздраве!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Представяш ли си .....
            ...Делян да се обърка и да ви раздаде едни пари от соф-енерго!?Там ще ви отнесе - като куцо пиле,варена царевица - че изгорелите ще дават заето и при свободна линия!

            Груев - поста и за теб се отнася доколкото чета, че сте гладни от алчност.А не искам да се мешам(пиша в съответната тема) в съдбите на сляпо-вярващите.
            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Аз още не съм фръкнала, ти вече ме върна
              По план , което при мен си е почти мръсна дума, трябва да кацна при съседите , на връщане Но знае ли човек, къде ще ме отвеят аеролиниите

              Наздраве!
              На о. Тонга е добре. Да кацнеш при Тонча пак е много добре. Засега си зависима от произвола на авиокомпанията. Къде ле ли ще те запрати?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мушкатата съвсем сдадоха багажа, но орхидеите ми цъфтят като луди. Това единствените цветя, които съм успяла да запазя живи за повече от година. Възхитена съм от себе си.
                Наздраве!
                Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мушкатата съвсем сдадоха багажа, но орхидеите ми цъфтят като луди. Това единствените цветя, които съм успяла да запазя живи за повече от година. Възхитена съм от себе си.
                Наздраве!
                Мдааа, това дето не успяваш вече с мушкатата, явно показва, че намаляват ухажорите около теб. Затова пък ти се очертава да ходиш до Охрид.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  ... Но знае ли човек, къде ще ме отвеят аеролиниите

                  Наздраве!
                  Представяш ли си, аеропланът да се обърка и да вземе да кацне в Рим Живот и здраве да е и всичко да е точно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    В София, Варна или в Стамбул кацаш...?

                    Наздраве !
                    Аз още не съм фръкнала, ти вече ме върна
                    По план , което при мен си е почти мръсна дума, трябва да кацна при съседите , на връщане Но знае ли човек, къде ще ме отвеят аеролиниите

                    Наздраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      В София, Варна или в Стамбул кацаш...?

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                        За чувствата - ОК,но постъпката ти е в разрез с Канона!Връзка с Бога се поддържа с осветена икона ,кръст и т.н.което може да стане и в местна църква,а не с носене на армагани от Витлеем....

                        Все пак няма лошо - сега е модерно всек да прави квото си иска и разпалено да обяснява,че нищо лошо всъщност не е сторил щото така усещал по-яко нещата!

                        Впрочем, последните 30 години за Вярата са по-страшни от 45-те години социализъм в България.Докато навремето имаше митрополити които ходеха с пищови под расото (никой не знаеше,неколко бехме чули, а малцина се досещаха),то сега има такива които вместо Панихида и Мълчание, отслужват Молебен с елементи на Тържествена Заря-Проверка......
                        Благодаря за умереното мнение (както повечето ти, само дето на моменти пишеш прекалено завоалирано като за възприятията на моята скромна персона), с което, позволи ми, няма да се съглася, поне в частта, касаеща ме лично.

                        Разбира се, че връзката с Бога се прави и в местната църква, само дето колкото повече реликви има в местната църква, толкова по-свята е тя - това се е доказало през вековете. Сега, аз подобни реликви няма как да донеса, затова нося късче, което е пропито със символика за получателя му и ще получи заслужено място в иконостаса на неговия дом. Толкоз, нищо друго.

                        За останалото си прав, но то не е нито от вчера, нито от преди 75 години, просто ние, българите, винаги сме си били по това да не признаваме авторитети, ерго канони, хеле пък в сегашно време, когато има интернет и всеки, който може да срича, вече има собствена версия по всички въпроси.

                        Как да е, не му е тук темата, така че наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Така съм го почувствал, така съм го направил.
                          За чувствата - ОК,но постъпката ти е в разрез с Канона!Връзка с Бога се поддържа с осветена икона ,кръст и т.н.което може да стане и в местна църква,а не с носене на армагани от Витлеем....

                          Все пак няма лошо - сега е модерно всек да прави квото си иска и разпалено да обяснява,че нищо лошо всъщност не е сторил щото така усещал по-яко нещата!

                          Впрочем, последните 30 години за Вярата са по-страшни от 45-те години социализъм в България.Докато навремето имаше митрополити които ходеха с пищови под расото (никой не знаеше,неколко бехме чули, а малцина се досещаха),то сега има такива които вместо Панихида и Мълчание, отслужват Молебен с елементи на Тържествена Заря-Проверка......

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                            Ходенето до светите места не е никаква връзка с Бога. Не се заблуждавайте !!!
                            Я, май си имаме богомилче тук Па шо изобщо ни е църква, че и свещи в нея да палим, че даже и да си ги купуваме - ми направо фъргаш сегиз тогиз един кръст, както е казал Бае ти Ганя, и си готов. Ама че 2 000 години са се избистряли разни работи, че е имало 10-на вселенски събора, за да се измислят и натамънят каноните, че милиони са измряли за тая работа, а още повече са изселени (една немалка част и в България, както и от България) - ама какво ти пука бе, важното е да се каже нещо, дето да звучи страшно и тълпата да ръкоплещи.

                            П.С. Аз не съм ревностен източноправославен християнин, но съм убеден, че съм бил на повече свети места и у нас, и в чужбина от 95% от фарисейско вярващите, които влизат в храм само когато имат проблем, за да се помолели за подобрение на проблема си. И не, не ходя, за да се хваля, а още повече, за да си мисля, че съм велик - делата са важни, не просто думите. И ще го докажа - това ходене до Йерусалим и Витлеем беше провокирано и от желанието да закупя и донеса дарове от Светата земя, защото конкретните 2-ма души, на които ще ги дам, просто нямат възможността да отидат до там, а се истински вярващи, ревностни християни, за които подобен дар не се изразява с шекелите или еврото , дадени за него, а със символиката и духовната му значимост. Така съм го почувствал, така съм го направил.

                            Наздраве!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Добро утро! https://m.youtube.com/watch?v=2A4Km5PTu5o

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Именно! Затова не е хубаво да се преработваш. Само по малко. Един ден - кофи, един ден - мушката. И после се фалиш в кръчмата каква работа си свършила. Наздраве за 35-часова работна седмица!
                                Мушкатата съвсем сдадоха багажа, но орхидеите ми цъфтят като луди. Това единствените цветя, които съм успяла да запазя живи за повече от година. Възхитена съм от себе си.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X