IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чуй сега, чуй....
    От пости имат нужда душевно и телесно нечистите хора...А от работно време, тез дето не са дали нищо на хазната....

    Ние в Кръчмата, сме чисти и святи почти като Дякона...
    Попове и владики ни се изповядват....

    Затова пием, хапваме и се веселим, когато сърце и душа сакат.........

    пп За някои веселби трябват двама, но ако липсва субекта, копаме по усилено на вилите....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Нещо много сте живнали. Един палачинки прави, уж за децата, втори ромче му се приискало, трета направо му го налива, четвърти от сряда не му се работи забравяйки кой е неделния ден (ще му викаме среденянин ). А страх от Господа немате ли? Или поне от владиката пловдивски? Явно немате. Отиде постито у тъмната уличка.
      Чувай, сине на Арахна! Тез кунструктивни критики баш тука не минават.
      И да вметна за твое сведение - срядата ич не е почитан ден у Кръчмата!
      Наздраве!

      П.П. С почуда забелезах, че не си много в час с произведенията на сладкарството. Не правиш разлика между кифла и френско кроасанче
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Бенджи, съкровище!
        Върнах се от пътя, зарад теб. Тъкмо бях поела към Болярия, фърлих едно око у Кръчмата и видях, че ти се е отворила глътката

        Наздраве!
        Не съм се съмнявал в теб никогаж, съкровище!!!Тенкю от сърце.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Нещо много сте живнали. Един палачинки прави, уж за децата, втори ромче му се приискало, трета направо му го налива, четвърти от сряда не му се работи забравяйки кой е неделния ден (ще му викаме среденянин ). А страх от Господа немате ли? Или поне от владиката пловдивски? Явно немате. Отиде постито у тъмната уличка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Нещо силно .... ром с кола.Тенк ю ин адванс.
            Бенджи, съкровище!
            Върнах се от пътя, зарад теб. Тъкмо бях поела към Болярия, фърлих едно око у Кръчмата и видях, че ти се е отворила глътката

            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Добро утро
              Палачинки правя за челядта
              Такива работи не се пишат в кръчмата...
              Ще се хвалиш в темата за 30 + годишните.....Тука разваляш дисциплината...
              Дамите вместо да черпят с питиета, ще искат палачинки...

              Така се обръща палачинката в живота.....

              пп Пускаш ли Моцарт на бебока...?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Кодабъди, дорогой ???
                Нещо силно .... ром с кола.Тенк ю ин адванс.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Сипете .... докато не се е почнАло ....
                  Кодабъди, дорогой ???
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Добро утро !

                    Днес е едва сряда, а хич не ми се работи......

                    Шъ взема да го ударя на почерпка.....

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Сипете .... докато не се е почнАло ....
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Добро утро
                        Палачинки правя за челядта
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Ми ..., то айряна нарушава поста. Пробваш се начи, да ни въведеш в изкушение!?
                          Наздраве!
                          Фана ме къф съм подъл. Да си немаш работа с интелигентни жени. Писах ти вече, квото черпят - консумирай, не се офлянквай. Ама ти като кифлите, това не може, другото не ми става, третото не мий в стила. Я кво хубаво яйрянче, даже на мен ми се припи!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Брях, много притихнахте в постите. Да не ви избъзика човек. Ще си река, че сте потънали в пост и молитва и дори до форума не пристъпвате. За утешение ще ви почерпя айрян със зеления, щото и тая година се фанахме за зеленото. Днес подстригах тревата и набелязах находища на копривка и лапад. Другия път може си начукам копривена чорба ве дразня. Особено веганите.
                            Ми ..., то айряна нарушава поста. Пробваш се начи, да ни въведеш в изкушение!?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Брях, много притихнахте в постите. Да не ви избъзика човек. Ще си река, че сте потънали в пост и молитва и дори до форума не пристъпвате. За утешение ще ви почерпя айрян със зеления, щото и тая година се фанахме за зеленото. Днес подстригах тревата и набелязах находища на копривка и лапад. Другия път може си начукам копривена чорба ве дразня. Особено веганите.
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !

                                И яденето, и пиенето, и убавините били забранени......

                                За да се примирим с Господа, трябва поне едно ограничение да спазваме.....

                                Кой се отказва от ядене и пиене...

                                Тракащия, нещо моя район ми описваш.....Да не излезнем съседи по вили.

                                Приятен ден !
                                Зависи в коя долчинка си. Над моята стърчи кукла, пък ти може да си с три и повече куклички отгоре ти. В Шоплука се намират доста такива - долчинки и куклета.
                                Аз понеже не мога да поста с едене и пиене, реших да са откажа от лоши помисли. И си седа вече два дена, па се усещам, че само седя. Кво ще правя тези петдесетина дена без помисли не ми се мисли, щото нема как след като заобикалям лошите помисли.

                                Коментар

                                Working...
                                X