IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !

    Вълчо 34 да е жив и здрав !
    Да доживеем ника Вълчо 94 да ни черпи за всите благинки на живота.

    Тва което човек сам си направи и Тянка не може....
    Утрепах се от работа в Дивото....Засадих още 20 корена домати ( предните 20 не са загинали под откритото небе )...
    Косих с машина, косих с коса, скубах с ръце и края му се не види на треволяка.....Ни пояс, ни колан ме спасиха.....МЪКА.....

    Наздраве !
    Що не си вземеш един валяк, па да я валяш тая трева, тея тръни. Или да си викнеш от сръбския оператор некоя ка малничен камък и да се въргаляте у тревата, да се въргаляте.... дорде стигнете до тръните. А кога стигнете, ще имате я оргазмическо приключение, я космическо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Добрютро на всинца.
      Първо, Да е жив и здрав дедо Вълчо и освен шоколад, да дава личен пример и житейски опит за ум и разум на унучетата ()
      (със закъснение го поздравявам, но и това е добре - да се удължат убавите пожелания)
      Тарантучло, сега прочетох че си го минал тоя етап, я сподели и с мене, как си минал през бъбречно каменната история, тъй че да не завтаря,
      Понастоящем и аз съм в тая незавидна ситуация подобно на Груйчо - при мен даже по-зле, от цял месец се търкалям с камъняка (у левото бъбрече ) сякаш на човек не мязам, та вече ми се иска, да съм каменоделец и да го разбия с чука, (както беше в соц-поезията, но пък съм и фен на Сенека, та като "стоик", засега устисквам без чука)
      На доктор не отидох, щото се чувствах здрав като като скала, обаче грубата шаячена правда (битието възвлиява над съзнанието както си учил на времето), та ме подтикна да пия некво обезболително и констатирах, че най-добре, ефективно и устойчиво ми действа ибупрофена. Обаче преди 10 дни бех до нашата селска аптекарка, която ме изуми с познания за билкарсво и знахарство (балканджийка все пак) и след като ми се накара за самолечнието, ми набърка некви треволяци, от които незнам дали от тях или не, но да призная вече 2 дена съм без болка. Спрях да ползвам сол, но друго не се сетих и искам да помоля, да споделиш за диетата, от какво да се пазим и и какво е блогоприятно да се руча (освен билките, че сякаш вече ми идва нанагорно от тях) Въздържам се и от наздравето, ама ако кажете - наздраве !
      От билките е. Пий профилактично от отварата още около месец, че и повече, ако дамата ти е набутала златна пръчица. Няма да ти навреди. Приятелка на по-кльощавия вече години само с това се поддържа - горкото дете. Изнамерила си е някаква схема на употреба и почивка и засега се чувства много добре.
      Заради това девойче задължително на Еньовден по изгрев ходя да бера точно тази билка, заедно с жълтия кантарион и котешката стъпка.
      Наздраве, Преци!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Не е вярно! Изрева преди няколко дни
        Наздраве!
        Това съм го пропуснал. Да повтори, ако обича! Ако не обича, пак да повтори! Все пак трябва да утвърждава реномето на садо-мазо доминаторката си. Стокхолмски синдром.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Добрютро на всинца.
          Първо, Да е жив и здрав дедо Вълчо и освен шоколад, да дава личен пример и житейски опит за ум и разум на унучетата ()
          (със закъснение го поздравявам, но и това е добре - да се удължат убавите пожелания)
          Тарантучло, сега прочетох че си го минал тоя етап, я сподели и с мене, как си минал през бъбречно каменната история, тъй че да не завтаря,
          Понастоящем и аз съм в тая незавидна ситуация подобно на Груйчо - при мен даже по-зле, от цял месец се търкалям с камъняка (у левото бъбрече ) сякаш на човек не мязам, та вече ми се иска, да съм каменоделец и да го разбия с чука, (както беше в соц-поезията, но пък съм и фен на Сенека, та като "стоик", засега устисквам без чука)
          На доктор не отидох, щото се чувствах здрав като като скала, обаче грубата шаячена правда (битието възвлиява над съзнанието както си учил на времето), та ме подтикна да пия некво обезболително и констатирах, че най-добре, ефективно и устойчиво ми действа ибупрофена. Обаче преди 10 дни бех до нашата селска аптекарка, която ме изуми с познания за билкарсво и знахарство (балканджийка все пак) и след като ми се накара за самолечнието, ми набърка некви треволяци, от които незнам дали от тях или не, но да призная вече 2 дена съм без болка. Спрях да ползвам сол, но друго не се сетих и искам да помоля, да споделиш за диетата, от какво да се пазим и и какво е блогоприятно да се руча (освен билките, че сякаш вече ми идва нанагорно от тях) Въздържам се и от наздравето, ама ако кажете - наздраве !
          Ех, Преци, като видите солнчице и веднага гледате се разгащите. А пролетта е изменчива и коварна като една кака, нема казвам коя, че тамън е утихнала и си ровичка мушкатата. Дори едно юнско застудяване ме изненада навремето, що си останах по тишърка докато се усетя. Основното при осуетяване инцидент е да се запазиш от изстудяване отзад, що каналчетата, през които се промъкват песъчинките, се свиват. През топлото време е достатъчно да си прикрит отзад. Ако е хладно, за да не трупам няколко ката дрехи, слагам пояс. Продават такива в Лидл, но много запарват и са подходящи за дълъг престой навън на студено. Например, кога бачкам или запивам в градината зимъска. Но повечето време нося ластичен турски пояс. Около Женския пазар ги продават нелегално. Ако спиш на хладно е добре да спиш пак с такъв, но по употребяван и разхлабен. Освен това два пъти годишно пия Цистон. На ден по едно, що не съм го много закъсал. Ако ти обаче си, все пак се обърни към вещо лице, но да е вещо, а не да е вещерско.
          Last edited by Trakatrak; 07.05.2020, 10:34.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !

            Вълчо 34 да е жив и здрав !
            Да доживеем ника Вълчо 94 да ни черпи за всите благинки на живота.

            Тва което човек сам си направи и Тянка не може....
            Утрепах се от работа в Дивото....Засадих още 20 корена домати ( предните 20 не са загинали под откритото небе )...
            Косих с машина, косих с коса, скубах с ръце и края му се не види на треволяка.....Ни пояс, ни колан ме спасиха.....МЪКА.....

            Наздраве !
            уф чичо, да си жив и здрав и ти и кунките ти двойно по-здрави., разбирам те чудесно, при мен цялата градина е в трева до колене. от един месец не мога да работя и сега се ужасявам от пейзажа. Май е прав и Поанкаре, че в края на краищата хаосът ще ни превземе Но ще се борим дорде може

            Коментар


            • Добро утро !

              Вълчо 34 да е жив и здрав !
              Да доживеем ника Вълчо 94 да ни черпи за всите благинки на живота.

              Тва което човек сам си направи и Тянка не може....
              Утрепах се от работа в Дивото....Засадих още 20 корена домати ( предните 20 не са загинали под откритото небе )...
              Косих с машина, косих с коса, скубах с ръце и края му се не види на треволяка.....Ни пояс, ни колан ме спасиха.....МЪКА.....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Ми, ако те повтори, сети се кво съм ти думал. Минал съм го. А Тянка Ма е сламена нарицателка. Нема й се връзваш, що е вързана в заклинанията. Е, откога чакаме Чичи да пропищи от това, де она боде куклата му, па он си свирка и даже й намига.
                Добрютро на всинца.
                Първо, Да е жив и здрав дедо Вълчо и освен шоколад, да дава личен пример и житейски опит за ум и разум на унучетата ()
                (със закъснение го поздравявам, но и това е добре - да се удължат убавите пожелания)
                Тарантучло, сега прочетох че си го минал тоя етап, я сподели и с мене, как си минал през бъбречно каменната история, тъй че да не завтаря,
                Понастоящем и аз съм в тая незавидна ситуация подобно на Груйчо - при мен даже по-зле, от цял месец се търкалям с камъняка (у левото бъбрече ) сякаш на човек не мязам, та вече ми се иска, да съм каменоделец и да го разбия с чука, (както беше в соц-поезията, но пък съм и фен на Сенека, та като "стоик", засега устисквам без чука)
                На доктор не отидох, щото се чувствах здрав като като скала, обаче грубата шаячена правда (битието възвлиява над съзнанието както си учил на времето), та ме подтикна да пия некво обезболително и констатирах, че най-добре, ефективно и устойчиво ми действа ибупрофена. Обаче преди 10 дни бех до нашата селска аптекарка, която ме изуми с познания за билкарсво и знахарство (балканджийка все пак) и след като ми се накара за самолечнието, ми набърка некви треволяци, от които незнам дали от тях или не, но да призная вече 2 дена съм без болка. Спрях да ползвам сол, но друго не се сетих и искам да помоля, да споделиш за диетата, от какво да се пазим и и какво е блогоприятно да се руча (освен билките, че сякаш вече ми идва нанагорно от тях) Въздържам се и от наздравето, ама ако кажете - наздраве !
                Last edited by precakanoto; 07.05.2020, 10:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ми, ако те повтори, сети се кво съм ти думал. Минал съм го. А Тянка Ма е сламена нарицателка. Нема й се връзваш, що е вързана в заклинанията. Е, откога чакаме Чичи да пропищи от това, де она боде куклата му, па он си свирка и даже й намига.
                  Не е вярно! Изрева преди няколко дни
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    що бе, аз съм млад и на дух, и на тяло сигурно е от влизането в черния списък на тнм с пожеланията за 01.05, ча нейсе, бързо мина, щото съм черна нинджа, така де черна барета бях в казармата, че и добре ми стоеше
                    Ми, ако те повтори, сети се кво съм ти думал. Минал съм го. А Тянка Ма е сламена нарицателка. Нема й се връзваш, що е вързана в заклинанията. Е, откога чакаме Чичи да пропищи от това, де она боде куклата му, па он си свирка и даже й намига.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Благодаря, кръчма, да сте живи и здрави! Погледнах ТВ-то.... гледам Той пак грее от екрана.....голем тулуп съм....Гаден дебилен тулуп... Става....
                      Наздраве!
                      Да си жив и здрав!
                      Ти си дошъл на този свят с името си. Що си Вълчо?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
                        Наздраве, дедко хищен! Да си жив и здрав, че да се радваш на унучета и блага ракия!

                        Коментар


                        • Благодаря, кръчма, да сте живи и здрави! Погледнах ТВ-то.... гледам Той пак грее от екрана.....голем тулуп съм....Гаден дебилен тулуп... Става....
                          Наздраве!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
                            Жив и здрав ! Прав и корав ! /завинаги млад, в превод / Много обичан !
                            И аз съм на червено ! За твое здраве !


                            https://m.youtube.com/watch?v=K2p84Xdx8ck

                            Готина вечер и още по нощ , Кръчма !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
                              Ба, нищо и никакъв - ти си като символ верую в този форум бе - ако до всяко добро същество застане поне оше едно! Наздраве, бай Вълчо, все така радваш се на живота и класически ценител на хубавите жени, тънките мезета и отлежалите питиета!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Е, аз лекинко го карам, щото имам само един нищо и никакъв рожден ден та ви сипвам от виртуалното маврудче, да не кажа, че тук студено и духа (вятър), та си е и за греяна ваксина! Хай наздраве, пиьеници ньиедни!
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X