IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Стига с тоз самолет, бре!!! Къде гориво за таз машинария... !? Вероятно и стюардеса ще трябва да се търси, че да му помага. Мъка, мъкааааа!
    Наздраве!
    Имаш ли представа, че съм седял в коленете на първата българска пилотка в гражданския аерофлот другарката Атанасова, а? Верно, бил съм къде шесь годинки, но съм знаел накъде да се насоча. А ти и за стюардеса не може минеш, що един чай не може направиш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Мисля, че бъркаш началните условия.

      Медецът трябваше да дойде като признание /за нещоТО/ от някого си. Ако се изисква /или в случая - се чака/ - това би трябвало да се отчита като груба грешка. Може да не е "дащна" - в смисъл на "даваща", но ако проявиш някакъв вид активност - без да си правиш устата за медеца - трябва да го получиш, с което ще ти отворят вратата към най-съкровеното /душата имам предвид/...

      Не зная как би се справил в конкретния случай. Може би трябва да я издебнеш в миг на лека дрямка, когато огнестрелното въоръжение е оставено за малко без наблюдение, грабваш..., скриваш..., вдигаш... /самолета/ и показваш възможности, които ти гарантират донасянето на медеца в следващите години...

      Може да се окаже работещ вариант. Иначе има да чакаааааш и да бленуваш "васална зависимост и покорност" - все остатъци от миналото, още повече - като отчиташ, че джепаньето е натъпкано и остава да /ти/ вземе равната мушка!... Днес принципът е: даваш /правилното нещо/ - получаваш /медец/... Ако не си съгласен с условията - медецът се заменя с олово, което не винаги е за предпочитане...
      Стига с тоз самолет, бре!!! Къде гориво за таз машинария... !? Вероятно и стюардеса ще трябва да се търси, че да му помага. Мъка, мъкааааа!
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Няма бяло вино. Само бач за теб. Превъзпитателно. Що от мързина си изоставила горките чужденецки пчелички да се преработват и сега са се натръшкали. А аз чакам медец да пратиш като признание за васална зависимост и покорност. Ще се наложи ти удвоя данта от кайсиева. И суджученото време налижава, ей. Не се самозабравяй да забравяш и на ударена да се правиш!


        Мисля, че бъркаш началните условия.

        Медецът трябваше да дойде като признание /за нещоТО/ от някого си. Ако се изисква /или в случая - се чака/ - това би трябвало да се отчита като груба грешка. Може да не е "дащна" - в смисъл на "даваща", но ако проявиш някакъв вид активност - без да си правиш устата за медеца - трябва да го получиш, с което ще ти отворят вратата към най-съкровеното /душата имам предвид/...

        Не зная как би се справил в конкретния случай. Може би трябва да я издебнеш в миг на лека дрямка, когато огнестрелното въоръжение е оставено за малко без наблюдение, грабваш..., скриваш..., вдигаш... /самолета/ и показваш възможности, които ти гарантират донасянето на медеца в следващите години...

        Може да се окаже работещ вариант. Иначе има да чакаааааш и да бленуваш "васална зависимост и покорност" - все остатъци от миналото, още повече - като отчиташ, че джепаньето е натъпкано и остава да /ти/ вземе равната мушка!... Днес принципът е: даваш /правилното нещо/ - получаваш /медец/... Ако не си съгласен с условията - медецът се заменя с олово, което не винаги е за предпочитане...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Няма бяло вино. Само бач за теб. Превъзпитателно. Що от мързина си изоставила горките чужденецки пчелички да се преработват и сега са се натръшкали. А аз чакам медец да пратиш като признание за васална зависимост и покорност. Ще се наложи ти удвоя данта от кайсиева. И суджученото време налижава, ей. Не се самозабравяй да забравяш и на ударена да се правиш!

          Налага се да те разочаровам.В резултат на дългогодишна планова селекция и тежкия неуморен труд на множество баби, свързан с възпитанието на отрочетата на родата, в мен липсва качеството "покорност". Ще трябва да се примириш и да вложиш повечко усилия, особено пък ако искаш мед.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мрънкало, аз ще се заема с бялото вино, де си го нагласил за рибата. Другата дейност благородно отстъпвам на теб, ти да я свършиш.
            Наздраве!
            Няма бяло вино. Само бач за теб. Превъзпитателно. Що от мързина си изоставила горките чужденецки пчелички да се преработват и сега са се натръшкали. А аз чакам медец да пратиш като признание за васална зависимост и покорност. Ще се наложи ти удвоя данта от кайсиева. И суджученото време налижава, ей. Не се самозабравяй да забравяш и на ударена да се правиш!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              А това е за Кака. Да запретва ръкави, да чисти глави и гръбнаци, да овалва в брашънце и да ги мята в тигана. Настояща гавра с гаврос!
              Мрънкало, аз ще се заема с бялото вино, де си го нагласил за рибата. Другата дейност благородно отстъпвам на теб, ти да я свършиш.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • https://www.youtube.com/watch?v=DlK5N-Lcvjc

                Коментар


                • А това е за Кака. Да запретва ръкави, да чисти глави и гръбнаци, да овалва в брашънце и да ги мята в тигана. Настояща гавра с гаврос!

                  Коментар


                  • Хрускаво, хрупкаво, хрущящо, омекотено със заливка от сметанов шоколад. Ммммм.... Не барайтеее, това е за мен. Втората порция за вас. Ако не спре токът, не се свърши матр'ялът или не изпуши гофретникът.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Сипете Кръчма, за Бог да прости....
                      Така го усетих Бен. (затова пуснах онази първата жица), Съжалявам за загубата, Довечера ще сипя и за бог да прости. Първата година е тежка. Но това е живота, идваме от някъде, отиваме някъде...доброто и спомена ни топлят душата, (и капитана понякога.)
                      Last edited by precakanoto; 07.08.2018, 11:54.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                        Няма изворна, щот ме мързи да ходя до извора. Чешмяна ще пиеш. Не е като да е без хич, дори лед ми се откъсна от сърцето.
                        Наздраве!
                        Това не минава за почерпка, а за гавра. Утре ште черпа с гаврос, непочистени и несготвен. Да видим как си със сушито. Наздраве за хамсията!
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Сипете Кръчма, за Бог да прости....
                          Бог да прости починалите! Светла им памет!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Сипете Кръчма, за Бог да прости....
                            Уф, за това се отлива. Моите съболезнования!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Сипете Кръчма, за Бог да прости....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Сипете !!!!
                                Имам повод да почерпя. но не сега,, Нека сега на Старият Бен да му се стопли душата! И за него -не една а две траш-жици - https://www.youtube.com/watch?v=k7_hwgD1ugg
                                https://www.youtube.com/watch?v=sXPkmIwwobA
                                Наздраве за да се оправи добрия Бен
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X