IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вчера, празнувАх Никулден, на едно местО с другари и Шаран Стоун !!
    дА !
    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

    Коментар


    • Добро утро !

      Вече всички шарани у форума са акули ....

      Пияни, но акули....

      Наздраве !

      Коментар


      • Представителите на автономна област Варбург /Варна + Бургас/ в спор за рибата
        Наздраве!

        П.П. На Никулден се похапва риба, която преди почистването е имала люспи - колкото повече люспи, толкова повече пари. Дори едно време най-голямата се е слагала в кесията на мъжа, за да привлича парите в къщата
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Е вие от БургаЗ на шаран ли я карате бре??? Срамота
          Е,шаран се яде на Никулден,вие от Варна какво ядете на никулден?
          Срамота
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Е вие от БургаЗ на шаран ли я карате бре??? Срамота

            Коментар


            • Курбани навсякъде,Тони димтрова пее,ромове и пригладнели пенсионери блъскат лакти пред казаните с рибена чорба,идилия...
              Мила родна Българска картинка
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Благодарско,наливайте виното,черпя.
                Кака,искарай шарана на масата,да видиш що народ ще се свърти като им замирише.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Никулден е! Да са живи и здрави всички именници /моят тати и племенникът ми са в това число/, също така моряците /най-вече Мечо/ и онея обиржии - банкерите.
                  А Hemilio да почерпи, щото освен всичко друго, днес е денят на Бургас
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Уффф ... мъка, мъкаааа!
                    Двете 1/3-ти пълноправни членове на домочадието се направиха на много трудолюбиви днес и сега релаксират пред талавизора, а аз трябва да ходя да разхождам дебелото псе
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Bonjur,sava?
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Вчера изневерих,и ходих на реална кръчма ,още ми е кръчмено

                        Само на компоти днес
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                          Да си настъпвала мотика скоро....
                          Не,настъпвала е гребло!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq
                            Haddaway I Miss You
                            А къде е линка?!?

                            Музата трябва да се преследва :

                            George Harrison - Cheer Down (Lethal Weapon 2) (Subtitulado) - https://www.youtube.com/watch?v=AjirkMU7e0A
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Да си настъпвала мотика скоро....
                              Ко речи!?
                              Нал съм заявявала на всеослушание, че с уръдия и средсвъ на трудъ не се занимавам
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Чакай да ти разкажа за турското кафе
                                Значи, преди години ми подариха много хубава машина за шварц кафе ..., но от нея кафето ми се струваше твърде слабо.
                                Затова след няколкократно изразяване на недоволство от моя страна, по-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилията закупи кафе машина. Кафето от нея беше точно по моя вкус, обаче - това ръкохватки, това почистване, това винаги да има налично прясно смляно кафе ... с една дума мъка.
                                Отново изразих недоволство. По-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилията реши, че му е по-изгодно да си купи спокойствие и в къщи се появи един кафе - автомат.
                                Прекрасно ..., само че на мен напоследък ми се е пие турско кафе
                                Наздраве!


                                Да си настъпвала мотика скоро....

                                Коментар

                                Working...
                                X