IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Очертава се много интересна седмица за златото.... After Record Rally Oil Faces Collapse As New Feud Erupts Between Saudis And Russia; Monday OPEC+ Meeting Cancelled

    https://www.zerohedge.com/energy/aft...ia-monday-opec

    Навярно в понеделник, петрола ще бъде размазан, което би подсигурило, дълбок червен пазар на капиталовия. Ще е много интересно дали този път златото ще успее да задържи! Ако успее, ще направи, няколко дневна поредица, което при силно поскъпващ долар, си е постижение!
    Тази тенденция може да се окаже силен индикатор за последващо значително поскъпване!

    Капиталовия от своя страна, навярно ще потърси много по-дълбоки дъна! Умората от влакчето на ужасите там, ще индикира потенциални покупки на злато. Особено при сриваща се доходност по американските ДЦК!

    Петролна сделка може и да има, но няма да е сега!

    Много наивно беше очакването за стабилизиране на петрола! Светът е замръзнал и сега както Русия, така и СА, ще се опитат да преберат и последния долар, който могат, независимо от цената! Предстоят месеци на напрактика -80% от нормалното потребление! Говорим за повече от 60 дни, от тук на сетна, а в последствие вече, и спада от стопанския апокалипсис! Свиването е толкова голямо, че дори и сделка, каквато няма да има, нямаше да спре закъсалите страни да заливат пазара с евтин петрол!

    Ако златото задържи при идващите сривове, навярно ще потърси сериозно извисяване до 2 седмици!

    Коментар


    • Златото започва да проявява все по-голяма резистентност към разпродажбите на пазара!

      Ако тенденцията се задържи и през другата седмица навярно цената ще отлепи доста на горе! Особено и ако еврото върне малко!

      Навярно се насочваме към игра за 100-150 долара отгоре на първо време!

      Това ме изкуши да си добавя малко добивачи..... от другата седмица може да се окаже, че при зелен пазар златото ще вдига, а при силно червен ще задържа. Две напред, една назад.....

      Вървим към все по-големи шокове на пазара. По принцип златото се интересува преди всичко от инфлация и финансова стабилност, но колкото повече нещата вървят към влошаване, толкова повече пазара ще оценя, че златото е опция при на практика зануляващи се лихви по ДЦК в САЩ!

      Финансовата система от друга страна е изправена на ръба. Съвсем скоро ще започнат да пристигат лоши новини и от Европа, и от САЩ, в този аспект! Навярно това ще го отправи към 2К!

      Лавината от безработица лятото както и сътресения на пазара на ДЦК в Европа, ще го изтрелят още по-нависоко!

      Основният въпрос е кога ще започне спасяването на финансови институции! Без това е невъзможно да се мине! Въпроса е, кога ще дойде първия сигнал за това!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        САЩ не е приятел на ЕС нищо, че са в НАТО ... ЕС е икномически враг на САЩ по-голям от Русия и Китай , но там играта е подмолна.

        Стига бе. Къде го прочете това.
        Много добро инфо . И си много прав.

        Както , когато каза в имотите за първи път , преди всички , че иде биг мяяуу
        Велики постове

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Nikoj Разгледай мнение

          Жълтурковци имате предвид тези дето са пожълтели т злато ли?
          Не бре, тези с жълтите книжки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
            Очяквам и създаването на единна валута за страните членки на НАТО , което ще озъби противниците на долара . Путин златото което има може само да му се радва и нищо друго .
            САЩ не е приятел на ЕС нищо, че са в НАТО ... ЕС е икномически враг на САЩ по-голям от Русия и Китай , но там играта е подмолна.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              С един куршум два заека .Много скоро жълтурковците ще пият една студена вода а Руснаците ще стоят както пръднали
              Жълтурковци имате предвид тези дето са пожълтели т злато ли?

              Коментар


              • Очяквам и създаването на единна валута за страните членки на НАТО , което ще озъби противниците на долара . Путин златото което има може само да му се радва и нищо друго .
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • С един куршум два заека .Много скоро жълтурковците ще пият една студена вода а Руснаците ще стоят както пръднали
                  Животът е огледало.....усмихвай се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                    трилионите ще летят на ята за ' хорат да имат '
                    Ще разкажа една "притча"...

                    НРБ - 1947 г. в Комисията по Реквизиции (в изпълнение на Закона за национализацията) извикват поединично господа фабрикантите(без значение дали са притежавали дребна земица,тепавица или спиртна фабрика в Русе), за справка-опис на имуществото и начина по който са го придобили.Обикновенно масовката привикани отива унила и почва да обяснява - ама аз таковата....,това съм го придобил с честен труд,таковата...и съм хранил честно доста хора ...таковата и много мола да не ми го вземате ...таковата...защото аз съм готов и на вас да дам ...таковата.....

                    Отоворът бил :

                    Дълбочината на въпроса е не как сте го придобили и изпозвали - а защо не сте го Продали Навреме!
                    Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      след 15 минути е NFP(nonfarm payrolls) консенсус -100К
                      как ще е според вас

                      аз си мисля, че като нищо може да е -160К -180К
                      wtf
                      12:30 USD Nonfarm Payrolls (Mar) actual -701 K consensus-100 K previous 275 K
                      трилионите ще летят на ята за ' хорат да имат '

                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • след 15 минути е NFP(nonfarm payrolls) консенсус -100К
                        как ще е според вас

                        аз си мисля, че като нищо може да е -160К -180К
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                          Не довижда шурека ти

                          Покажи поста в който съм написал че купувам физ. злато на тези сегашни цени

                          Ако не покажеш такъв пост , явно си лъжец . и целиш нещо с поста си .................................................... ....................
                          Казах му, ама той пак се чуди...


                          и вика защо тогава на мнението на benassi от 1 април, 13,05 часа, в което се хвали, че е получил кенгуру, виси същият аватар като твоя - некъв плуващ морски лъв?


                          А пък той те знаел кат човекът с многото акаунти... Инак шуреят не лъжец. Просто много наблюдателен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                            Как са барелите момчета
                            ами както винаги става, всички чакаха да удари 10-15$ на гиме, а то тръгна в обратна посока

                            Коментар


                            • Узнай крайния пункт и ще разбереш пътуването.
                              Какво, ако до 12 месеца се забрани притежанието на оръжие, благородни метали и кеш от населението,
                              с цел неразпространение на вируса ?
                              Ако се въведат военни положения по света поради бунтовете от глада, конституцията няма да важи.
                              Гледали сме взети много по-глупави решения, прокарани със още по-глупави оправдания.
                              А крайния пункт в следващите 10 години ми изглежда да е нова централизирана дигитална валута
                              и най-малко тотален контрол на масите.

                              П.П. Дали последните проведени банкови стрес тестове в САЩ и ЕС включваха едновременно,
                              глобална хуманитарна, икономическа и финансова криза ?
                              Last edited by hazard; 03.04.2020, 12:30.

                              Коментар


                              • Как са барелите момчета

                                Коментар

                                Working...
                                X