IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво ще стане със златото НИКОЙ във форума НЕ МОЖЕ да определи дори и със средна степен на познаваемост............Можем само да даваме мнения базирани на експириънса който всеки от нас има.Предвид турболентните времена които настъпиха последните 9 месеца прогнозирането накъде ще тръгне цивилизацията пак е трудно предвидимо.ФАКТ е че през всички времена епохи и полит-икономически строеве златото е ЦЕНЕНО и трупано като съхранител на стойност.Съфорумеца СПАРТ изказа преди няколко дена една НЕИСТИНА във вразка със златото и неговото значение в СССР дори и в мрачните години на Сталин и последвалия го Хрушчов....Дори и в тези мракобесни за частната инициатива години е имало определени групи които благодарение на положението си във възлови места на разпределението на стоки и суровини са печелели десетки хиляди рубли на месец при заплата на общия бачкатор от 100 рубли.........Същите разбирайки бутафорноста на рублата след определено ниво на натрупване превръщат капиталите си в материални цености като златото заема един от водещите им избори за това.Примери мога да дам конкретно но който се интересува лесно ще намери в мрежата..........Та златото винаги е БЛЕСТЯЛО СПАРТ...............Дори и по времето на другаря Сталин...........Въпреки разстрелите.........
    Last edited by Hermes73; 18.09.2020, 01:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

      Така е - през 1917 Ленин анулира целия дълг на Руската империя (доста сериозна цифра),разкулачва тотал-квото се сетиш и дали някой е излязъл сух от водата - ми не знам може и да има "с вънкашност чужда и под име ново..",както е казал поета!

      Никой няма да допусне официални котировки на злато над 3500 - 4000,максимум!От Последна Инстанция е и Препоръкъ за тия дето нямат въздух в главите.
      така е , и тук си прав
      в дълбоката вода като те залее да те удави няма как да излезеш сух
      ама другаря ленин ква му беше първата работа, да прибере царското злато..., случайност?
      ама то после викат не ставало за ядене

      и за цифрите си прав , 3500 в обозримо бъдеще няма да видим

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barovec Разгледай мнение
        който е имал злато обаче винаги излиза по-сух от водата , случайност, съвпадение..., не мисля...
        Така е - през 1917 Ленин анулира целия дълг на Руската империя (доста сериозна цифра),разкулачва тотал-квото се сетиш и дали някой е излязъл сух от водата - ми не знам може и да има "с вънкашност чужда и под име ново..",както е казал поета!

        Никой няма да допусне официални котировки на злато над 3500 - 4000,максимум!От Последна Инстанция е и Препоръкъ за тия дето нямат въздух в главите.
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

          Нещо не си наясно ми се струва и се радваш защото не разбираш какво пишеш!

          Нулирането на дългове винаги върви заедно с нулиране и на обезпеченията!

          Няма да се обосновавам защото не искам да излизам от темата макар че ще засегна директно златото.Обясненията ми са излишни за тия дето имат нещо между ушите и поназнайват История дори и от гугъла!
          всъщност в три изречения си казал доста смислени неща
          който е имал злато обаче винаги излиза по-сух от водата , случайност, съвпадение..., не мисля...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение

            Не е необходимо да изказваш мнение като ПОСЛЕДНА ИНСТАНЦИЯ.........Форума е за писане.........Четящите сами ще отсеят написаното............Ниското ниво на написаното си личи винаги по персоналните определения давани за хора за които се няма никаква представа..........
            Допуснах грешка с отговора си............НЕ Е НЕОБХОДИМО да се дава каквъто и да е отговор на човек изкарващ хляба си пишейки във форумите.............

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

              Нещо не си наясно ми се струва и се радваш защото не разбираш какво пишеш!

              Нулирането на дългове винаги върви заедно с нулиране и на обезпеченията!

              Няма да се обосновавам защото не искам да излизам от темата макар че ще засегна директно златото.Обясненията ми са излишни за тия дето имат нещо между ушите и поназнайват История дори и от гугъла!
              Не е необходимо да изказваш мнение като ПОСЛЕДНА ИНСТАНЦИЯ.........Форума е за писане.........Четящите сами ще отсеят написаното............Ниското ниво на написаното си личи винаги по персоналните определения давани за хора за които се няма никаква представа..........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Hermes73 Разгледай мнение
                ...Официалното название на процеса е ГОЛЯМОТО НУЛИРАНЕ....
                Нещо не си наясно ми се струва и се радваш защото не разбираш какво пишеш!

                Нулирането на дългове винаги върви заедно с нулиране и на обезпеченията!

                Няма да се обосновавам защото не искам да излизам от темата макар че ще засегна директно златото.Обясненията ми са излишни за тия дето имат нещо между ушите и поназнайват История дори и от гугъла!

                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение
                  Малиии мирише на Мастикааа. Горката тема. Няма фейс контрол вече. Айде че 3000 са близо мобилизирайте се ще ви изненадат когато най малко очаквате.
                  Момента ще дойде когато му дойде времето........3000 може да ги и мине от сегашните нива за секунди.........Когато му дойде времето........Графикчиите ще мигат пред монитори и телефони.......Преди това обаче предстои процеса по депопулация ...............никой НЕ ХРАНИ крави които не дават мляко и само носят разходи.........директно ги карат в кланницата...........В НОВИЯ СВЯТ лесни пари и лесен кредит НЯМА да има.........Така че................................................ .................................................. .................................................. ..........Официалното название на процеса е ГОЛЯМОТО НУЛИРАНЕ.
                  Last edited by Hermes73; 17.09.2020, 23:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    какво да правим сега??
                    да продавам ли жълтицата или да купувам още една?
                    Реалните активите са нагоре. Златото определено не е балон. Друг е въпросът дали жълтото е най-подходящо за запазване на изработеното (или откраднатото)

                    Коментар


                    • какво да правим сега??
                      да продавам ли жълтицата или да купувам още една?
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Абе аз пак бих ви посъвествал като наближи 2000 да продавате, че в един момент ще се гмурне повечко и по- за дълго

                        Това, което се случва хич не бих го интерпретирал позитивно за златото. "Импулсът" е мъртъв

                        Коментар


                        • Малиии мирише на Мастикааа. Горката тема. Няма фейс контрол вече. Айде че 3000 са близо мобилизирайте се ще ви изненадат когато най малко очаквате.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

                            Пак ще го напиша ..... Целия Фундамент и Настройка са отразени на графиката . Там присъстват и неща и новини , които фундаменталите никога няма и да чуят или разберат през живота си .....
                            С две думи ... Графиката е Огледалото ........ Но .. трябва да можеш да ''я четеш '' ... Това , разбира се , не означава че ще я разбираш във всеки момент ..... Но , когато знаеш какво правиш си доста преди другите като реакция и нещата не стоят фифти / фифти ..... като при повечето ................
                            Една хубава проверка доколко графиката на златото отразява фундамента е случаят с корона вируса - може да се каже, че цената на златото започна да отразява настъпването на вируса едва на 12-13 март.
                            От това всеки сам може да си направи изводът колко фундамент и кога го отразява графиката, при положение, че дори и средностатистически човек като мен следеше от 8 февруари развитието на вируса в Китай.
                            Дау Джонс май забеляза вируса на 24ти февруари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Не, аз много добре знам какво съм написал.
                              Аватар всеки може си сложи каквото му кефне, негово си право.
                              а, ок.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                по-скоро тавариш П, дългогодишния служител на кгб.
                                съдейки по аватарката.
                                Не, аз много добре знам какво съм написал.
                                Аватар всеки може си сложи каквото му кефне, негово си право.

                                Коментар

                                Working...
                                X