IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Златото - Балон или не (2) ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

    Хм ............. Точно така ми отговори когато на 65 $ нефт , написа че отиваме към 200 $ за барел

    А аз ти казах : Не !!! Махни една нула - Ново дъно !!!!

    Да сме здрави .............. Ще видим и тук !!!!

    Много ме яд за медта- Как се точих на ниска цена. Ама шанс. Жалко. За жълтото обличай скафанъдра ще ходим в космоса.............. Хаххххххххххххххххххххх Може да си вземеш PAAS още е сносна тая гад.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
      намалени продажби, леко позасилени покупки леко могат да го вдигнат до 1975 ….
      нищо че Русия е спряла да купува ….купува от кой ??? … просто квото изработи си го пази за себе си ….
      и не е нужно да дава много информация … че те Китай и САЩ лъжат като сиганки за тяхното имане …
      [ATTACH=CONFIG]n3572355[/ATTACH]
      Твоя ли е графиката ?
      Сериозно питам .........

      пп . Ако е нечия - спирай да го гледаш тоя !!!
      Ако е твоя - маркираната фигура R H&S е неправилна за местото на което я разглеждаш ...

      Цената , дори и да отиде нагоре - няма да е заради това , което си дал ( без всякакви анализи и методи , шанса е 50 / 50 )
      Last edited by Correctively objective; 02.04.2020, 20:11.

      Коментар


      • намалени продажби, леко позасилени покупки леко могат да го вдигнат до 1975 ….
        нищо че Русия е спряла да купува ….купува от кой ??? … просто квото изработи си го пази за себе си ….
        и не е нужно да дава много информация … че те Китай и САЩ лъжат като сиганки за тяхното имане …
        Click image for larger version

Name:	zwezdi.JPG
Views:	1
Size:	63.0 КБ
ID:	3572355

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

          Не става- Долара е ЦАРРР и ще бъде доста дълго така. Средносрочно. И би трябвало да го знаеш много добре!!! Елементарно е!!!
          Хм ............. Точно така ми отговори когато на 65 $ нефт , написа че отиваме към 200 $ за барел

          А аз ти казах : Не !!! Махни една нула - Ново дъно !!!!

          Да сме здрави .............. Ще видим и тук !!!!


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

            Личо Джелли- Жалко че нямата котировка. Иначе щях да съм олл иннн при тях. Лятото ще са върхът.
            Най-дългогодишният премиер беше Капо ди тути капи. Сега ще има коронаоблигации, трябва някой здраво да мълзе.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение

              Сподели за да чуем

              Че аз малко , не мисля точно като ''всички''
              Оставям те да се наслаждаваш на своите избори.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Correctively objective Разгледай мнение
                Аз все още разглеждам варианта при който ЕUR / USD отива над 1,26 .

                Това пък , от своя страна ще доведе до понижение във GOLD / EUR . , каквото и очаквам ..................
                Не става- Долара е ЦАРРР и ще бъде доста дълго така. Средносрочно. И би трябвало да го знаеш много добре!!! Елементарно е!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                  Доколкото съм информиран- Процесите ще протекат по-малко друг начин- Не е точно както всички мислите.
                  Сподели за да чуем

                  Че аз малко , не мисля точно като ''всички''

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.
                    Личо Джелли- Жалко че нямата котировка. Иначе щях да съм олл иннн при тях. Лятото ще са върхът.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      И за тях е по-добре да напуснат еврозоната и след време като си оправят дисбалансите и икономиката пак да кандидатстват.Аве Варофакис
                      излезе много прав на времето.
                      Доколкото съм информиран- Процесите ще протекат по-малко друг начин- Не е точно както всички мислите.

                      Коментар


                      • Аз все още разглеждам варианта при който ЕUR / USD отива над 1,26 .

                        Това пък , от своя страна ще доведе до понижение във GOLD / EUR . , каквото и очаквам ..................

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.
                          И кой ще и плати масрафа,излиза и толкоз като във футбола има и "А" и" В" и селскостопански групи.Това не означава,че напуска ЕС а минава в по-долна дивизия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Ако покажат червени картони на Италия,Гърция и Портогалия може и да го спасят.
                            Италия е много трудна за изтърване, причините не са само икономически, а най-вече геополитически. Освен като ботуш в своя географски рисунък, на картата Италия стои като вимето на Европа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                              Ще им ги покажат. Не се безпокой-
                              И за тях е по-добре да напуснат еврозоната и след време като си оправят дисбалансите и икономиката пак да кандидатстват.Аве Варофакис
                              излезе много прав на времето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                не е само за еврото

                                долар-йена-евро-паунд-франк

                                са в кюпа на задругата на печатарите
                                Както на всички ще им се наложи да си сменят професиите, така и на печатарите ще им се наложи да отидат да работят в златните мини.

                                Коментар

                                Working...
                                X