IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Очевидно са записали акциите си. В ЦД излиза че към момента неупражнените права са 8 057 425 броя. Акционерите с под 100 акции са с 6 493 897 броя по последен отчет. Очевидно бабичките не са записвали, което може да се потвърди от липсата на емпирични данни за километрични опашки пред офисите на ИП. Следователно Софарма е записала.
    Значи ако правилно смятам, борбата ще е за над 1 млн. акции или малко под 5% от "новия" капитал....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Интересно ..... още няма инфо дали Софарма си е записала акциите....
      Очевидно са записали акциите си. В ЦД излиза че към момента неупражнените права са 8 057 425 броя. Акционерите с под 100 акции са с 6 493 897 броя по последен отчет. Очевидно бабичките не са записвали, което може да се потвърди от липсата на емпирични данни за километрични опашки пред офисите на ИП. Следователно Софарма е записала.

      Коментар


      • Интересно ..... още няма инфо дали Софарма си е записала акциите....
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Е това е другари .... сега остава да се надяват на аукциона и да плуват с акулите ....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
            Записах си правата
            +1 - 2 бр. отиват на аукцион
            Last edited by Q35; 11.08.2021, 16:57.
            мненията ми не са препоръка за каквито и да е действия

            Коментар


            • Записах си правата

              Коментар


              • Значи Донев ИХ, Телсо и Телекомплект записаха....Донев и Стоев също....А Софарма...?!?!?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  Дуй, дуй ветре дуй!
                  Има едно наслагване на енергии от три посоки, та и тайфун може да се получи
                  Абе това сега тайфуни ли са .... Едно време к'ви тайфуни имаше.....
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от jorsibg Разгледай мнение

                    "Мажо щом продава аз защо да купувам",твое мнение от една друга тема .Там фундамента също е добър .Не се заяждам ,а просто искам да кажа същото като теб ,че такива продажби са шансове да купим на по-добри цени
                    Ами както често се случва не само в инвестициите, но и в живота, Дявола е в детайлите

                    Та според мен просто е различно.. затова е свободен пазар, всеки сам да си преценя и да залага с парите си на тази преценка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Аз съм оставал доволен винаги когато го е правил! Отлична възможност да купя добри количества на ниска цена. Ако не прави магарии по фундамента на акцията, другото е шум в системата от който може само да се възползва човек.
                      "Мажо щом продава аз защо да купувам",твое мнение от една друга тема .Там фундамента също е добър .Не се заяждам ,а просто искам да кажа същото като теб ,че такива продажби са шансове да купим на по-добри цени

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Знам ли!
                        Не е като да не го е правил...
                        Аз съм оставал доволен винаги когато го е правил! Отлична възможност да купя добри количества на ниска цена. Ако не прави магарии по фундамента на акцията, другото е шум в системата от който може само да се възползва човек.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Знам ли!
                          Не е като да не го е правил...
                          Не е давал толкова пари на такава цена и да продава дребни бройки на по-ниска .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                            Каква магария? Че ще свали цената с продажби? Ами дано! Ама, надали...
                            Знам ли!
                            Не е като да не го е правил...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Много ме притеснява мажо и евентуална магария с цената от негова страна след увеличението.
                              Каква магария? Че ще свали цената с продажби? Ами дано! Ама, надали...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                По-важното е цената на акцията след аукциона...

                                Дуй, дуй ветре дуй!
                                Има едно наслагване на енергии от три посоки, та и тайфун може да се получи

                                Коментар

                                Working...
                                X