IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    Има и 3 дни за производство, а ако има и възражения се увеличава допълнително
    Длъжни ли са по някакъв начин да обявят кога е започнало производството? Пише, че се инициира от председателя на КЗК но не пише в какъв срок след постъпването на уведомлението от искащия концентрация.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      едва ли има друга причина освен мудна бюрокрация.
      Да, като чета бюлетина на КЗК, не може, да се каже, че нямат работа..
      Last edited by Manyface God"; 31.03.2017, 12:05.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Абсолютно е така...
        Даже и други мисли ми се въртят, дали случайно институцията не чака инструкции..?
        едва ли има друга причина освен мудна бюрокрация.

        Коментар


        • Има и 3 дни за производство, а ако има и възражения се увеличава допълнително
          Keep going ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

            Ами ОК ама.... ако пропускаш вече сроковете, някак не говори добре това за институцията. Не, че на някоя институция и дреме какво мислят мишоците, но все пак.
            Абсолютно е така...
            Даже и други мисли ми се въртят, дали случайно институцията не чака инструкции..?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              Нали знаете, важните неща се казват в петък в пет часа вечерта.
              Ами ОК ама.... ако пропускаш вече сроковете, някак не говори добре това за институцията. Не, че на някоя институция и дреме какво мислят мишоците, но все пак.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                Колеги, срока от 25 работни дни за произнасяне на КЗК тече от 7ми Февруари нали така? Тоест той изтича на 14ти Март (мина вече). От там дори да се увеличи с 10 работни дни срока за произнасяне то пак трябва да имат решение до 28ми Март (мина вече). Нещо аз ли пропускам?
                Нали знаете, важните неща се казват в петък в пет часа вечерта.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                  Колеги, срока от 25 работни дни за произнасяне на КЗК тече от 7ми Февруаръ нали така? Тоест той изтича на 14ти Март (мина вече). От там дори да се увеличи с 10 работни дни срока за произнасяне то пак трябва да имат решение до 28ми Март (мина вече). Нещо аз ли пропускам?
                  Тези дни КЗК имаше решение ,че няма картел на горивата ....
                  Не са ли разглеждали и този проблем....?

                  Коментар


                  • Колеги, срока от 25 работни дни за произнасяне на КЗК тече от 7ми Февруари нали така? Тоест той изтича на 14ти Март (мина вече). От там дори да се увеличи с 10 работни дни срока за произнасяне то пак трябва да имат решение до 28ми Март (мина вече). Нещо аз ли пропускам?
                    Last edited by Petar; 31.03.2017, 11:34.

                    Коментар


                    • Изкълвах отчета и го намирам за много добър. Последна година, в която майката е на загуба според мениджмънта

                      Отделно ни казват, че:

                      "При приходите от дивиденти прогнозираме плавно нарастване в прогнозния период от нива от 200 хил. лв. до 450 хил.лв.. Основно очакван дивидент от Доверие Капитал АД /Доверие Брико/, ОЗОФ Доверие ЗАД и др.. Дивидентите са прогнозирани консервативно, вероятно ще бъдат на доста по-високо ниво. Дивидентната политика ще зависи и от намеренията за допълнителни инвестиции в стратегическите дружества"

                      Стягайте редиците, че ако излезе утре и решението на КЗК това може да породи волатилността, която да ни изстреля над 2 лв. Ще поживеем, ще видим...



                      Keep going ...

                      Коментар


                      • Кой освен мен направи репо тук? и на какви условия? Може и на лично
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Това е годишен неконсолидиран отчет. Чакаме консолидирания началото на май... до 2 трябва да излезе.
                          Keep going ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                            Има отчет... Малко по-добър от предния.
                            И кое му е доброто ?

                            Коментар


                            • Има отчет... Малко по-добър от предния.
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар


                              • Понеже аз се запознах с тези цели смея да твърдя, че са полезни за България и нейните граждани. Колкото по големи стават, толкова исканията им тежат повече.
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X