IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Аз нямам акции тук, но този срив изобщо не ми харесва по една основна причина - винаги се намират "гении", които да купят (ама наистина трябваа да си много голям гениИ, за да купуваш нещо за 6 лева, което само преди минута се е продало в милион бройки с лев по-евтино), като разпродават на пожар на други места. За разлика от "мега играчите" тук, които винаги имат яко кинти в милиони и са си разпродали правата на 40 стинки и акциите на 7+ лева, за да си купят сега на 10 стинки и акции на корем на 5 кинта, та винаги са на далавера, аз нямам бездънни джобове и си имам лимити за БФБ, та затова сривът тук не ми харесва, щото води до разпродажби и на места, на които имам. А само мазохист може да се кефи, че акцията му пада...

    Груйче, среща по Димитров ден! -ко ша каиш, аз арбитрирах през целия юргуляк и ей на и с ефтини права втасах, но не пущам за сега

    Коментар


    • Има го в зара, както казва Грую....Само не знам защо се изненадвате от чичо ви?!?!? Цената на аукционе не ме вълнуваше, защото си записах моите акции.Разочарованието ми е за срива след това.....След приятната изненада за дивидент по лев на акция почти изведнъж айде почти 5 лева.... Отигралите ситуацията заслужават похвала.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Аз нямам акции тук, но този срив изобщо не ми харесва по една основна причина - винаги се намират "гении", които да купят (ама наистина трябваа да си много голям гениИ, за да купуваш нещо за 6 лева, което само преди минута се е продало в милион бройки с лев по-евтино), като разпродават на пожар на други места. За разлика от "мега играчите" тук, които винаги имат яко кинти в милиони и са си разпродали правата на 40 стинки и акциите на 7+ лева, за да си купят сега на 10 стинки и акции на корем на 5 кинта, та винаги са на далавера, аз нямам бездънни джобове и си имам лимити за БФБ, та затова сривът тук не ми харесва, щото води до разпродажби и на места, на които имам. А само мазохист може да се кефи, че акцията му пада...
        Груец, типичен твой пост. В едно изречение си противоречиш сам. От една страна инвеститорите имали милиони и инвестирали неограничено, но в същото време масово разпродават други емисии, за да си набавят кеш за новите акции

        Коментар


        • Аз съм от тия с бездънните джобове явно, щом като видях че мога да увелича позицията си тук изгодно, скочих с двата крака ​​​​​​

          ​​​​​​Фундамента си е ок и на практика просто спечелихме на гърба на незаинтересованите баби, драма не виждам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Поредният читав спекулант мажоритар.... бесен съм...пълен лъжец и манипулатор...опрял до дребните милиони на спекулантите...голям мъж...закара я на 7 продаде и сега купи на 4.90....с пари за семки...освен да разочароваш за пореден път...за това алтерко е 17 лв. Защото всеки иска с някой читав а не с лъжци и дребни души
            браво, още един честен отговор - поздравления (без ирония) - да приемеш загубата е най-силният възможен урок! Само за Халтурата си много далеч от истината - там пък какъв рев ще е след бърста, предизивикан от изкуственото помпене - мисля, че много народ ще се откаже от борсата доживот
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Еми стават и такива сакатлъци.. взех си още малко на 5,86

              Коментар


              • Смешна история. Аз като продадох на 7 + лв. алчняка ми се смя и обиждаше заедно с един, нарекъл се "realista".
                Мушмороци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                  Грую, какво да кажа, ближа рани.. но нещата заради които имам Доверие не са се променили, банката си върви, гласувахме си дивидента и т.н... Чакам си моето - 10-12 лв.
                  Поредният читав спекулант мажоритар.... бесен съм...пълен лъжец и манипулатор...опрял до дребните милиони на спекулантите...голям мъж...закара я на 7 продаде и сега купи на 4.90....с пари за семки...освен да разочароваш за пореден път...за това алтерко е 17 лв. Защото всеки иска с някой читав а не с лъжци и дребни души

                  Коментар


                  • Чичковите червенотиквеничковчета

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                      Грую, какво да кажа, ближа рани.. но нещата заради които имам Доверие не са се променили, банката си върви, гласувахме си дивидента и т.н... Чакам си моето - 10-12 лв.
                      мерси за коректния отговор - пожелавам ти късмет - на хартия всичко наистона е супер (няма какво да си кривим душата), но ортак с чичикака? Успех и нагоре, дано видиш реализирани таргетите си!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Аз нямам акции тук, но този срив изобщо не ми харесва по една основна причина - винаги се намират "гении", които да купят (ама наистина трябваа да си много голям гениИ, за да купуваш нещо за 6 лева, което само преди минута се е продало в милион бройки с лев по-евтино), като разпродават на пожар на други места. За разлика от "мега играчите" тук, които винаги имат яко кинти в милиони и са си разпродали правата на 40 стинки и акциите на 7+ лева, за да си купят сега на 10 стинки и акции на корем на 5 кинта, та винаги са на далавера, аз нямам бездънни джобове и си имам лимити за БФБ, та затова сривът тук не ми харесва, щото води до разпродажби и на места, на които имам. А само мазохист може да се кефи, че акцията му пада...
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Грую, какво да кажа, ближа рани.. но нещата заради които имам Доверие не са се променили, банката си върви, гласувахме си дивидента и т.н... Чакам си моето - 10-12 лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko
                            Това увеличение на много хора ще им приседне и ще разберат, че морето не е до колене, особено пък ако се съревновават и играят с играч като Чичо ! При играта с него обикновено губещи излизат дребните риби ! Нямам и не искам да имам нищо общо с компания, където той е намесен ! Мажоритари като Чичака, Тимаджии, Цековци и Алековци не ни трябват на борсата !
                            +1... подкрепям написаното, като бих добавил към тази компания Професора и новите "Гинки"
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Много ми е странно ако сте очаквали някой да излезе и да изкупи правата скъпи, като може и евтино.
                              аз бях готов с негативния сценарий. За целта си продадох правата на около 40 стинки и купих нови четири пъти повече, за да взема нови акции на около 4,9 лв бройката, с които да компенсирам спада при основния пакет от акции.
                              Ако се беше случил положителния сценарий, просто щях да съм си продал правата, но основния портфейл нямаше да е спаднал. Поздрави

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Чичо пак изненада
                                Защо да е изненадал. Той нямаше право да си вдигне дела на контролираните от него акционери над 50%. Но можеше да пусне поръчка през "несвързано" лице, което беше най-сериозния риск. А може и да е бил пуснал...
                                Аз съм доволен, че имам само права към момента

                                Коментар

                                Working...
                                X