IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение

    Аз съм малко недоволен, защото можех да ги продам на 7,20 и после да ги купя на 4,88, което не е загуба, а само пропусната полза и не заслужава толкова кахърене.
    Можел си да продадеш на 7,20, ама не си знаел какво ще стане. Ако бяха изкупени високо правата, сега играта щеше да е друга. Трябвало е да хеджираш с поръчки на аукциона и сега да направиш арбитража.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение

      0,286
      Точно, благодаря
      Нормирах ги обаче за да сравня брой и цена. Щото на бфб не циркулират прекалено големи освободни парични маси. Малко субективна оценка, но в случая някакъв първичен ориентир.
      Всичко добро пожелавам, като за един от най-ценните и точни форумни участници !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Аз съм недоволен.

        Аааа, не само ти, не очаквах по долу от 0,256 , нооо и така си е баш!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Аз съм недоволен.
          Аз съм малко недоволен, защото можех да ги продам на 7,20 и после да ги купя на 4,88, което не е загуба, а само пропусната полза и не заслужава толкова кахърене.

          Коментар


          • Добре стана

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Аз съм недоволен.
              Ти винаги си бил коректен, не си в кюпа Аз пот гаулайтерите питам някой да е недоволен - Скоти да рече нещо, че щеше да изкупува всичко, алчния дали продаде или още купува на 7+, фортифицираният е ясен, че ще се покрие, както винаги, и т.н.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Не мога да кажа още дали съм доволен или не - каквото и да се каже сега - няма никакво значение, ако имаш и акции и права.
                Ако си купил права без акции - логично е да си много доволен. Ако си само на акции - попържваш като за световно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  П.С. Още веднъж да попитам - един поне ще рече ли, че е недоволен? просто ми е интересно? Или пак всички са мега доволни при всички положения - те такива акционери са истинското богатство на всеки чичикак - НАЙ и т.н.
                  Аз съм недоволен.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Ба гу, има ли някой, който да не е доволен? особено онези, дето купиха на 7+ лева в очакване на светлото бъдеще! Щели да ми играят с чичикака с белязаните карти, като и банката ( в прекия и преносния смисъл) е в него - буахахаха.

                    И като се замисля колко гаулайтери се изредиха в темата, то нещата се навръзват, както винаги - предният път слезе от 7 кинта, и сега 7 се оказа върхът и после пак по пързалката (макар че с чичикака никога нищо не се знае). остава да спихне и другият мега балоняк при халтурата, та да си останем с нормалната борсичка, в която има 2 адсица и една заложна къща на кръст, щото другото е или мега талаш, или мега стропланински дирижабъл.

                    П.С. Още веднъж да попитам - един поне ще рече ли, че е недоволен? просто ми е интересно? Или пак всички са мега доволни при всички положения - те такива акционери са истинското богатство на всеки чичикак - НАЙ и т.н.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                      ....Дори аукциона на Алтерко беше за 13 стинки ...
                      0,286

                      Коментар


                      • Много ми е гот

                        Коментар


                        • Много маймуни се качиха на клона.
                          По закона на Мърфи цента трябва ди иде под 5

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Явно не сте играли срещу чичо си по аукциони
                            Чичо пак изненада

                            Коментар


                            • Явно не сте играли срещу чичо си по аукциони

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение

                                Беше ясна тая- Балонирахме се преди аукциона. Дори аукциона на Алтерко беше за 13 стинки ...

                                ай честито 10 стинки право, което прави милион акции на цена 4.88
                                Честито на Умните, смелите, търпеливите и .... печелившите
                                Тенкю , тенкю пиипъл !

                                Коментар

                                Working...
                                X