IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко права купуваха една акция ?

    Коментар


    • 2. Одобрява проспект за първично публично предлагане на емисия акции, които ще бъдат издадени от „Доверие – обединен холдинг“ АД, гр. София.
      Емисията е в размер до 2 763 901 броя обикновени, поименни, безналични, свободнопрехвърляеми акции с право на глас, с номинална стойност 1 лев всяка и емисионна стойност 4,20 лева всяка, с ISIN код BG1100038980, и е в резултат на увеличаване на капитала на дружеството.
      Вписва посочената емисия акции, предмет на първично публично предлагане, в процес на емитиране, в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от КФН.

      приключила е сагатааа!

      пп.6,778860386 поправки на предложението - струваха почти 2лв+
      Last edited by inta53; 13.07.2021, 17:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        И после моШно гласуваха за герП - имам роднини в Шумен и Добрич, според тяхното експертно мнение, по-прост народ от завършили магнаурската школа на винс-а няма. И моите наблюдения са същите. Минлата седмица бях и във Варна, и в Бургас - все едно сравняваш инфраструктурата на Каспичан и Копенхаген...

        Все тая де, за чичикака и Молдова говорим - не, Молдова не е България от 2020, защото европерспективите ѝ са точно 0, освен през обединение с Мамалигария. А Молдинещо си е Булбанк само в нечии мокри сънища, да не говорим, че дори и химикът Хъмпти Дъмпти имаше повече банков опит тогава, от чичикака сега. Но нищо де - и в тази акция, и в халтурения ребрандировач надеждата е една - да се намери по-голям балък, на когото да пробутаме горещия картоф. Дано да стане, че не стане ли, ситуацията ще е плачевна.

        Поздрави на всички готйени и позитивни форумци,з авършили винс-а, а хейтърите от шопландия дгд. Варна на три морета, Молдова - на 4
        Пропусна да спименеш Лешперко, кор корали, яхти, адепти и други подобни. Кажи нещо за ваксината и легай

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение


          Доколкото си спомням, 12-та година, когато Варна въстана, на орлов мост излязоха 5 човека, а истината е, че никоя от партиите не се интересува от Варна, сложиха водачи някакви нечувани софийски парашутисти и резултата е видим.
          И после моШно гласуваха за герП - имам роднини в Шумен и Добрич, според тяхното експертно мнение, по-прост народ от завършили магнаурската школа на винс-а няма. И моите наблюдения са същите. Минлата седмица бях и във Варна, и в Бургас - все едно сравняваш инфраструктурата на Каспичан и Копенхаген...

          Все тая де, за чичикака и Молдова говорим - не, Молдова не е България от 2020, защото европерспективите ѝ са точно 0, освен през обединение с Мамалигария. А Молдинещо си е Булбанк само в нечии мокри сънища, да не говорим, че дори и химикът Хъмпти Дъмпти имаше повече банков опит тогава, от чичикака сега. Но нищо де - и в тази акция, и в халтурения ребрандировач надеждата е една - да се намери по-голям балък, на когото да пробутаме горещия картоф. Дано да стане, че не стане ли, ситуацията ще е плачевна.

          Поздрави на всички готйени и позитивни форумци,з авършили винс-а, а хейтърите от шопландия дгд. Варна на три морета, Молдова - на 4
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Еее, когато си злобно и завистливо човече всяка хубава новина можеш да я видиш като негативна, това вече ми стана напълно ясно.
            Хубавото в случая е че това не променя реалностите вече 8-9 месеца поред! ДОХ, Алтерко, Агрия и пр. си порят смело напред, а злобните човечета могат да си пищят колкото искат
            Мисля, че Груеца троли нон стоп по темите, защото обича да получава някакво мъжко внимание, пък дори и грубо да е такова.

            Коментар


            • Новините от Молдова са чудесни. Това е България от 2000 г., а Доверие е купило техния аналог на Булбанк. Без Хапарацумян обаче

              Коментар



              • П.С. У Варна обаче робството продължава - най-умрелитя голям град след Плевен продължава чинно да си гласува за герП - евала![/QUOTE]

                Доколкото си спомням, 12-та година, когато Варна въстана, на орлов мост излязоха 5 човека, а истината е, че никоя от партиите не се интересува от Варна, сложиха водачи някакви нечувани софийски парашутисти и резултата е видим.

                Коментар


                • Еее, когато си злобно и завистливо човече всяка хубава новина можеш да я видиш като негативна, това вече ми стана напълно ясно.
                  Хубавото в случая е че това не променя реалностите вече 8-9 месеца поред! ДОХ, Алтерко, Агрия и пр. си порят смело напред, а злобните човечета могат да си пищят колкото искат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Ето така се бият категорично комунисти!
                    Много положителна новина за инвеститорите в Молдова. Само от нея ДОХ заслужава да дръпне още един бърз лев нагоре
                    Чакай, че нещо се обърках - а чичикака какъв е? Комунист ми се върти нещо, ма това са долни инсинуации, разбира се, той е честен частник и е най! Тази новина е отвратителна за акцията, щото именно аверчетата на чичикака му дадоха молдинещо си, а новите може да искат да ги поизчегъркат, знам ли.

                    П.С. У Варна обаче робството продължава - най-умрелитя голям град след Плевен продължава чинно да си гласува за герП - евала!
                    Last edited by RUBLA; 12.07.2021, 10:24.
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар





                    • Ето така се бият категорично комунисти!
                      Много положителна новина за инвеститорите в Молдова. Само от нея ДОХ заслужава да дръпне още един бърз лев нагоре
                      Last edited by RUBLA; 12.07.2021, 10:24. Причина: Линк към конкурентна медия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        Здравейте, когато средата е прогнила и финансиране намираха основно близки до държавата проекти, решението не е неочаквано. Скоро този "изнесен" капитал може да започне да носи дивиденти в България
                        Тони, не си струва времето отделено за писане на този пост.
                        Той няма да разбере!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Тони, това е износ на капитал зад граница! Той затова е изнесен, за да не в тук! Акцията трябваше да се срине след новината за Молдован. Но на БФБ е друго.
                          Здравейте, когато средата е прогнила и финансиране намираха основно близки до държавата проекти, решението не е неочаквано. Скоро този "изнесен" капитал може да започне да носи дивиденти в България

                          Коментар


                          • Тони, това е износ на капитал зад граница! Той затова е изнесен, за да не в тук! Акцията трябваше да се срине след новината за Молдован. Но на БФБ е друго.

                            Коментар



                            • Last edited by tony1975; 12.07.2021, 07:16.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Хубава дискусия, мерси
                                .....
                                .....
                                .....

                                Защо и как са решили да го дадат точно на чичикака молдинещо си, също сме говорили много - що не го дадоха на румънци или рашки, ми на човек с 0 (повтарям 0) в каквито и да е финанси, изключая "играйкането" му с вътрешнярите на БФБ...?

                                как да е, здраве, успехи и все нагоре - дано кеширате преди да повтори сценария със седемте лева от миналата година (ако го повтори, дано не се случва).

                                Много бързаш Груйо. Ми може пък накрая да стане руска, молдовската банка. В България много често "совите не са това, което са"... много често. Особено там където бизнес и политика се преплитат по много сложен и изящен начин, обикновено на ръба на закона. Сещам се за кипърския гражданин Георгиус Георгиу, който дълги години бе формален собственик на една камара (все големи и значими) български фирми, между които и най-голямата "българска" банка (четвърта по активи и търгувана на БФБ). Сещам се и за "саудитския" консорциум "Аркад", който формално тряваше да строи тРуския "балкански" паток. Накрая се оказа, че реално си го построиха руски и белоруски фирми, на които дори охраната им бе от рускоезични... Доколкото си спомням, в схемата с молдовската банка на DOVUHL беше намесена една много странна инвестиционна банка, която макар и базирана в Будапеща е по-известна като "банката на СИВ", чиито корени трябва да се търсят малко по-далече на изток - в необятната руска шир.
                                Та припомняйки си всички тези неща, все си мисля че молдовската банка рано или късно наистина ще стане... руска. Не румънска, не украинска, не европейска или някаква друга, а точно руска. Може и да греша, но такова усещане имам още от самото начало. А каква е ролята на О.Д. в целия този спектакъл и защо се налага всичко това не знам, а и не ме интересува. Нямам акции и мнението ми не е препоръка за нищо. Чичо Оги съм го признал за голям играч, от световна класа и затова не си и помислям повече да си играя с него. Играех си навремето, когато все още гледах на "Софарма" АД като на фармацевтична компания. Това време отмина отдавна.
                                Vanitas vanitatum...

                                Коментар

                                Working...
                                X