IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Участваш в увеличението - продаваш на 7-7,5лв - доволен си.
    Купувачите сега очакват добри резултати и цена примерно 15лв - и те са доволни от покупката.
    Всички са 6 !!!

    Коментар


    • Чудесна ликвидност!
      Дано всички влезли спекулативно на увеличението успеят да излязат с добра печалба и скоро да се отпуши пътя нагоре!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        "Продавачите" едвам смогнаха да се скрият.
        Срещу вятъра не става, скоро ще ги пречупят

        Коментар


        • "Продавачите" едвам смогнаха да се скрият.

          Last edited by realista; 06.10.2021, 17:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iliya Angelov Разгледай мнение
            „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към края на месец Август 2021 г. дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. продължава да постига силни резултати.

            Приходите от дейността нарастват с 20% на годишна база, като размера им достига 83,8 млн. лева.

            Нетната печалба постига изключителен ръст от 40% спрямо аналогичния период на предходната година и в размер на 36,6 млн. лева.

            Активите на банката са 2 150 млн. лева, а депозитите 1 649 млн. лева. Банката продължава да е водеща в банковата система на Молдова с пазарен дял от 20,2%, което и отрежда втора позиция.

            Резултати на банката са повече от задоволителни, надминавайки очакванията.

            https://doverie.bg/b-c-moldindconban...0%d1%82%d0%b0/
            Супер. Добрите новини продължават. Имам, но нямам препоръки.

            Коментар


            • „Доверие – обединен холдинг“ АД уведомява , че към края на месец Август 2021 г. дъщерното дружество B.C. Moldindconbank S.A. продължава да постига силни резултати.

              Приходите от дейността нарастват с 20% на годишна база, като размера им достига 83,8 млн. лева.

              Нетната печалба постига изключителен ръст от 40% спрямо аналогичния период на предходната година и в размер на 36,6 млн. лева.

              Активите на банката са 2 150 млн. лева, а депозитите 1 649 млн. лева. Банката продължава да е водеща в банковата система на Молдова с пазарен дял от 20,2%, което и отрежда втора позиция.

              Резултати на банката са повече от задоволителни, надминавайки очакванията.

              https://doverie.bg/b-c-moldindconban...0%d1%82%d0%b0/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от TGV Разгледай мнение
                За 1 месец минаха 700 000 бройки.
                Значи това ще е, другите са при Батя

                Коментар


                • За 1 месец минаха 700 000 бройки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Много им е лесно на купувачите, хич не ги оставят да се поизпотят. Бързо ще го превъртим милиона
                    Няма да е милион, защото моите са складирани

                    След 20 г. опит съм научил, че въртейки през стотинки, често пропускаш левове

                    Но и няма лошо да има различни играчи и стратегии на БФБ.. така е по-интересно!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Хубаво пада харесва ми
                      Дано усетиш до къде ще пада и да се включиш... Че да ти харесва и движението в обратната посока което ще последва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Хубаво се друса крушата! После бързо и лесно над 8-цата
                        Много им е лесно на купувачите, хич не ги оставят да се поизпотят. Бързо ще го превъртим милиона

                        Коментар


                        • Хубаво пада харесва ми

                          Коментар


                          • Хубаво се друса крушата! После бързо и лесно над 8-цата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                              Тренда надоле ми изглежда на мен, не знам как ги оценявате през тренда при това положение
                              Трендът е различен и се определя от времевия интервал, който се разглежда, и съответно има малки, големи и още по-големи трендове, вложени един в друг.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
                                Купувача е един от многото Големи Ахмаци по нашите борсови ширини.Сигурен съм че същия Ахмак продава ПИБ в момента(а ако не е той е някой негов приятел също голям Ахмак). Но така е -Вари го печи го Ахмака си е Ахмак-дай му да купува върхове и да продава дъна .Това е положението

                                Горното не е препоръка за продажби или покупки.
                                Груйката гледам се засилил да става мажоритар в пиб, Ай хаирлия да е

                                Коментар

                                Working...
                                X