IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    На 400 ми изглежда че вече ще има неща за купуване, не безбожно евтино, но поне ще има тук там нещо евтино.
    гладна кокошка просо сънува

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

      Пазара просто се наду. Аз от шест месеца не мога да намеря абсолютно нищо, което да ми се струва на добра цена. А съм се научил да не купувам скъпо. По добре да стоя на кеш докато нещо някъде се срути, отколкото да съм в акции, когато се срути На 400 ми изглежда че вече ще има неща за купуване, не безбожно евтино, но поне ще има тук там нещо евтино.
      400 няма шанс да видим... 800 е по-близо
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Всъщност съм песимист относно Тръмп ... Доста хора го припознават като Рейгън, но ще бъдат изненадани. Относно оптимизма на БФБ - виждам черния лебед в черешарското управление ... то затова е черен щото никой не го е срещал
        Пазара просто се наду. Аз от шест месеца не мога да намеря абсолютно нищо, което да ми се струва на добра цена. А съм се научил да не купувам скъпо. По добре да стоя на кеш докато нещо някъде се срути, отколкото да съм в акции, когато се срути На 400 ми изглежда че вече ще има неща за купуване, не безбожно евтино, но поне ще има тук там нещо евтино.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

          До сега е успял да прокара грандиозните 0% от всичките си идеии. Като някой от тях всъщност дори не бяха толкова противоречиви. Как си мислиш че ще прокара каквото и да било което е противоречиво.

          Но все пак нищо лошо да има и оптимисти, разликата в очакванията правят пазара. Ако няма оптимисти на дадено ниво то никой няма да купува на това ниво
          Всъщност съм песимист относно Тръмп ... Доста хора го припознават като Рейгън, но ще бъдат изненадани. Относно оптимизма на БФБ - виждам черния лебед в черешарското управление ... то затова е черен щото никой не го е срещал
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            НА RSI e добре да обърнете внимание, но когато начертае двойно дъно
            А до тогава... мани, бегай, пай се... шанца )))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Ако се задържи до края на мандата ще се убедиш в противното ...
              До сега е успял да прокара грандиозните 0% от всичките си идеии. Като някой от тях всъщност дори не бяха толкова противоречиви. Как си мислиш че ще прокара каквото и да било което е противоречиво.

              Но все пак нищо лошо да има и оптимисти, разликата в очакванията правят пазара. Ако няма оптимисти на дадено ниво то никой няма да купува на това ниво

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                Ъхъ, само където Тръмп няма тази власт
                Ако се задържи до края на мандата ще се убедиш в противното ...
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  То ако Тъмп погне американските фондове ще гледаме Gild на 20 $ , ако, ако ...
                  Ъхъ, само където Тръмп няма тази власт

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Е, 5% абсурдно много ли са
                    Еми според зависи. Според мен са абсурднно много. Явно според теб са ОК

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Че защо не. Може и повече. ПФ държат абсурдно много български акции, в пъти повече от ЕТФ а и и от всички останали фондове заедно. Ако КФН ги погне смятай какво ще се получи ако разпродадат дори само 30% . А и след това ще имат пак прекалено много
                      То ако Тъмп погне американските фондове ще гледаме Gild на 20 $ , ако, ако ...
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Естествено нищо чудно и да продълги пак нагоре - ама нещо не ми изглежда така след днес. Не се продава по този дърварски начин ако нещо не те натиска да продаваш. А всички имат много кеш, а ЕТФ може да изпълнява вече обратни и в акции - ако не се лъжа, така че очевидно не е заради това.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                          Е БГ пазара е колко 0.0001% от световната капитализация. А ПФ държат към 5 -7% горе долу в български акции - частт от тях може ми по не съвсем пазарни причини или поне така звучи от това интервю И преди да се тръгне с тези неща за подкрепа на българското, ами всъщност това не им тяхна работа. И основната причина поне за част от тях да ги държат на такива високи нива, е че трите големи фонда, които определят основно бенчамарка им за доходност държат достта акции от България. Поне към момента
                          Е, 5% абсурдно много ли са

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                            Равновесие, ще подкрепиш ли твърденията си с данни? Щото ПФ-тата държат много малка от активите си в БГ-акции.
                            Или просто нямаш акции, искаш пазара да паза, че да си купиш по-евтинко...че изтърва влака като качихме от 400 до 700..
                            Е БГ пазара е колко 0.0001% от световната капитализация. А ПФ държат към 5 -7% горе долу в български акции - частт от тях може ми по не съвсем пазарни причини или поне така звучи от това интервю И преди да се тръгне с тези неща за подкрепа на българското, ами всъщност това не им тяхна работа. И основната причина поне за част от тях да ги държат на такива високи нива, е че трите големи фонда, които определят основно бенчамарка им за доходност държат достта акции от България. Поне към момента

                            Коментар


                            • НА RSI e добре да обърнете внимание, но когато начертае двойно дъно
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                                Че защо не. Може и повече. ПФ държат абсурдно много български акции, в пъти повече от ЕТФ а и и от всички останали фондове заедно. Ако КФН ги погне смятай какво ще се получи ако разпродадат дори само 30% . А и след това ще имат пак прекалено много
                                Равновесие, ще подкрепиш ли твърденията си с данни? Щото ПФ-тата държат много малка част от активите си в БГ-акции.
                                Или просто нямаш акции, искаш пазара да пада, че да си купиш по-евтинко...че изтърва влака като качихме от 400 до 700..
                                Last edited by dex; 18.09.2017, 21:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X