IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Мечето Cveti93, нали знаеш, че си индикатор за покупки.
    Мише мушморок такъв сън не те хваща от загубите май Сооко бре това е само началото.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Нема да обиждам циганите и пловдивчаните ,разбира се.....
      Ама ти ми осредни прогнозата на 460 и надмина с лъжите оня с мисирките за който преди малко се оприличи пред модератора....знам че ти пътеводител и пример....
      Два баса загубени и пак лъжи и обиди....
      Мечето Cveti93, нали знаеш, че си индикатор за покупки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Нема да обиждам циганите и пловдивчаните ,разбира се.....
        Ама ти ми осредни прогнозата на 460 и надмина с лъжите оня с мисирките за който преди малко се оприличи пред модератора....знам че ти пътеводител и пример....
        Два баса загубени и пак лъжи и обиди....
        Монти имай милост.Не го дъвчи повече.Все пак му гръмна репото в понеделник.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          значи не си "алчен" ...... пиши нов ник: "в очакване на годо"
          Иска ти се да купувам Алчен съм за много трохите ще ви ги оставя скоро ще почнете да се гърчите, само е въпрос на време..

          Коментар


          • От респираторна болест към болест на финансовата система: https://profit.bg/banki/v-italiya-vr...4FHHjH1FzUeOCs

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Момчета отклонявате се от темата
              Няма отклоняване,тия двамката си ги знаем отдавна, нищо ново.
              Коронките вече са София, къде и стотина контактни, минимум, де се знаят...
              Да видим утре ти ли ще биеш меците или те тебе...
              Очаква се май новия фонд на саламчето да стане по ликвиден.
              Last edited by pipbel; 10.03.2020, 21:15.

              Коментар


              • ИЗВЪНРЕДНО: Два нови случая на коронавирус у нас

                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Боже, ела и си прибери мисирките....
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    спомням че си смени прогнозата няколко пъти ........ всички посочихме по едно число в анкетата ..... само ти хитруваше ....... накрая посочи нещо различно ...... а сега реши да напишеш първоначалната си прогноза

                    вземи сам си напиши окончателната прогноза ...... защото пак ще ти изкарам кирливите ризи!!!

                    ____________________

                    вземи сега изкарай прогнозата ми от преди 1-2 години когато писах, че ХИМ-а без криза цената ще падне до 1,50-1,55 ......... а при криза ХИМ-а ще падне до 1,14-1,15
                    Нема да обиждам циганите и пловдивчаните ,разбира се.....
                    Ама ти ми осредни прогнозата на 460 и надмина с лъжите оня с мисирките за който преди малко се оприличи пред модератора....знам че ти пътеводител и пример....
                    Два баса загубени и пак лъжи и обиди....

                    Коментар


                    • монти => септември 2020 софикс ще бъде без криза 490 и с криза към 430 пункта
                      спомням че си смени прогнозата няколко пъти ........ всички посочихме по едно число в анкетата ..... само ти хитруваше ....... накрая посочи нещо различно ...... а сега реши да напишеш първоначалната си прогноза

                      вземи сам си напиши окончателната прогноза ...... защото пак ще ти изкарам кирливите ризи!!!

                      ____________________

                      вземи сега изкарай прогнозата ми от преди 1-2 години когато писах, че ХИМ-а без криза цената ще падне до 1,50-1,55 ......... а при криза ХИМ-а ще падне до 1,14-1,15

                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        СВА не е евтин магазин,цените са като на другите дюкани а защо тоя беше награбил толкова много боб не го знам ,вероятно да има.
                        един купува боб, друг купува акции, трети търси злато ........ на кой каквото му трябва
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          в момента ситуацията ми напомня за преди година когато за ден-два софка рипна до 620-625 пункта и после пак се върна под 580 пункта ....... в този ред на мисли смятам, че до края на месеца пак ще се върнем при добре познатото 540-580 ......... и ще ви гледам сеира, разбира се...
                          Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                          пак да припомня, че каквото и да си пишем във форума ...... каквото има да става ще стане

                          тук просто пишем очакванията си за да можем после да сравним предположенията си

                          като стана въпрос за предположения да припомня мнението на съфорумниците от преди 2 седмици:

                          всеки дава предположение за максималната стойност (в една от двете посоки) която ще достигне софикса и времевия интервал в който смята, че това ще се случи!!!

                          експат => септември 2020 софикс 715 пункта

                          полки => до края на 2020 год. софикс 820 пункта

                          Frosty => септември 2020 софикс 470 пункта

                          монти => септември 2020 софикс ще бъде без криза 490 и с криза към 430 пункта

                          Todor Sabev => март-юни 2020 софикс 730 пункта

                          киро =>. до края на 2020 софикс 650 пункта

                          еди_мърфи => до края на 2020 софикс 780 пункта

                          siko13 => до края на 2020 софикс 680 пункта

                          unsworth => до края на 2020 софикс 640 пункта

                          SoHo => до края на 2020 за софикс 840 пункта

                          VGD => до края на 2020 софикс 800 пункта

                          Andy`Z => до края на 2020 софикс 580 пункта

                          inta53 => до 22,03,20г. софикс 760 пункта

                          dex => Q1 2020 - 640 пункта

                          Три без коз => до Края на 2020 г. - 960 пункта

                          Mito Karamitov => до Края на 2020 - 800 пункта

                          Батя => до Края на 2020 - 810 пункта

                          каня всеки един от съфорумците да даде мнението си, ако иска да се включи...
                          А мойто мнение е да слезеш на земята и да не се смяташ че тебе чакаме да ни просветлиш....Годо

                          Коментар


                          • Днес донакупих и прегрупирах!
                            Сядам си на ръцете и гледам мача, чакам и поканите за ОСА - СФАРМ е задължително, но ми се ходи и на Хим, БРЕФ, Алтерко - ей така да ги видя, да ги чуя тия хора...в началото на тежки времена искам да видя как е и какво мисли мениджмънта!
                            Успех на всички!

                            Коментар


                            • Момчета отклонявате се от темата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                всеки път като отида до кауфланд или лидъл виждам някой търговец да пазарува за дюкяна си...

                                бас държа, че купуват големи количества от неща които са в прИмоция

                                50 кг. боб едно 3-4 членно семейство не може да изяде за година, бе, човек!!!
                                СВА не е евтин магазин,цените са като на другите дюкани а защо тоя беше награбил толкова много боб не го знам ,вероятно да има.

                                Коментар

                                Working...
                                X