IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Има и нещо друго, като спрат хората да харчат пари за глупости (екскурзии, ресторанти и т.н. лукс) какво ще ги правят тези пари?
    Ще ги хвърлят от прозореца ,сгънати като лястовички като оня китаец от Ухан.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dolaresko Разгледай мнение
      Всеки пита с колко ще падне. Според мен колкото сме го виждали дъното на там сме се запътили.
      Празни хотели, празни самолети, не пътуващи камиони, няма ишлеме за бачкане, контрагента Италия е с бодлива тел заградена на картата, на ред са и други, спих на НИСЕ, спих на чайна производството... е колко да е дъното... доста дълбоко и за много хора да си полегнат

      Лошото е,че с тия медиини извращения и извратена новинарщина за кръв и ужас освен борсата, ще погребат и живи хора и бизнеси..
      Има и нещо друго, като спрат хората да харчат пари за глупости (екскурзии, ресторанти и т.н. лукс) какво ще ги правят тези пари?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

        Имал съм естествено. Купувал съм и на дъна и на върхове Най-големите си печалби съм ги направил именно след кризата. Така, че съветвам инвеститорите да не приемат загубите си сега като неуспех, а като възможност. Всяка криза дава уникални възможности за печалби.
        направи ми впечатление, че от 2009 г. до 2017г. не си писал с този ник във форума...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          чудесно е, че си хвърлил кърпата при софикс 1300-1400 ........ от тогава не си ли имал акции?



          Имал съм естествено. Купувал съм и на дъна и на върхове Най-големите си печалби съм ги направил именно след кризата. Така, че съветвам инвеститорите да не приемат загубите си сега като неуспех, а като възможност. Всяка криза дава уникални възможности за печалби.

          Коментар


          • Всеки пита с колко ще падне. Според мен колкото сме го виждали дъното на там сме се запътили.
            Празни хотели, празни самолети, не пътуващи камиони, няма ишлеме за бачкане, контрагента Италия е с бодлива тел заградена на картата, на ред са и други, спих на НИСЕ, спих на чайна производството... е колко да е дъното... доста дълбоко и за много хора да си полегнат

            Лошото е,че с тия медиини извращения и извратена новинарщина за кръв и ужас освен борсата, ще погребат и живи хора и бизнеси..
            Last edited by Dolaresko; 11.03.2020, 22:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              -20% ли? ...... кога го очакваш това?
              Утре, вдугиден или по-вдруги ден или по-по-...
              Какво значение има кога!?
              Просто "камъните падат".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                По-надолу ще слезе, 410-430 е едно добро ниво за горе долу реален оптимизъм на БФБ.
                -20% ли? ...... кога го очакваш това?

                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Малеееееее американците се размазаха отново.Нашето БФБ няма да спре на 450 пункта както мислех оптимистично.
                  По-надолу ще слезе, 410-430 е едно добро ниво за горе долу реален оптимизъм на БФБ.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                    Дано да си прав. Въпреки, че съм 100% на кеш искрено се надявам да не влизаме в подобна криза като предната. Не искам да ми се сбъдват най-лошите прогнози. А относно стискането, дано да е добра тази стратегия, защото и аз така си виках 2008/2009, че ще стискам и ще премине. Добре, че хвърлих кърпата на Софикс 1300-1400, че ако бях стискал до края.........
                    чудесно е, че си хвърлил кърпата при софикс 1300-1400 ........ от тогава не си ли имал акции?
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Малеееееее американците се размазаха отново.Нашето БФБ няма да спре на 450 пункта както мислех оптимистично.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Много_голям_инвеститор Разгледай мнение
                        Ако някой бунак си мисли че е добра идея да продава на дневен RSI 9.47,после да няма "Ама аз това...Няма ликвидност и тря да купя +10% откъдето продадох ,а и таксите " https://invst.ly/q2xo6
                        Хехе, купувай купувай

                        Коментар


                        • Тръмп щял да облече костюма на батман и да оправи борсите на американците малко им трябва!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                            Абсолютно. Лошото е, че е само средата на седмицата, а пазарите вече имат нужда от почивка. На всеки май взе да му идва в повече.
                            Интересното е като почнат да разбират, че нито пари, нито злато се ядат или ще те спасят, при голямата криза...

                            Коментар


                            • Понеже много се говори за Бъфет искам да питам нещо в тази връзка. Някога Бъфет оставал ли е без акции? Бил ли е някога на 100% кеш? И ако той не е бил никога 100% в кеш, защо аз да го правя? Стискам си картоните, добавям си където смятам за изгодно, пия си питието и си барам "меча"

                              Наздраве на всички!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
                                https://dariknews.bg/novini/bylgarii...temvri-2216109 накрая просто ще му свикнем .. ще си живеем с корона както с всички останали вируси. Смъртността е по-голяма, но пък се разпространява по-неефективно. До Септември, ако го дъвчат всеки ден по новините ще ми дойде в повече.
                                Абсолютно. Лошото е, че е само средата на седмицата, а пазарите вече имат нужда от почивка. На всеки май взе да му идва в повече.

                                Коментар

                                Working...
                                X