IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Киро, ще се задоволя с нещо кратко. Всички знаем кусурите на мажоритарите, регулаторите и политиците, но изненадващо последният спад доказа, че и спекулантите на БФБ не стават. Как никой не се светна да ползва късият инструмент? Ревахме, ревахме и като го получихме гледахме. Та за твое съжаление се оказва, че трябва да се подменят хора и концепции не само при политици, мажоритари и регулатори а ни трябват и нови спекуланти и инвеститори. С тези толкова. Това е цяла екосистема и ако оправим само една брънка нищо няма да стане. Давам ти само тема за размисъл. А аз обичам да пиша само това, което хората не искат да приемат, защото не им отърва, не защото не е вярно.
    Пак спекулантите са виновни? И ако го бяха ползвали какво от това? Щеше да има по голям спад? И какво от това? Защо банките, посредниците, фондовете не го ползваха? Късия фонд е като дългия и двата ще бъдат ликвидирани накрая под 0.40 и като много други фондове. Ти защо не го ползва за сума по голяма от 1000 лв?

    Коментар


    • 4Д,ето една смислена и дълбока статия, която заслужава да се прочете..


      Право и икономика: общество и коронавирус
      За липсата на обществен диалог и интелектуалната рамка. Има ли друг път през кризата?

      Коментар


      • 4Д, ама разбира се , че никой освен теб сред инвеститорите не става.. Ето как искаш да подмениш всички инвеститори и спекуланти..Забелязвам, че ти лисва самооценка за тебе и е по- лесно да обвиняваш другите..Само ще ти кажа, че много хора през последния месец направиха по едни бързи 30-40 процента..И аз направих при Даймлер..Търси по- добри ИНВЕСТИТОРИ И СПЕКУЛАНТИ в твоите партийни среди, тези не стават.. Що се отнася до фондовете на НВ, за съжаление много хора не им вярват и сигурно има защо.. Давам ти го само за размисъл..

        ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И БЪДИ ЗДРАВ..

        Коментар


        • Киро, ще се задоволя с нещо кратко. Всички знаем кусурите на мажоритарите, регулаторите и политиците, но изненадващо последният спад доказа, че и спекулантите на БФБ не стават. Как никой не се светна да ползва късият инструмент? Ревахме, ревахме и като го получихме гледахме. Та за твое съжаление се оказва, че трябва да се подменят хора и концепции не само при политици, мажоритари и регулатори а ни трябват и нови спекуланти и инвеститори. С тези толкова. Това е цяла екосистема и ако оправим само една брънка нищо няма да стане. Давам ти само тема за размисъл. А аз обичам да пиша само това, което хората не искат да приемат, защото не им отърва, не защото не е вярно.

          Коментар


          • 4Д, това са твои лъжи..Никога никой не съм обиждаш за убеждения и информация..Ти ме бъркаш със себе си и армията от тролове, които активираш.. Вие се нахвърляте срещу инакомислещите..
            Какво стана с твоите прогнози..Кога ще видим СОФИКС 1000.. Много е смешно , че се причисляваш към умните хора от форума, след многото си пропагандни и неверни прогнози..
            Моля пусни пак една от твоите дълги прогнози- чаршафи, че е много скучно..
            Last edited by Kiro; 17.04.2020, 18:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Ретро , ти пиши нещо хубаво за България, икономиката, БФБ и ни предоставяй новините тук..Ще ти бъдем благодарни..
              Как да напише някой нещо хубаво? Веднага скачаш на бой и почваш да го обиждаш. После влиза в диалог с радио и се отказва. От такива като теб умните хора спряха да пишат.

              Коментар


              • Ретро , ти пиши нещо хубаво за България, икономиката, БФБ и ни предоставяй новините тук..Ще ти бъдем благодарни.. Ти как намираш новините- казват ти ги на партийно събрание и четеш ПИК ли..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  http://svoboden-narod.eu/1773/%D0%B3...nCwhSjQyTs-vBI


                  ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ Г. ЛИЛОВ..
                  Кире,как търсиш новини за България?!Пишеш в гугъл "нещо лошо за България"?!

                  Коментар


                  • Пичове, очаквам повече от ВАС..Човека разледващ журналис от 25 години..Вие не се занимавате със статията му , а със сайта ..Не веднъж съм питал- кой е меродавният източник в БЪЛГАРИЯ, КОЙТО ДА НЕ Е ПРОПРАВИТЕЛСТВЕН И ДА ВЯРВАМЕ НА НЕГО- моля изберете да пишете няколко, защото иначе и 111 място по свобода на словото ни е много..Я пак прочетете статията на Лилов и нея оборвайте, а не сайта..
                    А ТАКА МИСЛЯТ ИЛИГАРСИ БЛИЗО ДО ВЛАСТТА..
                    Кирил Домусчиев: У нас има нужда от диктатура

                    https://pik.bg/%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0...NqkFhyv1lqiceM
                    Last edited by Kiro; 17.04.2020, 17:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      http://svoboden-narod.eu/1773/%D0%B3...nCwhSjQyTs-vBI


                      ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ Г. ЛИЛОВ..
                      Киро , без да съм фен фа правителството аз по безмислени драсканици не бях виждал скоро и отново модерните конспирации на глобалния мафиотизъм от ЕС ...дайте да си обсъждаме компаниите , да ги анализираме , да спорим за евентуални инвестиции и да си помагаме ..Не отива на инвеститорски форум да се пействат конспираторски тези от 9ти клас как едни мафиоти упрявляват целият свят и земята е плоска ..От 15 години все фалираме и все не става ......

                      Само виж заглавията на най 4етените статии на този сайт и няма нужда от коментар . На мен ми станаха фаворити : Джамия пред НДК , ЕС дава 1000 лв на месец на безработните цигани
                      Last edited by p_trade; 17.04.2020, 15:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        http://svoboden-narod.eu/1773/%D0%B3...nCwhSjQyTs-vBI


                        ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ Г. ЛИЛОВ..
                        Човек, ако си формираш мненията от източници и "анализи" като този... не говори добре за теб. Това е около нивото на ПИК.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          http://svoboden-narod.eu/1773/%D0%B3...nCwhSjQyTs-vBI


                          ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ Г. ЛИЛОВ..
                          И аз питах къде отидоха 16-те милиарда - НЯМА ГИ.
                          ЗА ДРУГОТО НЕ ЗНАМ
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • http://svoboden-narod.eu/1773/%D0%B3...nCwhSjQyTs-vBI


                            ПРАВ ЛИ Е ИЛИ НЕ Г. ЛИЛОВ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                              Майк, можеш ли да ми обясниш нещо. Като очакваш огромна инфлация (или дори хиперинфлация) как точно ДЦК са по-добри от акциите? По твойта логика след 2 години, парите ще са се обеценили страхотно. Аз с моя пртфейл на БФБ сигурно ще мога да го продам и да отида на кафе (чак за море няма да има). Ама с ДЦК-то какво ще правим?
                              По принцип има недостиг от тоалетна хартия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                                Ще ги сменят с ДЦК! Ново стабилно предлагане на ДЦК, от дръжавата се очертава, видно за всички....

                                Едно време е имало "военни облигации"! Покупката на ДЦК от страна на пенсионните, не само, че ще бъде много по-разумно, вместо покупката на шитове тук, но и като акт, ще бъде патриотична стъпка!

                                Каква е алтернативата? Да пълнят джобовете на олигарси и оголели спекупанти, с мечи да станат милионери..., докато хващат падащи не кинжали, а направо наковални...

                                Днешното фиаско, онагледява ситуацията!
                                Майк, можеш ли да ми обясниш нещо. Като очакваш огромна инфлация (или дори хиперинфлация) как точно ДЦК са по-добри от акциите? По твойта логика след 2 години, парите ще са се обеценили страхотно. Аз с моя пртфейл на БФБ сигурно ще мога да го продам и да отида на кафе (чак за море няма да има). Ама с ДЦК-то какво ще правим?

                                Коментар

                                Working...
                                X