IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щърк, имах предвид, че не е нужно да стигаш до крайности. Колкото до тъпи или остри ъгли, това е само израз За опита вероятно си прав, но едно време и за по каса бира ставаха бая завързани мачлета в квартала.
    nacheff, темата за дакса наистина е интересна. Според мен определено има голяма доза несигурност навън. Това в момента директно започва да се вижда при златото. От друга страна обаче БФБ не реагира на външните пазари, въпреки че вън беше яко мармалад послдната година и пазарите бяха доста волатилни.

    тони снимката е яка, една картина казва повече от 1000 думи
    Last edited by pepe1234; 15.05.2016, 23:50.

    Коментар


    • Здравейте колеги,време е да стягаме коланите и да потегляме нагоре безвремието тук приближава своя естествен край,както казваше един колега време е за UP UP!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Gamesa Endesa OHL Red Elektrica Acerinox dori i Santander
        На вън може ги купиш и продадеш през ,няколко дена а тук зор ,ще има и на входа и на изхода
        Затова ,не си заслужава времето и нервите на БфБ
        Но успех на всички Софикс ви го каза трябва кинти

        Явно си фен на Испанското възстановяване Фискално са си все така зле, затънали от заеми, но пък има ръст на икономиката и намалена безработица

        Успех! Ще направим едно сравнение след някакво време

        Коментар


        • Мда копнал съм я от ФБ на Мъро, ето и коментара под нея:
          "Стадо овце напуска кошарата. Няма ограда, премахната е, има само врата. Но навиците и стадното чувство са останали. Много ми напомня на нашето общество. Стоим и чакаме някой да ни отвори вратата и да ни покаже пътя. "

          п.п. не владея Фотошоп

          Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          В този форум има много умни к*пелета и за това е удоволствие за мен да го чета ежедневно!!!
          Момчета снимката я краднах от ФБ на Мъро или на някой друг не помня. Това са оФце които непрекъснато са минавали през една врата, но интересното е че вече НЯМА ограда и овцете пак се бутат да минат през вратата, защото само това си знаят и не виждат че няма ограда. Бъдете здрави и търпеливи, вярвам че скоро ще открият живот и на БФБ тези овчици и ще търсят храна и на нашето пасище !!!

          Коментар


          • Има ограда на снимката. Просто няма как иначе овцете да образуват толкова права линия

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              В този форум има много умни к*пелета и за това е удоволствие за мен да го чета ежедневно!!!
              Момчета снимката я краднах от ФБ на Мъро или на някой друг не помня. Това са оФце които непрекъснато са минавали през една врата, но интересното е че вече НЯМА ограда и овцете пак се бутат да минат през вратата, защото само това си знаят и не виждат че няма ограда. Бъдете здрави и търпеливи, вярвам че скоро ще открият живот и на БФБ тези овчици и ще търсят храна и на нашето пасище !!!

              Няма ограда? ХАХА ей това се казва снимка ! Браво! Масата е така и затова цял живот бачка от 8 до 5 и пак няма пари (дори и високо платените). Но виж има 1% които могат да играят играта

              Последно време гледам как пак се задава имотният балон в България и всеки с някакви пари се поти от алчност като говори за имоти та къса е паметта и лесно се забравя от алчност. Имотният балон си е в цял свят както и западните фондови пазари (и Източните )които ако не са ниските лихви ще са при други нива

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Защо не искате да проумеете, че сами не можем да направим нищо? Ние сме малки играчи. Без чужди инвеститори нищо не става и това е видно за всички.
                Борса се вдига с пари, а не с мечти.
                Винаги съм се чудил кое кара чужденците да карат ски и инвестират на борсата в България .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  От 2012 съм на БФБ тоест не съм чакал толкова дълго За Американски/Английски фондове съм убеден че ще вкарат по някой долар в регионален продукт, за БФБ е ясно че няма как при тази ликвидност но пък в края на бичи тренд при по висока ликвидност кой знае Абе и те не гледаш към БФБ пък четеш форума

                  Я сподели три акции които в Момента са атрактивни на запад и да ги видим след 6 месеца Ако ти стиска че и други са споделяли и сега като гледам са гризнали дръвцето.
                  Gamesa Endesa OHL Red Elektrica Acerinox dori i Santander
                  На вън може ги купиш и продадеш през ,няколко дена а тук зор ,ще има и на входа и на изхода
                  Затова ,не си заслужава времето и нервите на БфБ
                  Но успех на всички Софикс ви го каза трябва кинти
                  Last edited by lobos; 15.05.2016, 20:42.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    ...
                    Борса се вдига с пари, а не с мечти.
                    Според мен борсата се вдига с компании, ама каквато борсата, такива и компаниите
                    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Така е за съжаление.....
                      То сега ги няма и оптимистите друго си беше ПЕПИ да запали валяка да мачка

                      Коментар


                      • Защо не искате да проумеете, че сами не можем да направим нищо? Ние сме малки играчи. Без чужди инвеститори нищо не става и това е видно за всички.
                        Борса се вдига с пари, а не с мечти.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          Аз ви се чудя как 7 години ,ги чакате тез бикове фондове ,чужденци и все ги няма ,който си отвори платформа на чуждите пазари и до месец е забравил или не гледа почти БфБ ,няма как да дойдат ,но вие си чакайте успехи
                          От 2012 съм на БФБ тоест не съм чакал толкова дълго За Американски/Английски фондове съм убеден че ще вкарат по някой долар в регионален продукт, за БФБ е ясно че няма как при тази ликвидност но пък в края на бичи тренд при по висока ликвидност кой знае Абе и те не гледаш към БФБ пък четеш форума

                          Я сподели три акции които в Момента са атрактивни на запад и да ги видим след 6 месеца Ако ти стиска че и други са споделяли и сега като гледам са гризнали дръвцето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                            Поне има движение а на БфБ може да поспиш и ,нищо няма си изтървал
                            На БфБ има движение и то почти винаги когато някой напуска кораба
                            Така е за съжаление.....

                            Коментар


                            • В този форум има много умни к*пелета и за това е удоволствие за мен да го чета ежедневно!!!
                              Момчета снимката я краднах от ФБ на Мъро или на някой друг не помня. Това са оФце които непрекъснато са минавали през една врата, но интересното е че вече НЯМА ограда и овцете пак се бутат да минат през вратата, защото само това си знаят и не виждат че няма ограда. Бъдете здрави и търпеливи, вярвам че скоро ще открият живот и на БФБ тези овчици и ще търсят храна и на нашето пасище !!!

                              Last edited by tony1975; 15.05.2016, 20:14.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Разбира се че и западните гледаме ама сме чукани и там...
                                То не беше финансова ,то ирланска , то гръцка ,то италианска ,то кипърска ,то втора гръцка....то руска , то украйнска ....
                                Спомняш ли си че американския долар и швейцарския франк имаха паритет но на 1,2...лв....
                                Ако беше само с печатниците.....
                                Поне има движение а на БфБ може да поспиш и ,нищо няма си изтървал
                                На БфБ има движение и то почти винаги когато някой напуска кораба

                                Коментар

                                Working...
                                X