IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Гледам Дакса +4 нагоре... гледам Дау +3 ↑... гледам Футси +3 ↑...
    Слава Богу, днес е много хубав ден за мен, и за инвестиционния ми портфейл!
    Много ми е радостно днес!
    Те си нямат щастието да ги управлява БМБ.
    М.... . ш..... ..й.о!

    Коментар


    • Гледам Дакса +4 нагоре... гледам Дау +3 ↑... гледам Футси +3 ↑...
      Слава Богу, днес е много хубав ден за мен, и за инвестиционния ми портфейл!
      Много ми е радостно днес!
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        И аз това се чудя от къде му идват такива глупости в главата
        Най вероятно ще разпродаде преди старта и ще почне голямото реване и за него
        Аз съм сигурен, че няма акции нито на БФБ, нито където и да е ! Ама иначе пише ли пише какви ли не небивалици !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Свободните му съчинения край нямат ! На хапчета ли е или на трева не знам, трудно може да се определи състоянието му
          И аз това се чудя от къде му идват такива глупости в главата
          Най вероятно ще разпродаде преди старта и ще почне голямото реване и за него
          Last edited by lobos; 18.05.2020, 16:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Млади момко къде ги виждаш тези сривове
            Свободните му съчинения край нямат ! На хапчета ли е или на трева не знам, трудно може да се определи състоянието му ! Трябва да преименуват темата на бисери и вицове с неговото участие тук !
            Last edited by Zdravko; 18.05.2020, 16:49.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              Видяхте ли сега, че тази паметна записка от средите на мафията, за която попитах сутринта, дали тя не е причината БФБ да се срива, се оказа, че е точно така. Ако светът расте с 3-4%, а ние падаме с 1-2 %, това си е срив. А, че няма оборот си е ясно, и това съм го казвал отдавна, че няма как да има - няма вече репа, подаме от 2017 г. и т.н.
              Млади момко къде ги виждаш тези сривове

              Коментар


              • Видяхте ли сега, че тази паметна записка от средите на мафията, за която попитах сутринта, дали тя не е причината БФБ да се срива, се оказа, че е точно така. Ако светът расте с 3-4%, а ние падаме с 1-2 %, това си е срив. А, че няма оборот си е ясно, и това съм го казвал отдавна, че няма как да има - няма вече репа, подаме от 2017 г. и т.н.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                  Ами то както казва един герой "живота е радост и тъга" пак ще има надолу, да могат които искат да си продадат и които не сме си донакупили да си купим.
                  Аз от два месеца пиша, че криза няма, защото няма нито здравен проблем, нито финансов. Имаше само пауза за икономиките по света за два месеца, и финансови инжекциия за суми в пъти повече претърпените загуби и пропуснати ползи за тези 2-3 месеца. Същото е и при нас.
                  https://www.investor.bg/analizi/91/a...aktivi-303914/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    Когато падаха с по 10% Дао и Дакс, пак не пишеше за БФБ нищо, и ние падахме, даже повече от тях.
                    Ами то както казва един герой "живота е радост и тъга" пак ще има надолу, да могат които искат да си продадат и които не сме си донакупили да си купим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Когато падаха с по 10% Дао и Дакс, пак не пишеше за БФБ нищо, и ние падахме, даже повече от тях.
                      Винаги при падането сме заедно това го знае всяко Хлапе
                      Днес що не купувате гледай кво става на вън

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Хубава статия ама за БФБ нищо не пише
                        Когато падаха с по 10% Дао и Дакс, пак не пишеше за БФБ нищо, и ние падахме, даже повече от тях.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                          Хубава статия ама за БФБ нищо не пише

                          Коментар


                          • Криза: https://www.marketwatch.com/story/be...?mod=home-page

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              Е ти като инвеститор на бфб, от разлика в Лидълите ще печелиш?
                              Какво ще ти стане като се изравнят цените? Ако не са се изравнили вече.
                              Таман ще пазариш кеф ти в гръцки, кеф ти български лидъл
                              Ами отиди в Германия да видиш колко струва там ....някой делят стотинката на две и бачкат по 7 дни в седмицата ,те са българския народ а не киеци като нас .....
                              А Гърците са по заплати на светлинни години след Три кризи и два фалита от тези който взимат 400 лв чисти ....да не говорим за пътища ,обслужване и отношение да си изкарат бакшиша...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Разбира се ..Но не с цената на грешка като Еврозоната...Нито Европа иска да е ЕССР ,нито ние...
                                А и бях в Гърция през мисля 2001 година когато приеха еврото..всичко стана двойно и когато пуснаха първия Лидл в Захарна фабрика през 2010г го посетих и посетих Лидл в Солун по това време ,еднакви асортименти ....но цените бяха двойни в гръцкия ...
                                Е ти като инвеститор на бфб, от разлика в Лидълите ще печелиш?
                                Какво ще ти стане като се изравнят цените? Ако не са се изравнили вече.
                                Таман ще пазариш кеф ти в гръцки, кеф ти български лидъл

                                Коментар

                                Working...
                                X