IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

    Що твоя интерес какъв е? ЕФтини акцийки ли?
    Разбира се ..Но не с цената на грешка като Еврозоната...Нито Европа иска да е ЕССР ,нито ние...
    А и бях в Гърция през мисля 2001 година когато приеха еврото..всичко стана двойно и когато пуснаха първия Лидл в Захарна фабрика през 2010г го посетих и посетих Лидл в Солун по това време ,еднакви асортименти ....но цените бяха двойни в гръцкия ...

    Коментар


    • Хубавото, е че все нещо ще става в тая държава, я ще влезем в Чакалнята, я нови избори. Няма я вече тази коварна Стабилност, заради която сме на дъното на всички класации. БМБ да си уволнява правителството и да назначи експерти, с които да постигне определени ясни задачи - Чакалня, Държавните бензионостанции и още 5-6 неща, да търси подкрепа от ДПС и Воля и част от БСП.

      Коментар


      • Когато Атовете се ритат, Магарета мълчат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          4д , първо твоят интерес не е мой интерес , нито моя интерес не е на циганина от долно конаре ,нито циганина от долно конаре с интереса на земеделеца от силистра.... С което съждение за непогрешимост твоета и на някакви измислени експерти служещи на управляващата шайка ти нарушаваш основното правило на демокрацията правото на мнозинството да решава основни въпроси и правото на мнозинството на сменя управлението ....
          Второ правото на ЕЦБ на еврозоната да решава икономически дела на цялата Еврозоната не стой пред правото на ГЦБ да решава вътрешни дела....това го определи КС на Германия и т.н и повече източни страни запазват валутите си освен разни дегенератчета като Естония ,Словения ,Литва и Латвия който историята им като държава е колкото живота на една кокошка....Само ние ли с 1300 история ще станем придатък и донор на големите....
          Що твоя интерес какъв е? ЕФтини акцийки ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

            За Чакалнята съм казвал, че трябва да е топ приоритет и да се бърза максимално. Сегашната среда след 13 Май - митинги, сигнали, паметни записки вътре в мафията, са неща които са притеснителни. Казвал съм 50 на 50 са нещата. Последен шанс за БМБ, да направи нещо за народа си. За сигнал, чакам да видим евентуално 93,500,000 права да бъдат прехвърлени, което ще е знак, че ще има записване.
            БМБ не прави нищо за народа си, в голяма грешка си с приоритетие му. Последен шанс другия път, въобще не му пука, той не е там за това. Нищо няма да стане, докато той е там тук никой пари няма да види от борсата. Единствения последен шанс да направи нещо хубаво, е да си тръгне. Как ще ни приемат в Чакалнята с министри с такива досиета? Никой луд няма да го направи. Не листчето от днес е фактора за разпродажбите. Проблема на инвестиционната среда е в състава на правителството.
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Монти, хората които постоянно се оплакват, че нямат пари, не могат да са критерий за правилни финансови решения. След като не могат да се справят с личните си финанси защо да им вярваме, че могат да преценят адекватно решение от мащаба на членство в Еврозоната? Лично аз се съмнявам в компетентността на строителен работник от малцинствата или пък на тракторист в Угърчин. С това не искам да ги обидя или да подценя стойността им като хора, но просто Еврозоната е специфичен казус, който изисква някакви професионални умения. Същевременно осъзнавам как в определени свери на човешкият живот същите тези хора биха се справили по-добре от мен. Но аз вярвам в експертността. Това не е етичен казус по който може всеки да се изкаже адекватно съобразно своите възгледи, чувства и емоции изискват се и знания. Освен това е ясно, че за растеж на борсата няма да се обърнем към хората, които нямат пари. Не мисля, че някой чака кеш от противниците на еврозоната. Не мисля, че те имат активи на борсата, които ще изтеглят в знак на разочарование, но има активи, които биха били привлечени. Естествено това не е събитие, което изведнъж ще промени всичко за една секунда, но определено в дългосрочен план ще се отрази положително на цялата държава и в някаква степен и на борсата. Най-малкото има някаква надежда малко да си пооправим самочувствието на българи и да намалим с една доза нихилизма и омразата към всичко родно.
              4д , първо твоят интерес не е мой интерес , нито моя интерес не е на циганина от долно конаре ,нито циганина от долно конаре с интереса на земеделеца от силистра.... С което съждение за непогрешимост твоета и на някакви измислени експерти служещи на управляващата шайка ти нарушаваш основното правило на демокрацията правото на мнозинството да решава основни въпроси и правото на мнозинството на сменя управлението ....
              Второ правото на ЕЦБ на еврозоната да решава икономически дела на цялата Еврозоната не стой пред правото на ГЦБ да решава вътрешни дела....това го определи КС на Германия и т.н и повече източни страни запазват валутите си освен разни дегенератчета като Естония ,Словения ,Литва и Латвия който историята им като държава е колкото живота на една кокошка....Само ние ли с 1300 история ще станем придатък и донор на големите....

              Коментар


              • Монти, хората които постоянно се оплакват, че нямат пари, не могат да са критерий за правилни финансови решения. След като не могат да се справят с личните си финанси защо да им вярваме, че могат да преценят адекватно решение от мащаба на членство в Еврозоната? Лично аз се съмнявам в компетентността на строителен работник от малцинствата или пък на тракторист в Угърчин. С това не искам да ги обидя или да подценя стойността им като хора, но просто Еврозоната е специфичен казус, който изисква някакви професионални умения. Същевременно осъзнавам как в определени свери на човешкият живот същите тези хора биха се справили по-добре от мен. Но аз вярвам в експертността. Това не е етичен казус по който може всеки да се изкаже адекватно съобразно своите възгледи, чувства и емоции изискват се и знания. Освен това е ясно, че за растеж на борсата няма да се обърнем към хората, които нямат пари. Не мисля, че някой чака кеш от противниците на еврозоната. Не мисля, че те имат активи на борсата, които ще изтеглят в знак на разочарование, но има активи, които биха били привлечени. Естествено това не е събитие, което изведнъж ще промени всичко за една секунда, но определено в дългосрочен план ще се отрази положително на цялата държава и в някаква степен и на борсата. Най-малкото има някаква надежда малко да си пооправим самочувствието на българи и да намалим с една доза нихилизма и омразата към всичко родно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  80те% дебили пак са демонстрирали експертиза
                  Дебили ,недебили , експертиза са демонстрирали тези който не знаят ....какво да решат..
                  Някой беше добавил 80% дебили и 20 % мошеници....та мошениците са си казали също мнението....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Предполагам Комарницки не е е искал да каже това което искаш ти.....най малко за чакалнята и еврозоната и управлението на държавата...
                    Не ми вменявай на на мен и на всеки който не иска да влезе в Чакалнята , враг на държавата и последно имаш 9 поста на последната страница ....
                    С един ,два поста изложи мислите си....моля!
                    За Чакалнята съм казвал, че трябва да е топ приоритет и да се бърза максимално. Сегашната среда след 13 Май - митинги, сигнали, паметни записки вътре в мафията, са неща които са притеснителни. Казвал съм 50 на 50 са нещата. Последен шанс за БМБ, да направи нещо за народа си. За сигнал, чакам да видим евентуално 93,500,000 права да бъдат прехвърлени, което ще е знак, че ще има записване.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      https://nova.bg/news/view/2020/01/28...BE%D1%82%D0%BE

                      да пусна това изследване....влизането в чакалнята няма да помогне на Борсата а ще навреди на мнозинството българи....
                      Борсата зависи от управлението ,както при Тръмп....Винету разбира от мисирки а Горанов от Череши а икономистите на герП са калинки..
                      80те% дебили пак са демонстрирали експертиза

                      Коментар


                      • https://nova.bg/news/view/2020/01/28...BE%D1%82%D0%BE

                        да пусна това изследване....влизането в чакалнята няма да помогне на Борсата а ще навреди на мнозинството българи....
                        Борсата зависи от управлението ,както при Тръмп....Винету разбира от мисирки а Горанов от Череши а икономистите на герП са калинки..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Harry Kane
                          "Удоволствието,
                          Когато кочината се клати, прасетата са в паника и се нуждаят от извънредни усилия и ресурси, за да закрепят паянтовата конструкция -
                          БЕЗЦЕННО!"
                          Цитат от Комарницки

                          П.С. Какво се тресете и вие, и вас ли ви е страх?
                          Предполагам Комарницки не е е искал да каже това което искаш ти.....най малко за чакалнята и еврозоната и управлението на държавата...
                          Не ми вменявай на на мен и на всеки който не иска да влезе в Чакалнята , враг на държавата и последно имаш 9 поста на последната страница ....
                          С един ,два поста изложи мислите си....моля!

                          Коментар


                          • Не е спам, не е заяждане, но е още по темата от сутринта: https://acf.bg/bg/antikoruptsionniya...kfDt5_zrIvTYE8

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение

                              В.бошков я клати от разстояние
                              Не е само той. Виж примерно един позабравен политик и масон и той със снимка на една прогимназия, някъде в планината, зове за проверки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                Някой клати сериозно държавата, това не може да е без значение за БФБ.
                                В.бошков я клати от разстояние

                                Коментар

                                Working...
                                X