IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

    Да не си модератор нещо? Или собственик? Направи си сайт и там регулирай.
    Никакъв не съм ! Моля те да се съобразяваш ! Форума също не е само твой !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

      Ти, Здравко и Киро го оревахте, аз само ви отговарям. Аз зададох само един актуален въпрос. И аз не знам, но поне си задавам въпроси, а вие и това не можете.
      Ами задавай си ги въпросите, но това не е форум искрено и лично или бг мама ! Над 80% от мненията сигурно са твои тук, да не говорим, че често сам си задаваш въпросите и сам си отговаряш !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Хари, ти пак се появи, да ни размиваш и веселиш..
        Киро, вече не е смешно...
        Става трагичнтрагично

        Коментар


        • Моля спрете да се заяждате.
          रादोस्त

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Най адекватен ще си, ако намалиш писането на безсмислени мнения тук !
            Да не си модератор нещо? Или собственик? Направи си сайт и там регулирай.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
              За целият ден до момента в тази тема, която е обща за БФБ има само две актуални и адекватни мнения. Едно преди мен с таблица, в която има числа, и моето, в което подемам актуалната тема от деня - паметната записка от В. Божков. Ако мислиш, че тази паметна записка е без значение за БФБ, си е твоя работа. Това, че ти не можеш да анализираш или мислиш, си е твой проблем. Аз зададох въпрос, но ти и това не може да разбереш.
              Най адекватен ще си, ако намалиш писането на безсмислени мнения тук !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Басът е докрая на годината, прав си.... имах предвид че засега аз го печеля и няма изгледи да се променят нещата, защото тепърва пазара ще върви яко нагоре след приемането ни в Чакалнята
                Пазарът преди короната вървеше надолу, а сега щял да върви нагоре.
                Нямам думи!
                Ха-ха-ха-хааа!
                ​​​​​​

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Някой клати сериозно държавата, това не може да е без значение за БФБ.
                  БъФъБъ то седи непоклатимо на 30 год. си дъно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    За 73к оборот орева форума бе човек
                    Ти, Здравко и Киро го оревахте, аз само ви отговарям. Аз зададох само един актуален въпрос. И аз не знам, но поне си задавам въпроси, а вие и това не можете.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Някой клати сериозно държавата, това не може да е без значение за БФБ.
                      За 73к оборот орева форума бе човек

                      Коментар


                      • Някой клати сериозно държавата, това не може да е без значение за БФБ.

                        Коментар


                        • За целият ден до момента в тази тема, която е обща за БФБ има само две актуални и адекватни мнения. Едно преди мен с таблица, в която има числа, и моето, в което подемам актуалната тема от деня - паметната записка от В. Божков. Ако мислиш, че тази паметна записка е без значение за БФБ, си е твоя работа. Това, че ти не можеш да анализираш или мислиш, си е твой проблем. Аз зададох въпрос, но ти и това не може да разбереш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Нещо си много изнервен. Не съм ти виновен.
                            Мдаа, явно е неспасяемо положението при теб, щом не проумяваш за какво става въпрос !

                            Коментар


                            • Хари, ти пак се появи, да ни размиваш и веселиш..

                              Коментар


                              • Нещо си много изнервен. Не съм ти виновен.

                                Коментар

                                Working...
                                X