IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
    Коз къде си ... как е ралито
    Къде виждаш рали!
    Да не си пиян.

    Коментар


    • До края на седмицата 500 сме го минали като експрес вакарелската гара.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Айде утре и ние 4-5% нагоре
        Утре няма да бъде инвеститорите тоест емигрантите сега не работят .Края на този или средата на юни ще вземат да влизат нови кандидат милионери ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Айде утре и ние 4-5% нагоре
          Дано. Щом Даото не ни касае, случващото се в Европа, ни касае: Дакс +5.67% Сас +5.16%
          Дано да стане ясно нещо около ПИБ, какво става там с правата, има ли намерения и т.н.
          Берлин и Париж предлагат европейски спасителен фонд за 500 млрд. евро

          Коментар


          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
            Коз къде си ... как е ралито
            Айде утре и ние 4-5% нагоре

            Коментар


            • Коз къде си ... как е ралито

              Коментар


              • Ебаси и американската борса за трети път за 1 месец акцията ми избухва с по 20 % нагоре.Страхотен гейм за спекула.няма такъв пазар в света.Уникални !!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                  Басът е докрая на годината, прав си.... имах предвид че засега аз го печеля и няма изгледи да се променят нещата, защото тепърва пазара ще върви яко нагоре след приемането ни в Чакалнята
                  Ок ще видим.Имам скрийншот на баса с теб и Лобос.За бутилките ако спечелите нямате проблем,но бъдете внимателни,защото аз нещата тук от САЩ ги виждам по-ясно от вас в БГ.Не се изпрасквам просто тук имам много голяма арена за наблюдение и много приятели които от години са на борсата и не си знаят парите.Та те са такива хиени,че много внимават да не загубят и долар.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    На големите борси мечките не просто ги бият а ги пребиват
                    Изнасят ги в ковчези

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      На големите борси мечките не просто ги бият а ги пребиват
                      Капан за заблудени биченца.

                      Коментар


                      • Коментар


                        • На големите борси мечките не просто ги бият а ги пребиват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Гледам Дакса +4 нагоре... гледам Дау +3 ↑... гледам Футси +3 ↑...
                            Слава Богу, днес е много хубав ден за мен, и за инвестиционния ми портфейл!
                            Много ми е радостно днес!
                            Твърде субективно и егоистично гледаш на нещата

                            Смислено е да направим преглед и на други позитивни новини, за които бяхме поставени в известност днес.
                            Разбра се, че е твърде вероятно придобиването на Нова ТВ преди около година да е станало след възлагане "отгоре". Това очевидно е било породено от желание, голямата медия да се превърне в средище за популяризиране на алтернативни на господстващите политически, икономически и културни възгледи - нещо като подпомагане на обществения и политическия плурализъм и обществената опозиционност, като корективи на властта, с цел постигате на оптимален социален ефект за цялото български общество.

                            Разбра се също (на този етап като субективно твърдение), че след натиск е "договорено" изливането на невъобразимо за нашите условия количество финансов ресурс в същата тази медия, за да могат нейните собственици и мениджмънт да са на висотата на поставените им големи цели. Същият този ресурс е трябвало да бъде иззет от най-окаяните слоеве на нашето население, които и без това нямат ни подготовката, ни визията, ни волята да го управляват успешно и да бъде целево предоставен на хора, които без съмнение притежват качества. Алтернативата ресурсът да мине през каналите на фиска е била неприемлива, доколко е всеизвестно, че държавата е лош стопанин, а пък и там творческото усвояване минава през бавни и тромави процедури. Смислено е да се предположи, че това не е бил единственият ресурс, който под формата на рекламни услуги е бил сръчно насочван към спомената медия, която вероятно е имала задължението да се отблагодарява по подходящ начин по математически уточнен начин. Нали знаете - консултантски услуги, разработка на визии и програми, софтуер, все такива тънки неща.

                            Добре са били скроени и смазани каналите, ама някъде по пътя нещо се е объркало и буйният поток е престанал да тече в предначертаното корито. В резултат на което, някой ще се скита немил-недраг в таз тежка чужбина. Негов си е проблемът.

                            Важното е, че при така скроената функционална схема, ефектите върху цялото общество са били обречени на върховна градивност и позитивизъм, така че е оправдано в най-скоро време и на нашата борса да изгрее слънце, което да стопли смразените ни души.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Аз съм сигурен, че няма акции нито на БФБ, нито където и да е ! Ама иначе пише ли пише какви ли не небивалици !
                              Бихте ли изтрили и това. Това момче е интелектуален инвалид или бройлер, както искате го наречете. Единствено се заяжда.

                              Коментар


                              • Сумарният отрицателен ефект икономическия растеж за годината е – 7.1%. Той е по-незначителен от отчета за първото тримесечие на тази година (-3.3 БВП в еврозоната) предвижданията за до края на годината (до -10% от БВП) на Комисията за ЕС. Както стана дума в предишната статия, при 32 на сто участие в глобалните вериги на добавената стойност и 80 на сто индекс на глобализацията България не може да бъде по-леко засегната от Еврозоната като основен център на икономическа гравитация.

                                https://ikj.bg/glasove-mneniya/ikono...73xGupHotYKUXc

                                КОЙ РАЗБРАЛ ..РАЗБРАЛ..

                                Коментар

                                Working...
                                X