IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Желая на всеки инвеститУр тази вечер - по една Снежанка, която да оцени труда му!!!


    НАЗДРАВЕ!!!
    А няма да ни заблуждаваш с две снежанки всякак си ща е по-арно
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • ЧЕСТИТА НОВА И ПО-УСПЕШНА 2016 ГОДИНА!!!

      Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Желая на всеки инвеститУр тази вечер - по една Снежанка, която да оцени труда му!!!


      а догодина нека се хванем за нещо - зелено, червено каквото дойде!!!


      НАЗДРАВЕ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        В такива каки си струва да се инвестира много
        Струва си, ама ние инвестираме в ТИМуровци и не остава за тях
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • дааааааа
          много много

          Коментар


          • В такива каки си струва да се инвестира много

            Коментар


            • Желая на всеки инвеститУр тази вечер - по една Снежанка, която да оцени труда му!!!


              а догодина нека се хванем за нещо - зелено, червено каквото дойде!!!


              НАЗДРАВЕ!!!

              Коментар


              • SOFIX записа първи годишен спад от 2011 г.


                Водещият индекс на Българската фондова борса (БФБ) – SOFIX, записа първи годишен спад от 2011 г. насам. Борсовият измерител се понижи с 11,7% през 2015 г., въпреки че през декември се покачи с 5,82%.

                Месечният ръст намали годишната загуба, след като до 10 декември, когато SOFIX достигна най-ниската си точка за годината, регистрира понижение от 16,6% от януари.

                SOFIX изпрати 2014 г. с ръст от 6,2% след впечатляващата 2013 г., когато нарасна с 42,3%. Индексът завърши 2012 г. с повишение от 7% след понижения от 11% през 2011 г. и 15% през 2010 г. През 2009 г. SOFIX нарасна с 19% след краха от 80% през 2008 г.

                Широкият BGBX40, който претърпя промяна на старта на 2014 г., се понижи с 11,3% през 2015 г. Той изпрати 2014 г. с ръст от 4,6% при такъв от 27% през 2013 г., когато още беше BG40. И този индекс отчита първи годишен спад от 2011 г. насам.

                Индексът на дружествата със специална инвестиционна цел – BGREIT, изпраща 2015 г. с най-малък спад – от 1,74%. Годишното понижение е първото за индекса от 2010 г. насам. През 2014 г. и 2013 г. той се покачи с по 11,4%, през 2012 г. – с 55,4 на сто, а през 2011 г. – с 18,2%. През 2010 г. спадът бе от 9,7 на сто.

                По-широкият и с равни тегла BGTR30 записва спад от 5,8% през 2015 г. Той е първият от 2012 г., когато бенчмаркът се смъкна с 2,5%. През 2014 г. и 2013 г. ръстовете бяха от 16,8% и 35,4%, съответно.
                - See more at: http://financebg.com/#!/article/23852

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                  - БРАВОС !!!
                  Как ще Ви стигна не знам ...

                  За тази година - върху целият ми портфейл заедно с Енергони + Енемони +Варанти + Фондимоти дивидентна доходност е = 15,5%
                  приносът на последните три емисии , заформи ГОДИШНИЯ резултат от над26%

                  НАЗДРАВЕ и за ДОГОДИНА да ПОДОБРИМ РЕЗУЛТАТА !!!
                  бравос уе Инта...как ги сътвори тези 26%....много си лъгал по маркета явно
                  иначе успех през следващата и...X2
                  "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    - БРАВОС !!!
                    Как ще Ви стигна не знам ...

                    За тази година - върху целият ми портфейл заедно с Енергони + Енемони +Варанти + Фондимоти дивидентна доходност е = 15,5%
                    приносът на последните три емисии , заформи ГОДИШНИЯ резултат от над26%

                    НАЗДРАВЕ и за ДОГОДИНА да ПОДОБРИМ РЕЗУЛТАТА !!!
                    Браво Инта и Пип.
                    Поздравления за резултатите, с пожелания за още по-добри в бъдеще

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      Чи къв ти е проблема.
                      BTH, Bref, Atera, HES, SFTRD, SFI, 6C4P, 6SO + GAGBT, SVIL

                      По 10% слагай всяка. 6% точно дивита, може и повечко да дойдат дори идната година..
                      При това последните 2 са без дивиденти, ама са добър валю/гроуф плей с нелош растежен потенциал и се търгуват на около 4 ебитда.

                      ПС Пипчо има всичко на всичко само 6, измежду тях са..

                      Много ти е слаба дивидентната навън ..аз съм на 6.4% барабар с хеджовете, ала без да броя кеша де...с него малко повече от тебе.


                      - БРАВОС !!!
                      Как ще Ви стигна не знам ...

                      За тази година - върху целият ми портфейл заедно с Енергони + Енемони +Варанти + Фондимоти дивидентна доходност е = 15,5%
                      приносът на последните три емисии , заформи ГОДИШНИЯ резултат от над26%

                      НАЗДРАВЕ и за ДОГОДИНА да ПОДОБРИМ РЕЗУЛТАТА !!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                        За съжаление си е точно така. Успех на всички през 2016 г.
                        За съжаление наполовина е долу горе така, ма за радост - другата половина хич не е така. Ма всеки си знае...

                        ПС Чак в последната сесия излязох цял % на плюс, пу на хаирлия да е, че макар и предвидена тегава година на бфб си бе....
                        Last edited by pipbel; 30.12.2015, 17:39.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Атера дава ликвидационен дивидент реално - това не е истинска дивидентна доходност. А не ме кефи идеята парите ми бавно да се обезкървяват.

                          СФИ колкото дава като дивидент още толкова иска като увеличения на капитала - отново реално нищо не печелиш.

                          Бреф - не виждам защо да се набивам в адсиц с умиращи функции, като мога да си взема европейски действащи такива с двойно по-висока дивидентна доходност.

                          София комерс дава със сигурност дивиденти само по привилигированите, а те изтичат, същото и с химимпорт привилигировани - колкото повече наближава момента на изтичането толкова повече ще страда цената на самите акции,

                          на хес дивидента ще е много далеч от 6% по-скоро ще дойде към 2%.

                          BTH - аз на пеевски и Бойко ортак няма да ставам
                          За съжаление си е точно така. Успех на всички през 2016 г.

                          Коментар


                          • весели празници на всички време е да порна едно дърто коняче и успех през новата година

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Чи къв ти е проблема.
                              BTH, Bref, Atera, HES, SFTRD, SFI, 6C4P, 6SO + GAGBT, SVIL

                              По 10% слагай всяка. 6% точно дивита, може и повечко да дойдат дори идната година..
                              При това последните 2 са без дивиденти, ама са добър валю/гроуф плей с нелош растежен потенциал и се търгуват на около 4 ебитда.

                              ПС Пипчо има всичко на всичко само 6, измежду тях са..

                              Много ти е слаба дивидентната навън ..аз съм на 6.4% барабар с хеджовете, ала без да броя кеша де...с него малко повече от тебе.
                              Атера дава ликвидационен дивидент реално - това не е истинска дивидентна доходност. А не ме кефи идеята парите ми бавно да се обезкървяват.

                              СФИ колкото дава като дивидент още толкова иска като увеличения на капитала - отново реално нищо не печелиш.

                              Бреф - не виждам защо да се набивам в адсиц с умиращи функции, като мога да си взема европейски действащи такива с двойно по-висока дивидентна доходност.

                              София комерс дава със сигурност дивиденти само по привилигированите, а те изтичат, същото и с химимпорт привилигировани - колкото повече наближава момента на изтичането толкова повече ще страда цената на самите акции,

                              на хес дивидента ще е много далеч от 6% по-скоро ще дойде към 2%.

                              BTH - аз на пеевски и Бойко ортак няма да ставам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                Чи къв ти е проблема.
                                BTH, Bref, Atera, HES, SFTRD, SFI, 6C4P, 6SO + GAGBT, SVIL

                                По 10% слагай всяка. 6% точно дивита, може и повечко да дойдат дори идната година..
                                При това последните 2 са без дивиденти, ама са добър валю/гроуф плей с нелош растежен потенциал и се търгуват на около 4 ебитда.

                                ПС Пипчо има всичко на всичко само 6, измежду тях са..

                                Много ти е слаба дивидентната навън ..аз съм на 6.4% барабар с хеджовете, ала без да броя кеша де...с него малко повече от тебе.
                                ще поналеят парички пак в тях.....

                                Коментар

                                Working...
                                X