IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Страхотен подарък от Елана - благодаря! Но ако спрете да ръсите СОФАРМА ще съм още по-хепи!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

      към момента ( от 47 гласува ли) 80% очакват SOFIX да премине 620 най-късно през април.
      Според Кен Фишер, когато болшенството учасници очакват да се случи еди какво си на пазар.... се случва нещо друго, защото очакванията вече са дисконтирани от пазара! Все пак тук е различно, защото той изследва годишните очаквания на топ анализатори на SP500

      http://www.thinkadvisor.com/2015/06/...urn=1482995337
      Същото е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        не трябваше ли вече да заем резултатите от тестовете на ПОК?
        31. 01. 2017

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          БРАВО .............. така ви искам ............. активност трябва



          https://www.surveymonkey.com/results/SM-D8TPXYMF/
          към момента ( от 47 гласува ли) 80% очакват SOFIX да премине 620 най-късно през април.
          Според Кен Фишер, когато болшенството учасници очакват да се случи еди какво си на пазар.... се случва нещо друго, защото очакванията вече са дисконтирани от пазара! Все пак тук е различно, защото той изследва годишните очаквания на топ анализатори на SP500

          http://www.thinkadvisor.com/2015/06/...urn=1482995337

          Коментар


          • не трябваше ли вече да заем резултатите от тестовете на ПОК?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Вчера някой се страхуваше от нивото 585.


              днес SOFIXзатвори на 585,56 пункта и още само 6% трябват за да закове 620 ...................... не ми се мисли след 620 какво ще правят щом от 585 се страхуват...

              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                БРАВО .............. така ви искам ............. активност трябва



                https://www.surveymonkey.com/results/SM-D8TPXYMF/
                +111 ... много полезна анкета ...мерси

                Коментар


                • БРАВО .............. така ви искам ............. активност трябва

                  Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                  Дай да гледаме резултатите
                  https://www.surveymonkey.com/results/SM-D8TPXYMF/
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А ***

                    Кога очаквате Софикс да преминане над 620 пункта?


                    *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А ***
                    Дай да гледаме резултатите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Не се имам за баш разбирач на графичния анализ, но мога да кажа че тая графика е линейна и не върши почти никаква работа.
                      Софиянец,пусни оная синусуида с точките !!!

                      Коментар


                      • САМО ДЕСЕТИНА ЧОВЕКА ЛИ ИМА ВЪВ ФОРУМА?!?!? Я, МАЛКО ПО-СЕРИОЗНО СЕ ВКЛЮЧЕТЕ В АНКЕТАТА .............. ДО 9 ЧАСА НА 2-РИ ЯНУАРИ КОГАТО ЩЕ ЗАТВОРЯ АНКЕТАТА ИСКАМ ПОНЕ 300 ПРАВИЛНИ ОТГОВОРА



                        А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А

                        Кога очаквате Софикс да преминане над 620 пункта?


                        А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А --- А Н К Е Т А *** А Н К Е Т А
                        Last edited by polki; 28.12.2016, 20:33.
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Не се имам за баш разбирач на графичния анализ, но мога да кажа че тая графика е линейна и не върши почти никаква работа.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Щеше да е гот да чуем мнението на някой опитен техничар как вижда продължението на тази картинка.
                            и на мен ми е интересно да чуя различни мнения по графиката, но искам по темата да пишат само знаещи и можещи хора

                            ще ми е интересно INTA55 да се включи...

                            Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Аз без да имам каквито и да е претенции в тази област, само гледайки наклона на вълните си представям как започналата нова бича вълна стига докъм 850-900 точки преди нова по-солидна корекция.
                            софикс 999 от мен
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                              [ATTACH=CONFIG]n3153929[/ATTACH]

                              Щеше да е гот да чуем мнението на някой опитен техничар как вижда продължението на тази картинка. Аз без да имам каквито и да е претенции в тази област, само гледайки наклона на вълните си представям как започналата нова бича вълна стига докъм 850-900 точки преди нова по-солидна корекция.
                              Attached Files
                              Last edited by Батя; 28.12.2016, 19:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                След големия хОй дето го ядох 2007- 2009 вече нищо не е в състояние да ме уплаши
                                голям залък лапни - голяма дума не казвай

                                2008 имах големи постъпления от другаде и кризата на борсата не я усетих изобщо

                                един единствен път съм се плашил на борсата и това беше есента на 2012 ................ ХИМ-а удари 63 стинки и помислих, че върви към фалит...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X