IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След големия хОй дето го ядох 2007- 2009 вече нищо не е в състояние да ме уплаши
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

      мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)
      Много се моля борсата да се абстрахира от политиката доколкото е възможно, защото аз лично нямам представа какво правителство ще се прави пролетта! Иначе забелязвам, че болшинството от по-опитните участници действително са оптимисти. Много е трудно обаче за човек като мен, който през 80% от времето си на борсата е свикнал да гледа само сривове да бъде също такъв. И така се оказвам в ситуация, в която мойто аз казва, че цените са на предела си, но от друга страна осъзнавам, че е много тъпо да пренебрегвам мнения на хора с много по-голям опит, с много повече успехи в тази област и т.н. Затова реших да направя нещо хибридно - да инвестирам всичко, за не гледам тъпо ако се окажат прави /тъй като и без това ми е безкрайно трудно да държа кеш/, но в по-"стабилни" артии. Бих спечелил много по-малко, но все пак бих бил по-доволен от себе си, отколкото да държа кеш и да гледам отстрани. Ако тръгне надолу - е, с това съм свикнал
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
        Аз залагам към края на януари SOFIX > 620
        според моите сметки нивото 620 при софка трябваше да сме го минали преди нова година

        явно, че това няма да се случи

        Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

        ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога?
        заповядай анкетата която пожела

        https://www.surveymonkey.com/r/WKK3N7Q

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff
          ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога? Аз залагам към края на януари SOFIX > 620
          на мен ще ми е интересно и като дойдат изборите къде ли ще е !? Защо не и 720!?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)
            ок , 620 ... ще е интересно да се направи анкета какво очакват форумци по темата - дали ще преминем 620 и кога?

            Аз залагам към края на януари SOFIX > 620

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

              да видим дали това (610) ще ни затрудни - много стари кучета са убедени, че ако минем това ниво ще влезнат доста желаещи за бързи печалби... и да дойде еуфорията на балона
              мисля че говориш за ниво около 620? Вероятно април-май след нови избори и при сформирано правителство...(няма да слагам замечтана икона ЗАЩОТО СА ГРОЗНИ)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                е?
                да видим дали това (610) ще ни затрудни - много стари кучета са убедени, че ако минем това ниво ще влезнат доста желаещи за бързи печалби... и да дойде еуфорията на балона

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                  [ATTACH=CONFIG]n3153929[/ATTACH]
                  е?

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	image (6).png
Views:	1
Size:	11.3 КБ
ID:	3153929

                    Коментар


                    • Вчера някой се страхуваше от нивото 585.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        Трендът е нагоре! Бавно, но славно!
                        Тренда, но кой тренд!!? Докато сме под 610-20 сме подвластни на този от последните 8 години !! Чак след тия нива ще има тренд !! Щото това до сега му викат рейндж, но всичко ще съвпадне с изборите, а дали ще се влоши до тогава ще видим какво правителство ще ви предложи новия !!

                        И така, нищо ясно няма!! Мажоритарите ни с нищо не са се променили!!!!
                        Last edited by Птица; 28.12.2016, 16:09.

                        Коментар


                        • Трендът е нагоре! Бавно, но славно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            нервен си само, че купи ХИМ-а на 1,77

                            споко ................. в петък ще сме над 1,80

                            не е препоръка

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                              Ако тръгне ХИМ и другите ще повлече! Пазарът се изнерви, толкова време стои до 1.7лв. Успех!
                              нервен си само, че купи ХИМ-а на 1,77

                              споко ................. в петък ще сме над 1,80

                              не е препоръка
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                щом няма скиори, да видим има ли катерачи покорители на нови върхове?!?!
                                Ако тръгне ХИМ и другите ще повлече! Пазарът се изнерви, толкова време стои до 1.7лв. Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X