IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз бих заложил на 2 причини - ваканции и ниски цени
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Нормално е след 2г. спад да няма кой да продава на тези цени.......въпроса е купувачите какво чакат?

      Коментар


      • Положението отива от слабо ликвидна към неликвидна, а следващия етап е ликвидиране на борсата ! А на някои колеги тук им харесва това

        Коментар


        • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
          ЗА ЕДИН ЕДИН ЧАС, ОБОРОТ , 6070 ЛВ.
          И вече час без сделка.

          Коментар


          • ЗА ЕДИН ЕДИН ЧАС, ОБОРОТ , 6070 ЛВ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

              Сори, ама тая работа нашата само с мислене и гола вера не става.
              В линка дето ти бях пуснал по доле черно на бяло си ги пише цифричките за кърка...виж съответните за фармата и пак кажи дали двойно повече е напълно обоснована пребогата премия за нерастяща компания...

              https://www.marketscreener.com/KRKA-...67/financials/ Да не речеш че поствам избирателно - може да погледнеш и средното и за други пиъри - гедеон рихтер, тева, милан...долу горе пак същата картинка - айде да не е двойно, ама едно 70% си е на премия чичовата.

              Всъщност всуе губя време, за теб всичката математика е без никакво значение, нъл тъй - ин донев уй тръст
              Пип, не съм запознат с тази компания, но наистина вярвам, че ще се прадстави по-зле от фармата. Математиката не ми е чужда, но за съжаление зад числата стоят много фактори, не е толкова просто. Убеден съм, че го знаеш . Ин Донев уи тръст е едно изречение, което мнооого харесвам. Аз съм атеист и имам жизнено важна нужда да вярвам в нещо, това е.
              П.П. Дано сме живи след 5 години, да сравним цените и да се сетим за този разговор.
              Last edited by 15%; 07.08.2019, 22:54.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Не мисля също и че пиърите на Софарм са 2 пъти над тези на негови конкуренти от региона.
                Сори, ама тая работа нашата само с мислене и гола вера не става.
                В линка дето ти бях пуснал по доле черно на бяло си ги пише цифричките за кърка...виж съответните за фармата и пак кажи дали двойно повече е напълно обоснована пребогата премия за нерастяща компания...

                https://www.marketscreener.com/KRKA-...67/financials/
                Да не речеш че поствам избирателно - може да погледнеш и средното и за други пиъри - гедеон рихтер, тева, милан...долу горе пак същата картинка - айде да не е двойно, ама едно 70% си е на премия чичовата.

                Всъщност всуе губя време, за теб всичката математика е без никакво значение, нъл тъй - ин донев уй тръст

                Коментар


                • Бисер Петков: Работещите бедни в България са между 600 000 и 800 000

                  https://www.plovdiv-press.bg/2019/08...r4OONEhOVp94E4

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Многократно съм се замислял и съм установил, че не бих бил по-добре. Добрите сделки, в които отсрещната страна е била принудена да направи нещо, което на нея не и харесва, но е в моя полза поради ниската ликвидност не са няколко, а над 50% от всичките ми. Далеч съм мисълта да ви убеждавам, просто исках да покажа, че има и друг прочит на ситуацията.
                    15%,
                    Добрата сделка която ти си направил при определени лоши обстоятелства за отсрещната страна ,не отрича и обратното при определени лоши обстоятелства да направиш и по лоша сделка.....не ти го пожелавам.
                    Затова повечето не те разбират....
                    ти отричаш негативни последици върху твойте авоари....
                    Хората искат да ползват кеша си във всеки един момент...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Изключително грешно мнение мисля е това. Като казваш, че си имал няколко добри и печеливши сделки и даваш примери, замисляш ли се дали при високо ликвидна борса с много повече играчи и оборот не би имал повече възможности ?
                      Многократно съм се замислял и съм установил, че не бих бил по-добре. Добрите сделки, в които отсрещната страна е била принудена да направи нещо, което на нея не и харесва, но е в моя полза поради ниската ликвидност не са няколко, а над 50% от всичките ми. Далеч съм от мисълта да ви убеждавам, просто исках да покажа, че има и друг прочит на ситуацията. Разбирам много добре колко е трудно да се защитават непопулярни тези
                      Last edited by 15%; 07.08.2019, 10:54.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Разбира се, че не съм критерий и пример за подръжание. Разговорът тръгна от там, че аз лично нямам против ниската ликвиност, дори я харесвам. След това се обосновах защо е така. Дадох пример само с 2 сделки, защото са най-ярки, а не защото са един
                        ствените.
                        Абе нека всеки си кара както си знае, само злоба да няма
                        Изключително грешно мнение мисля е това. Като казваш, че си имал няколко добри и печеливши сделки и даваш примери, замисляш ли се дали при високо ликвидна борса с много повече играчи и оборот не би имал повече възможности ?

                        Коментар


                        • Ееей, добре че е Сирма днес да ни направи оборот...
                          10:10:27 SKK / SKK Сирма Груп Холдинг АД 0.685 100 68.50 0.00%
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Мечтите и фантазиите са безплатни..Успех..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Ами ти може всичко да си пишеш тук, но ти не си пример за подражание и статистока..Какво от това , че случайно си направил две успешни сделки при ниска ликвидност за малко пари..Разбери, че ти няма и не можеш да откриеш правилата на Борсите..По просто е да ги прочетеш и научиш..Ами то някой , който пък изобщо не търгува на БФБ през последните 1-2години може да каже , че се гордее , че няма изобщо загуби , а другите имат.. Тук говорим за БФБ и развитието и , а не кой случайно субективно е изкарал някакви дребни суми..
                              Разбира се, че не съм критерий и пример за подръжание. Разговорът тръгна от там, че аз лично нямам против ниската ликвиност, дори я харесвам. След това се обосновах защо е така. Дадох пример само с 2 сделки, защото са най-ярки, а не защото са единствените.
                              Абе нека всеки си кара както си знае, само злоба да няма
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • движения се случват и на борсите с по-голяма ликвидност когато има по голям продавач и малко купувачи или обратното
                                тука ликвидноста не е фактор, защото борсата е леко умряла няма толкова заинтересовани страни
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X