IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Надявам се да ме опровергайте.

    Коментар


    • Когато почне да расте с бели стотинки на ден, а не с жълти, тогава ще говорим за ралито.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Къде мога да видя актуална книга на акционерите? То може би ще е актуална към ОСА 2017та, но все пак...
        Гледам я и се чудя дали може да е полезна.

        http://tranzit.dir.bg/load.php?id=Sk...ldUoLWZ3016658

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

          Не вярвам, по-скоро нагоре и малко застой (събота и неделя)
          Не подценявайте нивото 2,40 - 2,50.
          По - трудно е от 2,05 - 2,40.

          Коментар


          • Батенката, както си го подкарал,.. май има опасност да прецакаш лафа "лет да профит рън"
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
              Време е да се даде шанс на кеширалите да се върнат в играта.
              Следващите дни 5 - 6 % надолу.
              Не вярвам, по-скоро нагоре и малко застой (събота и неделя)
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                Значи все още си го има инфото, а в ЦД не можаха да ме упътят къде е...
                Красавци!
                Там не знаят колко уши имат на главата .

                Коментар


                • Време е да се даде шанс на кеширалите да се върнат в играта.
                  Следващите дни 5 - 6 % надолу.

                  Коментар


                  • Кеширалите, как е положението, кеширалите!
                    Много се е увеличил броят на кеширалите философи в тая тема.
                    Квой туй ньещо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Значи все още си го има инфото, а в ЦД не можаха да ме упътят къде е...
                      Красавци!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                        Извинявай, но може ли линк къде ги гледаш?
                        Благодаря предварително!
                        http://www.csd-bg.bg/index.php?menu=statistika_emitent

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Мажо даде тласъка тук, но последните дни ми се струва че почти не се включва. Купуват спекуланти, може би и ДФ и чужденци също.. През Карол, Райфа, Капман.. Ако се уморят може би и Батко пак ще удари едно рамо, но може и да не му се наложи, защото го има и ефекта на снежната топка.. колкото по-висока цена, толкова по-голям интерес за покупки.. разбира се до един момент, в който еуфорията ескалира. Него ще се опитам да уцеля за продажби
                          около 8

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Момчета не сте прави с изчервпането на темата - помислете малко реално - нормално ли е един еурохолд (колко да е еуро!?) да е по-голям с капитализация, от една централна кооператива банка !? Ми не е нормално разбира се, все някога трябва да се стопли този пазар, нале !?
                            Не е нармално,но добре знаеш,че емоциите движат пазара,а не разума.Виж колко аномалии има.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Продължава всеки ден да намалява броя на акционерите в Химимпорт, интересно как почти 150 човека са продали акциите си за последните 2 месеца. Ясно ми е че много хора са чакали и като виждат възможност за кеширане бързо са се решили. Но въпреки това тази бройка ми се струва твърде голяма, вече си мисля че някои от големите посредници използват момента да махнат книжата на компанията от портфейлите на доверителите си. В същото време ми прави впечатление че има спад и в броя на акционерите на Зърнени храни и ЦКБ, т.е. не се прехвърлят нататък излезлите от Хим-а.

                              Трупа се явно доста кеш по портфейли, който в един момент ще тръгне да се връща на пазара по други позиции и ... ще бъде интересно.
                              Извинявай, но може ли линк къде ги гледаш?
                              Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • Мажо даде тласъка тук, но последните дни ми се струва че почти не се включва. Купуват спекуланти, може би и ДФ и чужденци също.. През Карол, Райфа, Капман.. Ако се уморят може би и Батко пак ще удари едно рамо, но може и да не му се наложи, защото го има и ефекта на снежната топка.. колкото по-висока цена, толкова по-голям интерес за покупки.. разбира се до един момент, в който еуфорията ескалира. Него ще се опитам да уцеля за продажби

                                Коментар

                                Working...
                                X