IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    хм

    десетмесечно дъно удари акцията, а бодряшките изказвания в темата липсват ........... дали са започнали да увират жабчетата и да се усещат какво следва .......... едва ли...

    липсват и онези хиляди бройки в ляво които успокояваха жабетата и очакваха всеки момент кораба да обърне платната

    липсват и онези никове които лятото ме питаха дали по Коледа ще съм във форума

    тишината е хубава, наистина ............... както разбира се е истина, че бях прогнозирал 2 лв за началото на ноември, а това е чак след 3 седмици, а двойката е на 2 стинки разстояние

    лятото ви бях писал, че 2,20-2,25 не е толкова лоша цена за излизане и сега ще завърша със същото ................. 2,00-2,02 не е лоша цена за излизане в предвид очакванията ми...

    не е препоръка за покупки или продажби - нямам акции
    Здравей, Полки! Какво цена прогнозираш до края на годината ? Поздрави

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Бруталното рали тепърва предстои.
      Без козе, по-добре смени тази рулетка от аватара, че не прави добра реклама на оптимизма.!!!
      (Макар, че математически погледнато изглежда да е най-честният хазарт., при условие, че разбира се, се играе честно - при достатъчно дълга игра крупието си прибира само 3% от залозите като такса за органзиацията, а всичко друго се преразпределя между играчите. Всъщност и не знам много хазартни игри, може да е изнамеренеа и "по-честна", в която организаторът да прибира по-малък %) Напоследък имам чувство че много хазартни зали виждам и Просто като ти видят аватара, хората може да направят аналогия на борсата с хазарт!!,. а това е доста сериозна заблуда, и по-добре не я внушавай визуално

      Коментар


      • хм

        десетмесечно дъно удари акцията, а бодряшките изказвания в темата липсват ........... дали са започнали да увират жабчетата и да се усещат какво следва .......... едва ли...

        липсват и онези хиляди бройки в ляво които успокояваха жабетата и очакваха всеки момент кораба да обърне платната

        липсват и онези никове които лятото ме питаха дали по Коледа ще съм във форума

        тишината е хубава, наистина ............... както разбира се е истина, че бях прогнозирал 2 лв за началото на ноември, а това е чак след 3 седмици, а двойката е на 2 стинки разстояние

        лятото ви бях писал, че 2,20-2,25 не е толкова лоша цена за излизане и сега ще завърша със същото ................. 2,00-2,02 не е лоша цена за излизане в предвид очакванията ми...

        не е препоръка за покупки или продажби - нямам акции
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Да ,така е,рали ще има, за това кой ще разтовари първи.За сега стадото овце(Лакони)само се оглежда,повечето вече са разбрали ,че вече са обречени,просто плячка която скоро ще се разбяга.
          Хихи точно казано .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Бруталното рали тепърва предстои.
            Да ,така е,рали ще има, за това кой ще разтовари първи.За сега стадото овце(Лакони)само се оглежда,повечето вече са разбрали ,че вече са обречени,просто плячка която скоро ще се разбяга.
            Last edited by strol; 09.10.2018, 15:47.

            Коментар


            • Бруталното рали тепърва предстои.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Така е брат,натиска на цената (разпродажбите)винаги предвещават покачванетова просто си е закономерност
                Да да закономерност е.Мисля че Люкчо безмозъчния е беше открил.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Мисля че този натиск на цената / не разпродажби / предвещава минаване на пакети преди покачване
                  Така е брат,натиска на цената (разпродажбите)винаги предвещават покачванетова просто си е закономерност

                  Коментар


                  • Мисля че този натиск на цената / не разпродажби / предвещава минаване на пакети преди покачване

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      А така, нека продавачите да сложат некоя бройка.
                      Все пак вече сме на лондонската фондова борса.
                      https://www.londonstockexchange.com/...S.html?lang=en
                      Last edited by strol; 08.10.2018, 16:58.

                      Коментар


                      • някой с инфо кой сипва?
                        на мен днес ми сипа каролец

                        Коментар


                        • А така, нека продавачите да сложат некоя бройка.
                          Все пак вече сме на лондонската фондова борса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение

                            Имаше изказано мнение някога някъде как по принцип честотата на писане във форума е обратнопропорционална на големината на портфейла. Не твърдя така ли е, просто често размишлявам на тази тема. Изключения със сигурност има и със сигурност има много хора, които почти не пишат и които са с малки портфейли, вероятно има изключения и в другата посока. Всичко това в случай, че сме съгласни с тази взаимовръзка, аз не твърдя вярна ли е, макар да имам за себе си някакво мнение. Просто ти я подхвърлям като тема за размисъл. Но от друга страна замисли се как изглежда вечното черногледство на човек, преповтаряно ежедневно по няколко пъти, ако не е заел мощни къси позиции на даден пазар в сума компании (стига пазарът да позволява това). Такъв човек отделя сума време всеки ден да повтаря едно и също нещо което на практика не му носи доходност. Ако не чакаш доходност от акциите си и не обменяш мнения за пазара за компании, отчети, интервюта и т.н., какво точно правиш тогава с времето си във форума по цял ден?Успешните хора не си губят времето в папагалстване, успешните хора се опитват да не вършат безсмислени неща. Затова изводите всеки сам си ги прави кой тук какъв и от кои е. Не ти знам възможностите, къде какво и как търгуваш, но си имам своите размишления и наблюдения, които не бих споделял, най-малкото понеже няма гаранция дали мисля правилно. Аз не твърдя, че съм от успешните. Понякога сме по-прозрачни за другите, отколкото сами предполагаме. Обичам да чета форума –ежедневно от близо 15 години. Хората, чиито мнения най-много ценя за съжаление пишат все по-рядко, но и сега се откриват много ценни форумци и мисли и вярвам, че ще стават все повече.
                            на практика не му носи доходност, но индиректно пИчели, разбира се ................ сега един вид инвестира, а ще бере плодовете по-нататък...

                            дано не ти се наложи да размисляваш често на тази тема следващите 15 години...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                              Дай някаква прогноза, кажи нещо умно !!!
                              Само заяждане !
                              Всички разбраха, че имаш акции и си се "набалбукал" яко !
                              Но това си е твой проблем, разбира се.
                              Не съм се набълбукал, а съм се нагрухтял.
                              Митьо, не правиш елементарна разлика.
                              И безплатни прогнози вече не давам, че после разни бърборковци ми се правят на професорчета.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Тц, тц, тц, днеска сме на Митьовата психологическа граница.
                                Апокалипсисът пак се отложи.
                                Дай някаква прогноза, кажи нещо умно !!!
                                Само заяждане !
                                Всички разбраха, че имаш акции и си се "набалбукал" яко !
                                Но това си е твой проблем, разбира се.

                                Коментар

                                Working...
                                X