IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Големи песимисти сте, аз се надявам на 3 лева още за Q1

    *Не е препоръка, имам акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

      По мои сметки към края на Q3 = 0.094лв нето, при положение че остава още едно Q и се запази див. политика от последната година да се разпределя 70% печалбата. При текуща цена от 1,945лв див. доходност е 4,83%. След Q4 и публикуване на годишния отчет див. може и да бъде и 0,10лв.

      п.п При 3% средна див. доходност на БФБ може да видим и цени над 3лв до края на годината

      Мнението ми не съвет или препоръка за покупка или продажба на акции
      Отдавна чаках да прочета нещо смислено в тази тема. Напълно съм съгласен с написаното, но моята прогноза е за около 2,68 лева в края на годината.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

        7-10ст
        По мои сметки към края на Q3 = 0.094лв нето, при положение че остава още едно Q и се запази див. политика от последната година да се разпределя 70% от печалбата. При текуща цена от 1,945лв див. доходност е 4,83%. След Q4 и публикуване на годишния отчет див. може и да бъде и 0,10лв.

        п.п При 3-4% средна див. доходност на БФБ може да видим и цени над 3лв до края на годината

        Мнението ми не е съвет или препоръка за покупка или продажба на акции
        Last edited by Innocent; 04.01.2018, 14:41.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
          дали ще докосне двата лева до края на седмицата ?
          То това е почти сигурно. Но да видим дали ще чукне 2.20 до края на месеца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
            Бикът : - Мдааааа.....................мхммм............и лека полека .......нещата си отиват към бой

            Мечката : - А ти защо ме излъгА, че кайенът е твой ......
            Ха ха готино, щех да взема на Пешо Калибрата ама ...

            Коментар


            • дали ще докосне двата лева до края на седмицата ?
              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Незнам дали чужденци, но дали има връзка с Франкфурт се чудя. Едно посъбиране на съчките, че после за да има огън трябва съчки, ама по-скъпички.
                Големия смях ще е ако не потекат пари от там, ама да видим.
                На мен ми се вижда , че ракета няма да има ... в ония варианти, когато акцията излиташе двуцифрено ...
                Но пък това отлепяне е "по-устойчиво" ... и по-гадно за тези , които чакат връщане за попълване - щото ще трае по-дълго...
                Ще видим ...

                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Бикът : - Мдааааа.....................мхммм............и лека полека .......нещата си отиват към бой

                  Мечката : - А ти защо ме излъгА, че кайенът е твой ......

                  Коментар


                  • Незнам дали чужденци, но дали има връзка с Франкфурт се чудя. Едно посъбиране на съчките, че после за да има огън трябва съчки, ама по-скъпички.
                    Големия смях ще е ако не потекат пари от там, ама да видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                      Предположения ?
                      7-10ст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение
                        Тази година ще има рекорден дивидент.
                        Предположения ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                          поскъпват качествените от групата.
                          мега-лайното никой няма да погледне, 'щото знаят всички(и чуждите инвеститори) що за стока е!
                          И кое е мега-л...то,защото ако е същото,най-разсте?

                          Коментар


                          • Тази година ще има рекорден дивидент.

                            Коментар


                            • поскъпват качествените от групата.
                              мега-лайното никой няма да погледне, 'щото знаят всички(и чуждите инвеститори) що за стока е!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                                Точно който иска да се махне от тук сега е момента
                                Когато расте цялата група,голям съвет даде ама знае ли човек

                                Коментар

                                Working...
                                X