IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    защо няма да купуваш? ............ нали писа преди малко, че чакаш тройка с гарнитура?
    Малко преиначаваш мненията на форумците. Димитър писа, че преди 5 трябва да мине през тройката с гарнитура на Грую.
    Някак въприса ти е неточен.
    Извинявам се, че ви влизам в разговора.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

      Привет,

      Което бях продал над 2 и нещо, си го върнах около 1,90 .
      За сега няма да купувам.
      защо няма да купуваш? ............ нали писа преди малко, че чакаш тройка с гарнитура?
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Мислих че можем да водим интелигентна и интересна дискусия но уви нито едно от двете се случва!!!
        това ли ти е интелигентната и интересна дискусия която водиш с 4Д?

        Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
        Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
        Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.
        или това:

        Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        та темата е за за оптимизма,а материята е прогнози. Дългосрочната ти мисля всеки ти я разбра....,изброй моля те три акции. Които ще поскъпнат през следващите три месеца до края на февруари 2019 между 5. до 20%. от текущите им цени?
        благодаря!
        не съм на нивото ви с 4Д ......... сбъркал си адреса...

        не ме занимавай повече с нищо!!!

        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          ти успя ли да продадеш ?
          Привет,

          Което бях продал над 2 и нещо, си го върнах около 1,90 .
          За сега няма да купувам.

          Коментар


          • QUOTE=polki;n3410845]


            мааллииииййййй ......... аку идъ и нъ УСА шъ стани мазало ти казвъм ........ яку мъ запали ти казвъм шъ знайш ......... обадисъ и ше хойм заедно

            булс, джордан, фергюсен, ферхойден, ферхундето и те ли ша идвът на ОС? [/QUOTE]

            Мислих че можем да водим интелигентна и интересна дискусия но уви нито едно от двете се случва!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

              Нека първо да дойде "тройката с гарнитура", както каза колегата от форума ;-)
              ти успя ли да продадеш ?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Цена под петьорка е трагикомедия, а оттам нататък можем да водим сериозни разговори.
                Нека първо да дойде "тройката с гарнитура", както каза колегата от форума ;-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Наясно си с чалгата.
                  Ще видим дали си наясно с артиите.
                  наясно съм как ги масажират онези които стискат артиите

                  4,40 мин. на клипа
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    лайкове от мен



                    шоколади, марципани, биберони, макарони .......... тонколони, монколони...

                    герап у

                    https://www.youtube.com/watch?v=MAqrLgRYxiU

                    гледай накрая на клипа един как го масажират
                    Наясно си с чалгата.
                    Ще видим дали си наясно с артиите.

                    Коментар


                    • лайкове от мен

                      Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Цена под петьорка е трагикомедия, а оттам нататък можем да водим сериозни разговори.
                      шоколади, марципани, биберони, макарони .......... тонколони, монколони...

                      герап у

                      https://www.youtube.com/watch?v=MAqrLgRYxiU

                      гледай накрая на клипа един как го масажират
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Цена под петьорка е трагикомедия, а оттам нататък можем да водим сериозни разговори.

                        Коментар


                        • Миченцата ще бъдат премазани.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
                            Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
                            Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.

                            мааллииииййййй ......... аку идъ и нъ УСА шъ стани мазало ти казвъм ........ яку мъ запали ти казвъм шъ знайш ......... обадисъ и ше хойм заедно

                            булс, джордан, фергюсен, ферхойден, ферхундето и те ли ша идвът на ОС?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                              Първо ,прочети някоя книжка ,за това как инвестира Бъфет ,и след това се изказвай ….
                              казвай направо кои книги и авторите им ......... да бъдем делови...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Дивидент ще има и Мин ще е от 7ст можеш да бъдеш сигурен.
                                Нямам нужда да чакам резултатите вярвам на усештанията които имах на ОС. хората са твърди и стабилни и. Не си губят времето да говорят празни приказки и знаят какво правят имат големи професионалисти. В екипа си.Преди бях просто инвеститор в Хим. Но след. Ос вече съм им признавам си голям фен.
                                Аз трудно ставам фен на някой от 1990 бях фен на Манчестър ерата Фъргюсън и на Булс ерата Джордан...та и тук нещата са доста сходни особено ако четеме някаква скрита авто психоанализа.
                                Малииий….дано сам не си вярваш на простотиите дето си написалСкоро не се бях смял толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X