IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря на Петър и Конфуции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

      Привет,

      Към 26.11.2018 - Free float 19.49
      Към 21.11.2018 - Free float 19.77
      Това е от БФБ, нали? Те за ФФ над 2% ли считаха. При ЦД май беше над 5%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

        Привет,

        ако падне под 1,80 - ще допълвам !
        ако стигне до тройка - тогава ще му мисля , дали ще продавам ! Все пак зависи от пазарната ситуация и кога ще стигнем въпросните нива !
        няколко пъти казваш, че си си възстановил продадените бройки ............. а аз оставам с убеждението, че осредняваш от доста високи нива ........... затова те питах - знаеш ли какво точно правиш, но ти не ми отговори ..... е?
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

          От файла на ЦД. Брой на акционерите във файла от 20-ти - 3482. От файла на 27-и вече са 3465. Т.е. намаляват със 17. Нищо особено. Няма промяна на ФФ по данните на ЦД.
          Привет,

          Към 26.11.2018 - Free float 19.49
          Към 21.11.2018 - Free float 19.77

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            че цитираш ... цитираш .... две мнения няма

            но останах с убеждението, че се готвиш да продаваш на нивата от цитата ........ затова те питах няма ли да пълниш..
            Привет,

            ако падне под 1,80 - ще допълвам !
            ако стигне до тройка - тогава ще му мисля , дали ще продавам ! Все пак зависи от пазарната ситуация и кога ще стигнем въпросните нива !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

              Малко преиначаваш мненията на форумците. Димитър писа, че преди 5 трябва да мине през тройката с гарнитура на Грую.
              Някак въприса ти е неточен.
              Извинявам се, че ви влизам в разговора.
              Точно казано !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Polki, индексът го е докретал 585 ниво, което очакваше, започваш ли с покупките
                На алигатора може да му се присвиди и да се влючи и той
                не си запомнило ............ казах, че след 625 следващата подкрепа за софка е на 580 +/-5 пункта ........... за покупки изобщо не съм се замислял на тези нива ........... то и никоя акция не е паднала достатъчно за да се повиши подобаващо

                следващите три седмици ще гледам комедийното шоу на тръмп .......... снощи се изцепи, че започва да обмитява вноса в сащ на ейпъл който пристига от чайната ......... щял да вдига митата на автомобилите .......... щял да спира дотациите за ГМ ........ щял да затваря границата с мексико ........ все по-весело става зад водата, а ти ме караш да си отвличам вниманието с покупки на скъпи бг акции с хубавите мажоритари...

                моля те ....... да си имаме уважението...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                  Миналата седмица минаха доста сделки и то при добри обеми а все още никой не коментира ФФ и бр. останали акционери. Поне аз не знам тези неща. А след като е минал сетълмента тия 700 000 бр къде отидоха ?
                  Никаква промяна освен в акционерите:

                  19/11/2018 ___________________ 27/11/2018
                  Емитент: ХИМИМПОРТ АД _____ Емитент: ХИМИМПОРТ АД
                  Общ Брой Фи: 239646267 ______ Общ Брой Фи: 239646267
                  Фрий Флоут: 64799020 ________ Фрий Флоут: 64799020
                  Брой Акционери: 3484 _________Брой Акционери: 3465

                  Нещо не може да се форматира като хората текста. Сори
                  Last edited by Petar; 28.11.2018, 10:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                    Миналата седмица минаха доста сделки и то при добри обеми а все още никой не коментира ФФ и бр. останали акционери. Поне аз не знам тези неща. А след като е минал сетълмента тия 700 000 бр къде отидоха ?
                    От файла на ЦД. Брой на акционерите във файла от 20-ти - 3482. От файла на 27-и вече са 3465. Т.е. намаляват със 17. Нищо особено. Няма промяна на ФФ по данните на ЦД.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

                      Ще допълвам, ако падне под 1,80.
                      Относно "тройка с гарнитура" - цитирах друг колега от форума !
                      че цитираш ... цитираш .... две мнения няма

                      но останах с убеждението, че се готвиш да продаваш на нивата от цитата ........ затова те питах няма ли да пълниш..
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Малко преиначаваш мненията на форумците. Димитър писа, че преди 5 трябва да мине през тройката с гарнитура на Грую.
                        Някак въприса ти е неточен.
                        Извинявам се, че ви влизам в разговора.
                        влизай, влизай ........ аз съм излезнал ..... така, че има място...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          защо няма да купуваш? ............ нали писа преди малко, че чакаш тройка с гарнитура?
                          Ще допълвам, ако падне под 1,80.
                          Относно "тройка с гарнитура" - цитирах друг колега от форума !

                          Коментар


                          • Миналата седмица минаха доста сделки и то при добри обеми а все още никой не коментира ФФ и бр. останали акционери. Поне аз не знам тези неща. А след като е минал сетълмента тия 700 000 бр къде отидоха ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              защо няма да купуваш? ............ нали писа преди малко, че чакаш тройка с гарнитура?
                              Polki, индексът го е докретал 585 ниво, което очакваше, започваш ли с покупките
                              На алигатора може да му се присвиди и да се влючи и той

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                защо няма да купуваш? ............ нали писа преди малко, че чакаш тройка с гарнитура?
                                Малко преиначаваш мненията на форумците. Димитър писа, че преди 5 трябва да мине през тройката с гарнитура на Грую.
                                Някак въприса ти е неточен.
                                Извинявам се, че ви влизам в разговора.

                                Коментар

                                Working...
                                X